Není divu, vždyť některé výsledky zaskočily nejen tipaře, ale i celou fotbalovou veřejnost. K vítězství stačilo šest trefených zápasů, když takový výkon dosáhl pouze PAVEL KMOŠEK z Čisté (startovní číslo 0140). S osmi body se stal vítězem tohoto kola a v naší redakci si může vyzvednout cenu od pivovaru Rychtář. Ujal se také vedení v celkové klasifikaci.

1. místo

SY0140 Pavel Kmošek, Čistá 8 32

2. -6. místo

SY0145 Marek Beneš, Trstěnice -1 29

SY0103 Pavel Marek, Polička 5 26

SY0111 Karel Geba, Polička 2 26

SY0202 Olga Shelongová, Praha 2 26

SY0198 Oliver Shelong, Praha 0 24

7. 14. místo

SY0112 Jan Karlík, Polička 5 23

SY0127 Pavel Kmošek, Morašice 5 23

SY0210 Bohuslav Hubinka, Čistá 2 23

SY0204 Josef Jirmásek, Polička 2 23

SY0002 Petr Sedlák, Staré Město 2 23

SY0117 František Bidmon, Polička -1 23

SY0040 Ondřej Brychta, Kunčina -4 23

SY0087 Jakub Olšán, Brněnec -4 23

15. 43. místo

SY0130 Václav Benda, Litomyšl 2 20

SY0055 Bedřich Doseděl, M. Třebová 2 20

SY0163 Jiří Elčkner st., Čistá 2 20

SY0110 Miroslav Jílek, Polička 2 20

SY0032 Jana Kumstátová, Staré Město 2 20

SY0155 Jiří Stibůrek, Čistá 2 20

SY0152 Andrea Stibůrková, Čistá 2 20

SY0154 Irena Stibůrková ml., Čistá 2 20

SY0153 Irena Stibůrková st., Čistá 2 20

SY0105 Jaroslav Švanda, Polička 2 20

SY0027 Jaroslav Vágner, Radkov 2 20

SY0113 Helena Hladká, Sebranice -1 20

SY0098 Ludvík Jachymiák, Bystré -1 20

SY0108 Petr Jílek, Polička -1 20

SY0203 Olga Jirmásková, Polička -1 20

SY0141 Jiřina Kmošková, Čistá -1 20

SY0074 Jaroslav Koutný, Jaroměřice -1 20

SY0029 Marcel Pánik, Rychnov -1 20

SY0053 Ludvík Potáček, M. Třebová -1 20

SY0030 Gabriela Sekaninová, Rychnov -1 20

SY0104 Jiří Urbánek, Polička -1 20

SY0121 Jitka Vajsová, Polička -1 20

SY0042 Anna Brychtová, Kunčina -4 20

SY0099 Miroslav Čori, Bystré -4 20

SY0196 Ladislav Holomek, Makov -4 20

SY0026 Aleš Hrubý, M. Třebová -4 20

SY0081 Jana Písková ml., Jaroměřice -4 20

SY0052 František Přichystal, M. Třebová -4 20

SY0161 Bohumil Válek, Nová Sídla -4 20

44. 87. místo

SY0193 Tomáš Holomek, Makov 0 18

SY0220 František Kolomazník, Mar. Údolí -1 18

SY0186 Leoš Hnát, Svitavy 5 17

SY0019 Marie Smolejová, Kamenná Horka 5 17

SY0156 Václav Zavřel st., Dolní Újezd 5 17

SY0051 Zita Zouharová ml., Staré Město 5 17

SY0001 Kristýna Bednaříková, Svitavy 2 17

SY0016 Ivoš Čupr, Letovice 2 17

SY0177 Miroslav Horský, Litomyšl 2 17

SY0178 Lucie Hořínková, Litomyšl 2 17

SY0181 Jana Klíčová, Hradec n/S 2 17

SY0075 Hana Koutná, Jaroměřice 2 17

SY0126 Pavel Schejbal, Svitavy 2 17

SY0131 Vítězslav Toušek, Vysoké Mýto 2 17

SY0065 Vladimír Vacek, M. Třebová 2 17

SY0192 Jarmila Andrlíková, Svitavy -1 17

SY0149 Helena Benešová, Trstěnice -1 17

SY0043 František Bušina, Sušice -1 17

SY0165 Jiří Elčkner ml., Čistá -1 17

SY0114 Marie Hladká, Sebranice -1 17

SY0115 Ladislav Hladký, Sebranice -1 17

SY0200 Tomáš Jirmásek, Polička -1 17

SY0061 Alois Komprda, M. Třebová -1 17

SY0062 Libuše Komprdová, M. Třebová -1 17

SY0151 Luděk Marčík, Osík -1 17

SY0150 Zdeněk Marčík, Dolní Újezd -1 17

SY0159 Marie Marčíková, Dolní Újezd -1 17

SY0018 Jana Oujezdská, Rozhraní -1 17

SY0079 Kateřina Písková, Jaroměřice -1 17

SY0214 Julius Premauer, Bystré -1 17

SY0142 Radovan Rumler, Litomyšl -1 17

SY0077 Jindřich Tihlařík, Jaroměřice -1 17

SY0219 Jaroslav Urban ml., Petrov n/D -1 17

SY0143 Petr Vajrauch, Trstěnice -1 17

SY0205 František Báča, Rohozná -4 17

SY0041 Tomáš Brychta, Kunčina -4 17

SY0188 Lubomír Fuxa, Svitavy -4 17

SY0128 Vlasta Jelínková, Morašice -4 17

SY0073 František Kunc ml., Staré Město -4 17

SY0071 František Kunc st., Staré Město -4 17

SY0072 Barbora Kuncová, Staré Město -4 17

SY0038 Lucie Šabatová, Lanškroun -4 17

SY0124 Jiří Tobiáš, Polička -4 17

SY0125 Martin Tobiáš, Polička -4 17

88. 117. místo

SY0122 Josef Popelka, Polička 2 15

SY0056 Věra Dosedělová, M. Třebová 2 14

SY0185 Roman Dostál, Svitavy 2 14

SY0209 Bohuslava Hubinková, Čistá 2 14

SY0100 Jarmila Jachymiáková, Bystré 2 14

SY0064 Luboš Komprda, M. Třebová 2 14

SY0213 Jaroslava Premauerová, Bystré 2 14

SY0006 Vojtěch Sajdl, Svitavy 2 14

SY0147 Roman Stibůrek, Čistá 2 14

SY0037 Tomáš Bílý, M. Třebová -1 14

SY0234 Markéta Gregušová, Litomyšl -1 14

SY0129 Martin Jirásek, Janov -1 14

SY0069 Alena Khýrová, Staré Město -1 14

SY0107 Tomáš Kubát, Polička -1 14

SY0036 Jaroslav Mahdal, M. Třebová -1 14

SY0078 Milan Písek, Jaroměřice -1 14

SY0201 Dan Shelong, Praha -1 14

SY0058 Jan Soldán, M. Třebová -1 14

SY0211 Jaroslav Šlesinger, Čistá -1 14

SY0039 Josef Brychta, Kunčina -4 14

SY0190 Jiří Hárych, Koclířov -4 14

SY0194 Martina Holomková, Makov -4 14

SY0180 Lukáš Hořínek, Hradec n/S -4 14

SY0146 Vladimír Kvapil, Nová Sídla -4 14

SY0169 Miloš Mergl, Litomyšl -4 14

SY0028 Miroslav Otevřel, Linhartice -4 14

SY0057 Jan Schneider, M. Třebová -4 14

SY0216 Jaroslav Urban st., Litomyšl -4 14

SY0003 Jiří Boštík, Vidlatá Seč -7 14

SY0138 Zdeněk Novák, Litomyšl -7 14

118. 150. místo

SY0059 Miroslav Skočovský, M. Třebová 5 11

SY0132 Vladimír Bačík, Litomyšl 2 11

SY0207 Jindřich Beneš, Jevíčko 2 11

SY0233 Roman Greguš ml., Litomyšl 2 11

SY0184 Roman Mašláň, Svitavy 2 11

SY0080 Jana Písková st., Jaroměřice 2 11

SY0007 František Smolej, Kamenná Horka 2 11

SY0092 Pavel Drobný, Poříčí -1 11

SY0101 Jiří Fečko, Opatov -1 11

SY0020 František Hemerka, Svitavy -1 11

SY0068 Ladislav Khýr, Staré Město -1 11

SY0045 Miroslav Klíma, Staré Město -1 11

SY0086 Karel Kopecký, Polička -1 11

SY0022 Karel Kuběna, Svitavy -1 11

SY0167 Monika Merglová, Litomyšl -1 11

SY0034 Ivana Motyčková, Boršov -1 11

SY0076 Jan Pazdírek, Jaroměřice -1 11

SY0082 Marek Soural, Úsobrno -1 11

SY0067 Luboš Štec, Staré Město -1 11

SY0217 Pavel Urban, Litomyšl -1 11

SY0218 Tomáš Urban, Litomyšl -1 11

SY0048 Josef Valach, M. Třebová -1 11

SY0102 Jiří Vávra, Polička -1 11

SY0017 Ludmila Veličková, Vendolí -1 11

SY0005 Jiří Frank, Trstěnice -4 11

SY0197 Martin Jirmásek, Polička -4 11

SY0172 Adam Jirout, Litomyšl -4 11

SY0033 Stanislav Mixán, Boršov -4 11

SY0187 Martin Zedník, Svitavy -4 11

SY0035 Jiří Bílý, M. Třebová -7 11

SY0229 Jiří Laštovica, Polička -1 9

SY0136 Šimon Šilar, Jarošov -1 9

SY0135 Matěj Šilar, Jarošov -1 9

151. 186. místo

SY0206 Daniel Beneš, Polička 5 8

SY0049 Radka Zouharová, Staré Město 5 8

SY0191 Vladimír Havránek, Svitavy 2 8

SY0116 Stanislav Kučera, Polička 2 8

SY0148 Josef Vajrauch, Trstěnice 2 8

SY0120 Vladimír Vajs, Polička 2 8

SY0212 Josef Ambros, Křenov -1 8

SY0090 Vít Boštík, Poříčí -1 8

SY0097 Jiří Drábek, Nedvězí -1 8

SY0023 Miloš Drmola, Svitavy -1 8

SY0083 Milan Hlaváč, Jaroměřice -1 8

SY0176 Sandra Horská, Litomyšl -1 8

SY0170 Zdeněk Jirout ml., Litomyšl -1 8

SY0084 Milan Mackerle, Jaroměřice -1 8

SY0118 Vladimír Smejkal, Pomezí -1 8

SY0123 Iva Tobiášová, Polička -1 8

SY0008 Jindřich Tomiška, Opatov -1 8

SY0162 Jiří Elčkner, Trstěnice -4 8

SY0235 Roman Greguš st., Litomyšl -4 8

SY0199 Jana Jirmásková, Polička -4 8

SY0031 Petr Kumstát, Staré Město -4 8

SY0095 Michal Novotný, Nedvězí -4 8

SY0088 Miloslav Olšán, Brněnec -4 8

SY0046 Bedřich Štefánek, M. Třebová -4 8

SY0158 Veronika Zavřelová, Dolní Újezd -4 8

SY0021 Jan Sehnal, Svitavy -7 8

SY0137 Ivan Dostál, Jarošov -1 6

SY0243 Jiří Navrátil, Dětřichov -1 6

SY0012 Anja Slabá, Svitavy -1 6

SY0015 Anna Slabá, Svitavy -1 6

SY0010 Ondřej Slabý, Svitavy -1 6

SY0009 Petr Slabý, Svitavy -1 6

SY0014 Tomáš Slabý, Svitavy -1 6

SY0011 Dominik Slabý, Svitavy -1 6

SY0013 Pavel Slabý ml., Svitavy -1 6

SY0230 Václav Obolecký st., Polička -4 6

187. 219. místo

SY0256 Petr Sauer, Litomyšl 5 5

SY0189 Pavla Greplová, Koclířov 2 5

SY0070 Aťka Khýr, Staré Město 2 5

SY0060 Rudolf Jahoda, M. Třebová -1 5

SY0066 Tereza Jokešová, Staré Město -1 5

SY0208 Gustav Kovář, Vítějeves -1 5

SY0182 Jaroslav Marek, Svitavy -1 5

SY0093 Helena Novotná, Nedvězí -1 5

SY0085 Marie Toušková, Vysoké Mýto -1 5

SY0024 Šimon Václavek, M. Třebová -1 5

SY0096 Karel Drábek, Nedvězí -4 5

SY0175 Veronika Hořínková, Litomyšl -4 5

SY0004 Miloslava Čermáková, Osík -7 5

SY0139 Josef Novák, Litomyšl -7 5

SY0215 František Sedlák, Úsobrno -7 5

SY0025 Pavel Sotorník, M. Třebová -7 5

SY0238 Jana Němcová, Staré Město 2 4

SY0047 Zdeňka Štefánková, M. Třebová -7 4

SY0133 Jaroslav Zeman, Jarošov 2 3

SY0221 Antonín Slaník, Svitavy -1 3

SY0134 Jana Zemanová, Jarošov -4 3

SY0249 Jan Bis, Karle 2 2

SY0226 Alena Slabá, Svitavy 0 2

SY0232 Jaroslav Švec, Čistá 0 2

SY0179 Tereza Bartoňková, Hradec n/S -1 2

SY0089 František Boštík, Poříčí -1 2

SY0091 Zdeněk Drobný, Poříčí -1 2

SY0164 Šárka Elčknerová, Čistá -1 2

SY0050 Zita Zouharová st., Staré Město -1 2

SY0109 Andrea Gibiecová, Polička -4 2

SY0171 Jaroslav Jirout, Litomyšl -4 2

SY0166 Josef Mergl, Litomyšl -4 2

SY0044 Miroslav Rolínek, M. Třebová -7 2

220. 256. místo

SY0237 Jiří Hájek, Staré Město -1 1

SY0224 Radek Roušar, Svitavy -1 1

SY0222 David Roušar, Svitavy -1 1

SY0223 Patrik Roušar, Svitavy -1 1

SY0225 Eva Roušarová, Svitavy -1 1

SY0227 Pavel Slabý st., Svitavy -1 1

SY0242 Marie Vágnerová, Radkov -1 1

SY0241 Petra Havránková, Svitavy -1 0

SY0174 Tomáš Horký, Litomyšl 0 -1

SY0231 Břetislav Kladivo, Litomyšl 0 -1

SY0244 Nikola Kočková, Litomyšl 0 -1

SY0246 Radka Cihlářová, Polička -1 -1

SY0247 Kamil Koníček, Polička -1 -1

SY0094 Martina Novotná, Nedvězí -1 -1

SY0245 Petr Stoklásek, Polička -1 -1

SY0183 Zuzana Břenková, Svitavy -4 -1

SY0063 Karel Rádsetoulal, Radkov -4 -1

SY0168 Klára Merglová, Litomyšl -7 -1

SY0144 Karel Štorek, Cerekvice -7 -1

SY0054 Stanislav Volák, M. Třebová -7 -1

SY0239 Pavel Němec, Staré Město -4 -2

SY0195 Ludmila Holomková, Makov 0 -3

SY0119 Roman Kuda, Pomezí -4 -3

SY0228 Rostislav Kárský, Střítež -10 -3

SY0251 Kristýna Brázdová, Svitavy -4 -4

SY0250 Marina Brázdová, Svitavy -4 -4

SY0106 Oldřich Černý, Polička -4 -4

SY0253 Marie Homolová, Svitavy -4 -4

SY0248 Leoš Mihola, Svitavy -4 -4

SY0236 Eva Němcová, Staré Město -7 -5

SY0240 Adolf Němec, Staré Město -7 -5

SY0160 Petra Válková, Nová Sídla -1 -7

SY0252 Eduard Brázda, Svitavy -7 -7

SY0255 Michal Brázda, Svitavy -7 -7

SY0254 Růžena Lebedová, Svitavy -7 -7

SY0173 Zdeněk Jirout st., Litomyšl -4 -11

SY0157 Václav Zavřel ml., Dolní Újezd -1 -13