Litomyšl – Dolní Újezd 3:0

Milan Kubík, trenér Jiskry: Do derby jsme vstoupili aktivně, pomohl nám rychlý vedoucí gól z trestného kopu, pak se nám hrálo lépe. Přesto byla první půle ještě trochu mdlá, ale po přestávce jsme na soupeře znovu vlétli, rychle přidali druhou branku a až do konce zápasu byli lepší a nebezpečnější. Musím pochválit celou obranu, která hosty nepustila do větší šance. Zraněného Novotného zaskočil v brance perfektně Šedivý, který chytal po delší přestávce. Soupeř nebyl špatný, ale herní kvalita byla tentokrát na naší straně.
František Jandáček, trenér Sokola: Zasloužené vítězství domácích, kteří nás předčili v důrazu a chuti do hry. Mrzí mě závěr zápasu, který naši hráči vůbec nezvládli a můžeme být rádi, že jsme dohráli v jedenácti. Gratuluji soupeři k výhře, o které jsme si my mohli nechat jen zdát. Zřejmě byli naši fotbalisté moc přemotivovaní…

Králíky – Morašice 1:0

Další chmury přibyly na morašických tvářích, boj o udržení se stále více komplikuje. O jediný gól zápasu se postaral v závěru poločasu Musil, jenž mohl přidat i druhou přesnou trefu, ale po faulu na Hlavu a následném vyloučení hostujícího stopera Štěpána zahodil penaltu, když poslal míč po sešívaném vzoru pouze do tyče. Hlava se pak nechal zbytečně vyloučit a domácí se o výsledek museli obávat, jenže morašický prach zůstal zvlhlý.
Fakta – branka: 45. Musil. Rozhodčí: Zerzán (Vys. Mýto), ŽK 3:4, ČK 1:1, diváků: 200, poločas: 1:0. Morašice: Lněnička – M. Ropek, Štěpán, Janypka, Klement, Jokeš, M. Štancl, Kuta, Chmelík, Kopecký, Vomočil (V. Štancl, Skala).

Petr Kuta, trenér Sokola: Je to další ztráta v boji o záchranu, přitom minimálně remíza byla na dosah. Velkou zbraň domácích v podobě dlouhých autů jsme eliminovali až na jedinou výjimku ve 45. minutě, kdy neobsazený hráč na zadní tyči s pomocí teče skóroval. Po přestávce nastalo v naší hře oživení, dostávali jsme se do šancí, ale bohužel nám citelně chybí koncový hráč. Přibrzdilo nás podle mě vymyšlené vyloučení Štěpána a pokutový kop, domácí ho však nedali a my ještě zvýšili obrátky, ale vyrovnat se nepovedlo.