Tři soutěžící zvládli kolo s jedinou chybou se 17 body a z nich měla nejpřesnější Supertrefu na celkový počet branek MARTINA HOLOMKOVÁ z Makova (startovní číslo SY0022). Stává se vítězkou kola a v redakci si může převzít cenu od pivovaru Rychtář. Totéž platí pro další vítěze, kteří tak ještě neučinili. Celkovému pořadí dominuje šestice hráčů.

1. - 6. místo

SY0012 František Boštík, Poříčí 11 37

SY0218 Jarmila Jachymiáková, Bystré 11 37

SY0068 Jan Sehnal, Svitavy 11 37

SY0126 František Bušina, M. Třebová 8 37

SY0173 Václav Zavřel, Dolní Újezd 8 37

SY0097 Emilie Bidmonová, Polička 5 37

7. - 20. místo

SY0107 Jarmila Andrlíková, Svitavy 14 34

SY0143 Barbora Kuncová, Staré Město 14 34

SY0207 Jana Zemanová, Jarošov 14 34

SY0114 Ondřej Brychta, Kunčina 11 34

SY0037 Bohuslav Hubinka, Čistá 11 34

SY0094 Kamil Koníček, Polička 11 34

SY0140 Leopold Öhler, Jaroměřice 11 34

SY0031 František Sedlák, Úsobrno 11 34

SY0096 Petr Stoklásek, Polička 11 34

SY0028 Helena Benešová, Trstěnice 8 34

SY0021 Ladislav Holomek, Makov 8 34

SY0185 Klára Merglová, Litomyšl 2 34

SY0231 Kateřina Písková, Jaroměřice 2 34

SY0233 Jana Písková ml., Jaroměřice 2 34

21.- 34. místo

SY0105 Jaroslav Marek, Svitavy 11 32

SY0022 Martina Holomková, Makov 17 31

SY0034 Julius Premauer, Bystré 14 31

SY0157 Olga Hrubá, M. Třebová 11 31

SY0158 Zdeněk Hrubý, M. Třebová 11 31

SY0147 Zdeňka Štefánková, M. Třebová 11 31

SY0171 Karel Štorek, Cerekvice 11 31

SY0027 Marek Beneš, Trstěnice 8 31

SY0019 Miloš Drmola, Svitavy 8 31

SY0071 Lucie Hárychová, Koclířov 8 31

SY0195 Miroslav Horský, Litomyšl 8 31

SY0111 Lukáš Hořínek, Hradec n/S 8 31

SY0159 Marcel Pánik, Rychnov 8 31

SY0100 Milan Češka st., Polička 5 31

35. 37. místo

SY0280 Václav Obolecký ml., Polička 11 30

SY0279 Václav Obolecký st., Polička 8 30

SY0051 Václav Roušar, Svitavy 11 29

38. 62. místo

SY0245 Antonín Brázda, Jaroměřice 14 28

SY0145 František Kunc st., Staré Město 14 28

SY0006 Petr Sedlák, Staré Město 14 28

SY0117 Josef Brychta, Kunčina 11 28

SY0170 Jiří Elčkner ml., Čistá 11 28

SY0168 Šárka Elčknerová, Čistá 11 28

SY0174 Zdeněk Marčík, Dolní Újezd 11 28

SY0175 Luděk Marčík, Osík 11 28

SY0176 Marie Marčíková, Dolní Újezd 11 28

SY0229 Jindřich Tihlařík, Jaroměřice 11 28

SY0085 Gabriela Tobiášová, Polička 11 28

SY0164 Jaroslav Urban ml., Petrov n/D 11 28

SY0091 Jitka Vajsová, Polička 11 28

SY0106 Vladimír Havránek, Svitavy 8 28

SY0139 Aleš Hrubý, M. Třebová 8 28

SY0217 Ludvík Jachymiák, Bystré 8 28

SY0223 Jana Jirmásková, Polička 8 28

SY0112 Jana Klíčová, Hradec n/S 8 28

SY0236 Irena Krčová, Horní Štěpánov 8 28

SY0080 Jaroslav Švanda, Polička 8 28

SY0169 Jiří Elčkner st., Trstěnice 5 28

SY0150 Stanislav Mixán, Boršov 5 28

SY0212 Michal Novotný, Nedvězí 5 28

SY0209 Matěj Šilar, Jarošov 5 28

SY0098 Karel Geba, Polička 2 28

63. 71. místo

SY0264 Lukáš Vágner, Radkov 11 26

SY0181 Jiří Boštík, Vidlatá Seč 8 26

SY0267 Rudolf Jahoda, M. Třebová 8 26

SY0249 Petr Jílek, Polička 8 26

SY0065 David Roušar, Svitavy 8 26

SY0067 Radek Roušar, Svitavy 8 26

SY0066 Patrik Roušar, Svitavy 8 26

SY0064 Eva Roušarová, Svitavy 8 26

SY0247 Jaroslava Sajdlová, Svitavy 5 26

72. 102. místo

SY0194 Veronika Hořínková, Litomyšl 17 25

SY0081 Oldřich Černý, Polička 14 25

SY0219 Miroslav Čori, Bystré 11 25

SY0210 Ivan Dostál, Jarošov 11 25

SY0008 Ladislav Slaník, Svitavy 11 25

SY0187 Václav Benda, Litomyšl 8 25

SY0113 Tomáš Brychta, Kunčina 8 25

SY0115 Anna Brychtová, Kunčina 8 25

SY0203 Markéta Gregušová, Litomyšl 8 25

SY0043 Radek Navrátil, Pomezí 8 25

SY0160 Gabriela Sekaninová, Rychnov 8 25

SY0059 Anna Slabá, Svitavy 8 25

SY0061 Alena Slabá, Svitavy 8 25

SY0058 Anja Slabá, Svitavy 8 25

SY0055 Ondřej Slabý, Svitavy 8 25

SY0054 Dominik Slabý, Svitavy 8 25

SY0062 Tomáš Slabý, Svitavy 8 25

SY0060 Pavel Slabý, Svitavy 8 25

SY0056 Petr Slabý, Svitavy 8 25

SY0057 František Slabý, Svitavy 8 25

SY0063 Pavel Slabý ml., Svitavy 8 25

SY0038 Jaroslav Šlesinger, Čistá 8 25

SY0222 Josef Jirmásek, Polička 5 25

SY0235 Martin Krč, Horní Štěpánov 5 25

SY0118 Jitka Ranftnerová, M. Třebová 5 25

SY0208 Šimon Šilar, Jarošov 5 25

SY0108 Kamila Zedníková, Svitavy 5 25

SY0216 Jiří Drábek, Nedvězí 2 25

SY0239 Bohumil Marek, Jaroměřice 2 25

SY0130 Jiří Navrátil, Dětřichov 8 23

SY0257 Jindřich Tomiška ml., Opatov 8 23

103. 134. místo

SY0073 Pavel Marek, Polička 17 22

SY0025 Josef Vajrauch, Trstěnice 14 22

SY0120 Štefan Gallik, M. Třebová 11 22

SY0144 František Kunc ml., Staré Město 11 22

SY0243 Daniela Písková, Jaroměřice 11 22

SY0109 Martin Zedník ml., Svitavy 11 22

SY0042 Libor Bednář, Pomezí 8 22

SY0155 Jiří Bílý, M. Třebová 8 22

SY0039 Bohumil Čížek, Svitavy 8 22

SY0211 Jiří Fečko, Opatov 8 22

SY0205 Roman Greguš st., Litomyšl 8 22

SY0036 Bohuslava Hubinková, Čistá 8 22

SY0242 Luděk Knoll ml., Jaroměřice 8 22

SY0121 Luboš Komprda, M. Třebová 8 22

SY0082 Tomáš Kubát, Polička 8 22

SY0237 Milan Mackerle, Jaroměřice 8 22

SY0224 Olga Shelongová, Praha 8 22

SY0110 Martin Zedník st., Svitavy 8 22

SY0029 Petr Beneš, Trstěnice 5 22

SY0152 Bedřich Doseděl, M. Třebová 5 22

SY0045 Miroslav Kotlář, Svitavy 5 22

SY0178 Václav Němec, Litomyšl 5 22

SY0092 Vladimír Smejkal, Pomezí 5 22

SY0001 František Smolej, Kamenná Horka 5 22

SY0137 Jan Soldán, M. Třebová 5 22

SY0234 Marek Soural, Úsobrno 5 22

SY0192 Jiří Stibůrek, Čistá 5 22

SY0191 Irena Stibůrková st., Čistá 5 22

SY0167 Lubomír Klusoň, Chotěnov 2 22

SY0227 Hana Koutná, Jaroměřice 2 22

SY0002 Marie Smolejová, Kamenná Horka 2 22

SY0184 Josef Mergl, Litomyšl -1 22

135. 137. místo

SY0282 Lenka Kaderková, Svitavy 8 21

SY0286 Tomáš Horký, Litomyšl 2 21

SY0278 Josef Mráz, Svitavy 2 21

138. 140. místo

SY0256 Ladislav Hladký, Sebranice 11 20

SY0148 Michal Racl, M. Třebová 8 20

SY0250 Roman Roch, Polička 5 20

141. 157. místo

SY0088 Petr Blažek, Polička 11 19

SY0193 Sandra Horská, Litomyšl 8 19

SY0076 Miroslav Jílek, Polička 8 19

SY0033 Jaroslava Premauerová, Bystré 8 19

SY0024 Petr Vajrauch, Trstěnice 8 19

SY0030 Jiřina Benešová, Trstěnice 5 19

SY0101 Milan Češka ml., Polička 5 19

SY0153 Věra Dosedělová, M. Třebová 5 19

SY0044 Josef Lednický, Svitavy 5 19

SY0129 Miroslav Otevřel, Linhartice 5 19

SY0228 Jan Pazdírek, Jaroměřice 5 19

SY0177 Radovan Rumler, Litomyšl 5 19

SY0149 Bedřich Štefánek, M. Třebová 5 19

SY0086 Martin Tobiáš, Polička 5 19

SY0135 Jana Kumstátová, Staré Město 2 19

SY0182 Monika Merglová, Litomyšl 2 19

SY0238 Petr Valenta, Jaroměřice 2 19

158. 164. místo

SY0255 Marie Hladká, Sebranice 11 17

SY0270 Tomáš Bílý, M. Třebová 5 17

SY0262 Josef Popelka, Polička 5 17

SY0275 Bohumil Válek, Nová Sídla 5 17

SY0141 Milan Berka ml., Jevíčko 0 17

SY0020 Tomáš Holomek, Makov 0 17

SY0259 Jaroslav Kaderka, Svitavy -1 17

165. 187. místo

SY0232 Jana Písková st., Jaroměřice 14 16

SY0291 Pavel Krystýnek, Bystré 11 16

SY0032 Jiří Premauer, Litomyšl 11 16

SY0095 Radka Cihlářová, Polička 8 16

SY0070 Jiří Hárych ml., Koclířov 8 16

SY0240 Pavel Navrátil, Jaroměřice 8 16

SY0151 Bohuslav Štrajt, Boršov 8 16

SY0078 Jiří Vávra, Polička 8 16

SY0007 Kristýna Bednaříková, Svitavy 5 16

SY0124 Alois Komprda, M. Třebová 5 16

SY0123 Libuše Komprdová, M. Třebová 5 16

SY0213 Martina Novotná, Nedvězí 5 16

SY0156 František Přichystal, M. Třebová 5 16

SY0179 Roman Stibůrek, Čistá 5 16

SY0189 Andrea Stibůrková, Čistá 5 16

SY0190 Irena Stibůrková ml., Čistá 5 16

SY0146 Jakub Straka, Staré Město 5 16

SY0206 Jaroslav Zeman, Jarošov 5 16

SY0011 Josef Ambros, Křenov 2 16

SY0104 Jan Mlynář, Svitavy 2 16

SY0102 Lenka Mlynářová, Svitavy 2 16

SY0230 Milan Písek, Jaroměřice 2 16

SY0142 Miloslava Straková, Staré Město 2 16

188. 200. místo

SY0125 Ivan Vala, M. Třebová 11 15

SY0136 Kateřina Havranová, M. Třebová 11 14

SY0269 Jaroslav Mahdal, M. Třebová 11 14

SY0041 František Báča, Rohozná 8 14

SY0254 Veronika Hladká, Sebranice 8 14

SY0265 Jaroslav Vágner, Radkov 8 14

SY0248 Vojtěch Sajdl, Svitavy 5 14

SY0276 Marek Boštík, Poříčí 2 14

SY0268 Pavel Sotorník, M. Třebová 2 14

SY0026 Jiří Frank, Trstěnice 0 14

SY0023 Ludmila Holomková, Makov 0 14

SY0133 Ladislav Khýr, Staré Město 0 14

SY0131 Alena Khýrová, Staré Město 0 14

201. 216. místo

SY0292 Jaroslav Fuchsa, Svitavy 11 13

SY0290 Klára Kaderková, Svitavy 8 13

SY0079 Miroslav Kmošek, Polička 8 13

SY0154 Jan Schneider, M. Třebová 8 13

SY0072 Jaroslav Dittrich, Polička 5 13

SY0226 Jaroslav Koutný, Jaroměřice 5 13

SY0103 Eva Mlynářová, Svitavy 5 13

SY0116 Lucie Šabatová, Lanškroun 5 13

SY0093 František Bidmon, Polička 2 13

SY0077 Andrea Gibiecová, Polička 2 13

SY0246 Radka Háderová, Jaroměřice 2 13

SY0241 Luděk Knoll st., Jaroměřice 2 13

SY0087 Karel Němec, Korouhev 2 13

SY0225 Dan Shelong, Praha 2 13

SY0010 Antonín Slaník, Svitavy 2 13

SY0004 Pavel Schejbal, Svitavy -1 13

217. 222. místo

SY0166 Tomáš Rumler, Litomyšl 8 12

SY0202 Jan Hudeček, Vidlatá Seč 0 12

SY0253 Stanislav Kučera, Polička 8 11

SY0260 Jan Kaderka, Svitavy 5 11

SY0277 Josef Mastík, Sebranice 5 11

SY0251 Libor Kvapil, Sádek 2 11

223. 240. místo

SY0005 František Hemerka, Svitavy 8 10

SY0015 Ludmila Kudová st., Pomezí 8 10

SY0214 Helena Novotná, Nedvězí 8 10

SY0084 Iva Tobiášová, Polička 8 10

SY0119 Tomáš Horák, M. Třebová 5 10

SY0188 Martin Jirásek, Janov 5 10

SY0220 Martin Jirmásek, Polička 5 10

SY0089 Markéta Krystýnková, Polička 5 10

SY0083 Jiří Tobiáš, Polička 5 10

SY0047 Jindřich Tomiška st., Opatov 5 10

SY0162 Tomáš Urban, Litomyšl 5 10

SY0163 Pavel Urban, Litomyšl 5 10

SY0215 Karel Drábek, Nedvězí 2 10

SY0293 Marie Homolová, Svitavy 2 10

SY0221 Olga Jirmásková, Polička 2 10

SY0183 Miloš Mergl, Litomyšl 2 10

SY0075 Pavel Zahradník, Polička 2 10

SY0284 Pavel Kotlář, Květná 0 10

241. 246. místo

SY0053 Milan Kořistek, Svitavy 8 9

SY0180 Miloslava Čermáková, Osík 5 9

SY0263 Zdeněk Stoklásek, Pomezí 5 9

SY0050 Lucie Kořistková, Svitavy 2 9

SY0040 Daniel Beneš, Polička 5 8

SY0252 Petr Bednář, Sádek 2 8

247. 263. místo

SY0069 Pavla Greplová, Koclířov 11 7

SY0017 Ludmila Kudová ml., Pomezí 11 7

SY0274 Pavel Kmošek, Morašice 8 7

SY0296 Marina Brázdová, Svitavy 5 7

SY0273 Vlasta Jelínková, Morašice 5 7

SY0009 Gustav Kovář, Vítějeves 5 7

SY0138 Lukáš Straka, Staré Město 5 7

SY0013 Pavel Drobný, Poříčí 2 7

SY0196 Lucie Hořínková, Litomyšl 2 7

SY0186 Zdeněk Novák, Litomyšl 2 7

SY0285 Martin Beran, Němčice 0 7

SY0127 Miroslav Rolinek, M. Třebová 0 7

SY0049 Vladimír Kvapil, Nová Sídla -1 7

SY0090 Vladimír Vajs, Polička -1 7

SY0172 Veronika Zavřelová, Dolní Újezd -1 7

SY0244 Milan Hlaváč, Jaroměřice -4 7

SY0165 Josef Novák, Litomyšl -4 7

264. 274. místo

SY0052 Adéla Kořistková, Svitavy 2 6

SY0289 Anna Hořínková, Litomyšl -1 6

SY0302 Leoš Mihola, Svitavy 5 5

SY0035 Jan Ehrenberger, Svitavy 0 5

SY0287 Pavel Chadima, Litomyšl 0 5

SY0201 Adam Jirout, Litomyšl 5 4

SY0046 David Kotlář, Svitavy 5 4

SY0134 Petr Kumstát, Staré Město 5 4

SY0297 Miroslav Gestinger, Ostrý Kámen 2 4

SY0295 Jan Bis, Svitavy -1 4

SY0014 Roman Kuda st., Pomezí -1 4

275. 288. místo

SY0266 Vladimír Vacek, M. Třebová 8 3

SY0258 Eduard Brázda, Svitavy -4 3

SY0272 Roman Dostál, Svitavy 5 2

SY0301 Josef Bis, Karle 2 2

SY0300 Anna Bisová, Karle 2 2

SY0048 Lubomír Fuxa, Svitavy 0 2

SY0281 Martin Kalášek, Borovnice 0 2

SY0288 Břetislav Kladiva, Litomyšl 0 2

SY0197 Zdeněk Jirout st., Litomyšl 5 1

SY0003 Karel Kuběna, Svitavy 5 1

SY0283 Zdeněk Opletal, Kunčina 2 1

SY0161 Jaroslav Urban st., Litomyšl 2 1

SY0294 Růžena Lebedová, Svitavy -1 1

SY0074 Jiří Urbánek, Polička -4 1

289. 302. místo

SY0271 Romana Fuxová, Svitavy 0 -1

SY0018 Pavel Jílek, Pomezí 0 -1

SY0132 Aťka Khýr, Staré Město 0 -1

SY0299 Adrian Vaněk, Litomyšl 0 -1

SY0261 Josef Zouhar, Hradec n/S -1 -1

SY0122 Eduard Čehovský, Rozstání 2 -2

SY0298 Josef Labuda, Tržek 2 -2

SY0099 Alena Češková, Polička 5 -5

SY0200 Martin Jirout, Litomyšl 2 -5

SY0128 Ludvík Potáček, M. Třebová 2 -7

SY0204 Roman Greguš ml., Litomyšl -7 -8

SY0016 Roman Kuda ml., Pomezí 5 -11

SY0199 Jaroslav Jirout, Litomyšl -1 -11

SY0198 Zdeněk Jirout ml., Litomyšl -1 -14

(řazení údajů: startovní číslo, jméno a příjmení hráče, město nebo obec, bodový zisk v minulém kole, celkový bodový zisk).