Hradec nad Svitavou prokázal svoje ambice vydřenou výhrou v Rohozné a osamostatnil se na špici tabulky, jelikož Křenov si po dvou vítězstvích připsal tentokrát nezdar. Za Hradec se tak zavěsila trojice sedmibodových celků. Na nule zůstaly dva týmy. Borová nestačila v bitvě nováčků těsně na Opatov a Jevíčko si dojela pro porážku do Janova.

Bystré – Morašice 0:1

Od začátku se bylo na co koukat, hrálo se z obou stran útočně. V 11. minutě podcenil gólman J. Lánský Klementovu slabou střelu a hosté vedli. Domácí mohli srovnat, ale P. Lánský neproměnil sólo a Cupal pálil do břevna. Po přestávce nápor Bystrého sílil, ale jeho střeleckou mizérii neukončili v dobrých pozicích Misar, Putnar, Jukl ani nikdo jiný. I hosté využívali každou příležitost k ofenzivním výpadům. Sice bez efektu, ale to jim nakonec nevadilo a výsledek udrželi až do konce.

Branka: Klement. Rozhodčí: Brandejs. Poločas: 0:1. Bystré: J. Lánský – Hanus, Oravec (65. Janoušek), Cupal (46. Jukl), Vomočil, P. Lánský, Němec, Štaud, Mužík, Misar, Putnar. Morašice: Prešinský – V. Štancl, Klement, M. Ropek, Chmelík, Holomek, Válek, Novák, Skala, Burián (70. Pitra), Zerzán.

Janov – Jevíčko 3:0

K vidění byl vyrovnaný, ale i poněkud nervózní zápas. První tutovku spálil domácí Wejda, pak jeho centr skončil i s brankářem v brance a domácí vedli. Stejné situace se dožadovali hosté o chvilku později, ale rozhodčí ji posoudili jinak a navíc byl vyloučen za jejich urážku Hanák. Poměr sil na hřišti se vyrovnal minutu před koncem poločasu, když po druhé žluté opustil hřiště Radimecký. Rovněž druhý poločas přinesl vyrovnanou bitvu, v závěru však dvěma brankami domácí navýšili výsledek na konečný rozdíl. Hosté v závěru nastřelili tyčku.

Branky: M. Wejda, Bureš, Kramář. Rozhodčí: Mačát. ČK: 1:1 (Radimecký – Hanák). Poločas: 1:0. Janov: Beránek – L. Zvěřina, Šváb, Johan, Pirkl, V. Wejda (74. Novotný), Kramář, Knap (85. M. Hájek), Radimecký, M. Wejda (61. Kubíček), Bureš. Jevíčko: Přikryl – Vašíček (85. Doležal), Továrek (74. Vykydal), A. Klein, R. Khýr (46. T. Müller), Berka, Seknička, J. Müller, T. Klein, Říha, Hanák.

Rohozná – Hradec 2:3

Před početnou diváckou kulisou byl k vidění zajímavý fotbal. Úvod zápasu vyšel daleko lépe hostům, když využili nabídnutých možností. Domácím se i přes značné úsilí podařilo snížit až na začátku druhé půle, hosté ovšem brzy odpověděli třetím gólem. Rohoznou vrátilo ještě do hry snížení na 3:2, o vyrovnání však usilovala marně. V utkání, kterému by více slušel nerozhodný výsledek, se tak ze tří bodů radoval favorit.

Branky: L. Moravec (PK), Sauer – Kobylík 2, Rada. Rozhodčí: Pokorný. Poločas: 0:2. Rohozná: Andrlík – L. Moravec (73. Krejčí), Houdek, Bouška, Báča, R. Jandl, Sauer, K. Moravec, J. Boháček, Čermák, Vaško. Hradec nad Svitavou: M. Zedník – Lelek, L. Zedník, Smolej, Bubela, Marek (77. Hirt), Kobylík, R. Ehrenberger, Růžička (90. Zelinka), Rada, Procházka (89. Cach).

Sebranice – Křenov 3:2

Třikrát šli v průběhu utkání domácí do vedení. Poprvé ve 12. minutě Vopařilem po nádherné přihrávce Kalánka, ale hosté za chvíli reagovali Vašíčkem – 1:1. Podruhé domácí odskočili díky přesné střele Malého, ale i tentokrát našel soupeř odpověď a Bednařík srovnal. V 88. minutě se po rychle rozehraném rohu trefil J. Horníček a to byl vítězný zásah, protože Křenov potřetí vyrovnat nedokázal. Krutílek totiž v nastaveném čase ve velice slibné pozici přestřelil.

Branky: Vopařil, Malý, J. Horníček – Vašíček, Bednařík. Rozhodčí: Ille. Poločas: 2:1. Sebranice: Jiráň – J. Patočka, Klusoň (62. Filipi), Kučera, Chadima, P. Kalánek, J. Horníček, Vopařil, Jílek, Malý, Červ. Křenov: Šmedek – Vašíček, Cápal, Svoboda (75. Velička), Kovařík, Ivánek, Švihálek, Peterka, Navrátil, Bednařík, Šlapák (46. Krutílek).

Čistá – Opatovec 0:5

O všem důležitém se rozhodlo v prvním poločase, ve kterém byli hosté zjevně lepším mužstvem a kromě čtyř branek jim ještě nejméně tři další gólovky pokryl gólman Hradil. Po změně stran se domácí herně zvedli, ale výsledkem jejich úsilí bylo jen nastřelené břevno. Hosté naopak výhru ještě zvýraznili.

Branky: Mašek 2, Chvála, Košín, J. Telecký. Rozhodčí: Schüch. Poločas: 0:4. Čistá: Hradil – Bican, Vomáčka (75. Kmošek), Vejman, M. Severa, Čapek, Lněnička, Slabý, V. Paclík, Kadidlo, Nepraš. Opatovec: Jan Lampárek – Horský (80. Jiří Lampárek), Bureš, Štěrba, Štěpánek (80. Sivák), Chvála (70. Jokeš), J. Telecký (70. Kudláček), Drábík, Roshan, Košín, Mašek.

Linhartice – Jaroměřice 2:6

Do 30. minuty proměnili domácí ze čtyř vyložených šancí jen jednu. Potom hosté trestali nepochopitelné zkraty obrany a čtyřmi „darovanými" góly obrátili výsledek. Metra sice ještě vykřesala naději snížením na 2:4, ale na konci zápasu ve snaze ještě s výsledkem něco udělat otevřela hru, což soupeř využil, přidal další trefy a korunoval nečekaně jasné vítězství.

Branky: T. Kelo 2 – Švec 4, Knoll 2. Rozhodčí: Jakubec. Poločas: 1:2. Linhartice: Beneš – Prucek, Smékal, Grepl, Holub, Radimecký (59. Koutník), Kalášek (50. Bednář), Andrlík, Kryštof, T. Kelo, Dvořák. Jaroměřice: Dostál – Valenta, Jakab, Olšan, Hrazdíra, Dračka (88. Popelář), Švec, Juračka, Knoll, Gecl, Batelka.

Opatov – Borová/Telecí 1:0

V souboji nováčků šlo o první body do tabulky a tomu odpovídal i obraz hry. K vidění bylo několik možností na obou stranách, ale také řada nepřesností. S přibývajícím časem bylo zřejmé, že rozhodnout může jediná akce, a přesně to se i stalo. Po hodině hry se prosadil domácí Křivka a nejtěsnější náskok si Opatov dokázal udržet.

Branka: Křivka. Rozhodčí: Mačát. Poločas: 0:0. Opatov: Kašpar – Prokop, Lustyk, Petruň, Fukar, Paar, Křivka, Vostřel, Havlát, Cimburek, Zeman (66. Šplíchal). Borová: Pecka – Čermák, Češka, V. Hegr (87. T. Horníček), A. Pazdera, Pokorný, O. Beneš, M. Pazdera, Štrof, Střítežský (80. Šmíd), R. Háp (80. M. Hegr).

1. Hradec nad Svitavou (9), 2. Janov (7), 3. Opatovec (7), 4. Morašice (7), 5. Křenov (6), 6. Sebranice (6), 7. Bystré (4), 8. Jaroměřice (4), 9. Rohozná (3), 10. Opatov (3), 11. Linhartice (3), 12. Čistá (1), 13. Jevíčko (0), 14. Borová/Telecí (0).