Radiměř se však i přes remízu s třebovským céčkem osamostatnila na čele tabulky. Bez bodu zůstává jen Borová

Trstěnice – Borová/Telecí 3:2 (1:1). Branky: Cacek, Kodym, vlastní – M. Pazdera 2. V zápase byl k vidění vyrovnaný fotbal se šťastným závěrem pro domácí družstvo. Hosté se připravili o šanci na body neproměněním pokutového kopu.

Bystré – Linhartice B 1:0 (0:0). Branka: Putnar. Domácí na začátku dvakrát vychytal brankář soupeře, pak se hra vyrovnala a svoje umění musel ukázat i strážce bysterské svatyně. Druhý poločas zahájili domácí gólem, ovšem na pojistku nedosáhli a jejich výhra tudíž zůstala jen nejtěsnější.

Staré Město – Opatovec 0:5 (0:2). Branky: Mašek 3, Šilhart, Štěrba. ČK: 1:0. Domácí nezačali špatně, ale z prvního protiútoku soupeře inkasovali a od té doby ovládli hřiště hosté. Po změně stran přidali dva rychlé góly a rozhodli o výsledku.

Chornice – Kunčina B 1:3 (0:3). Branky: vlastní – Berka 2, Drahoš. O všem důležitém se rozhodlo v prvním poločase, po kterém hosté vedli o tři góly a výhru si potom kontrolovali.

Zbývající výsledky 4. kola: Radiměř – Moravská Třebová C 1:1 (1:0), Jedlová – Křenov 1:3 (0:1).

Pořadí: 1. Radiměř (10), 2. Bystré (9), 3. Jedlová (9), 4. Opatovec (8), 5. Kunčina B (8), 6. Trstěnice (6), 7. Moravská Třebová C (5), 8. Chornice (4), 9. Linhartice B (4), 10. Křenov (3), 11. Staré Město (1), 12. Borová/Telecí (0).

IV. TŘÍDA – 4. KOLO: Vendolí – Boršov 1:2 (0:0). Branky: P. Fuchs – Baláž 2. Pomezí B – Třebařov B 7:4 (4:0).

Pořadí: 1. Pomezí B (7), 2. Boršov (6), 3. Vendolí (1), 4. Jevíčko B (1), 5. Třebařov B (1).