S lídrem ze Zámrsku se od začátku ocitli na jednom velkém kolotoči a po čtvrthodince bylo po třech brankách v jejich síti prakticky rozhodnuto. Nenastartovalo je ani snížení na 1:4. Hosté do poločasu ještě zvýšili vedení a ve druhé půli přidali dva zásahy navrch. Domácí tudíž utrpěli po bezkrevném výkonu potupnou porážku.

Derby rezervních týmů pro sebe rozhodla ta moravskotřebovská a posunula se do klidnějších tabulkových vod. V samotném úvodu padlo po gólu na každé straně, na ten rozhodující se potom dlouho čekalo a dočkali se domácí zásluhou utěšené dělovky Frische z dálky v 73. minutě.

Horní Újezd si dojel pro další výraznou porážku do Sloupnice a krčí se nadále beznadějně u dna tabulky.

SKUPINA B, 11. kolo:

Moravská Třebová B – Dolní Újezd B 2:1 (1:1)

Branky: 6. Pospíšil, 73. Frisch – 3. Mokrejš. Rozhodčí: Lukes. ŽK: 4:3. Diváci: 60. Moravská Třebová B: D. Vykydal – Pospíšil, Novotný, Marek, Bubela, Smékal, Huryta, Kovář (60. Špaček), Kalus (89. Matoušek), Frisch, Němec. Dolní Újezd B: T. Klusoň – Kopecký (62. V. Klusoň), Samek, Michal Nádvorník, Svoboda, Rejman, Mokrejš, Dvořák, Pravec, D. Frank, P. Frank.

Opatovec – Zámrsk 1:8 (1:6)

Branky: 28. M. Sivák – 10., 27. a 65. Jiráský, 12. a 69. Csernyanszký, 7. Forgáč, 31. Houžvička, 44. Hovorka. Rozhodčí: Valenta. ŽK: 0:2. Diváci: 111. Opatovec: Jan Lampárek (25. Konejl) – Jiří Lampárek, Drábík, Štěpánek, Milota, Košín (46. D. Sivák), Dostál, Rada, Roshan, Polák (46. T. Telecký), M. Sivák (46. Merkuda).

Sloupnice – Horní Újezd 5:0 (1:0)

Branky: 50., 60. a 86. Mikulecký, 77. V. Fikejz, 88. T. Jelínek. Rozhodčí: Horníček. ŽK: 0:2. Diváci: 70. Horní Újezd: Havlík – Martin Kusý, Vanat, Fógl, Kladiva, R. Prokop, L. Pechanec, Kmošek, J. Beneš, Kulhavý, Šplíchal (73. Svatoš).

Lanškroun B – FC Jiskra 2008 1:2 (1:1). Branky: Hostovský – Dvorský, Matoulek. Libchavy – Řetová 0:0, pen. 4:3. Těchonín – Ústí nad Orlicí B 2:3 (2:2). Branky: Filip, Hubálek – Procházka, Chalupník, Kukla. Tatenice – Jablonné nad Orlicí 2:3 (2:2). Branky: Kristek, M. Knápek – Krejsa, Filip, Václavek.

1. Zámrsk (31), 2. Ústí nad Orlicí B (25), 3. Libchavy (22), 4. Tatenice (21), 5. Jablonné nad Orlicí (21), 6. FC Jiskra 2008 (17), 7. Řetová (16), 8. Moravská Třebová B (15), 9. Lanškroun B (14), 10. Sloupnice (14), 11. Opatovec (13), 12. Dolní Újezd B (11), 13. Těchonín (8), 14. Horní Újezd (2).