Remíza byla po devadesáti minutách spravedlivým vyjádřením poměru sil na hrací ploše. První poločas vyšel herně a na počet šancí lépe domácím, kteří mimo jiné dvakrát orazítkovali brankovou konstrukci. Po změně stran zase více hrozil soupeř. Góly padly v rozmezí šesti minut. Nejprve tvrdou Heinischovu ránu z úhlu vyrazil brankář Wendlig ke Štarmanovi, který s pomocí břevna dorážel na 1:1. Brzy poté však Šembera přízemní střelou z přímého kopu propálil bránící hradbu a srovnal. Smírné skóre potom nedoznalo další změny, v rozstřelu byli Újezdští stoprocentní a získali druhý bod.

Nedělní utkání krajské FC Jiskra 2008 – Opatovec, Horní Újezd – Tatenice, Řetová – Sloupnice a Jablonné nad Orlicí – Moravská Třebová B byla kvůli nepříznivým klimatickým podmínkám odložena. Náhradní termíny budou upřesněny v nejbližších dnech.

SKUPINA B, 12. kolo:

Dolní Újezd B – Lanškroun B 1:1 (0:0), PK 4:1

Branky: 63. Štarman – 69. Šembera. Rozhodčí: Halva. ŽK: 3:1. Diváci: 60. Dolní Újezd B: T. Klusoň – Kopecký, Martin Nádvorník, Michal Nádvorník, Doležal, Rožek (54. Heinisch), Fulík, M. Vomáčka, Štarman, D. Frank (75. Dvořák), Pravec.

Těchonín – Libchavy 2:6 (1:1). Branky: Kovanda, Špaček – Pavlák 3, vlastní, Boštík, Hájek. Ústí nad Orlicí B – Zámrsk 1:0 (0:0). Branka: Bárta.

1. Zámrsk (31), 2. Ústí nad Orlicí B (28), 3. Libchavy (25), 4. Tatenice (21), 5. Jablonné nad Orlicí (21), 6. FC Jiskra 2008 (17), 7. Řetová (16), 8. Lanškroun B (15), 9. Moravská Třebová B (15), 10. Sloupnice (14), 11. Opatovec (13), 12. Dolní Újezd B (13), 13. Těchonín (8), 14. Horní Újezd (2).