Radiměř – Čistá 2:2
Souboj týmů z čela tabulky rozehráli lépe domácí, ale poločasové dvoubrankové vedení jim nestačilo. Soupeř po změně stran zabojoval a vyrovnal. Fakta – branky: Palla, Olšer (PK) – Klusoň, Padělek. Rozhodčí: Báča (Rohozná), ŽK 1:2, diváků: 30, poločas: 2:0.

Chornice – Rohozná 1:3
Po vyrovnaném prvním poločase byly šance obou týmů rovnocenné, ovšem druhá část patřila hostujícím dorostencům. Fakta – branky: Petružálek – Baldík, Andrlík, Moravec. Rozhodčí: Heger (M. Třebová), diváků: 20, poločas: 1:1.

M. Trnávka – Kunčina 2:3
Hosté třikrát vedli, domácí dvakrát vyrovnali, ale na trefu z 86. minuty už odpověď neměli. Fakta – branky: Továrek, Toman – Nedoma, Šmehlík, Kalina. Rozhodčí: O. Kyša (Jevíčko), diváků: 40, poločas: 1:2.

Vendolí – Jaroměřice 6:2
Po deseti minutách domácí prohrávali 0:2, ale do půle vyrovnali a po změně stran zahájili kanonádu. Fakta – branky: Fuchs 3, Pisca 2, Blažek – Gecl 2. Rozhodčí: Vodička, ŽK 2:0, ČK 1:0, diváků: 80, poločas: 2:2.

Staré Město – Boršov 0:8
Domácí znovu potvrdili, že je jarní část zastihla v krizi, podruhé za sebou utržili osmigólový debakl. Fakta – branky: Pokorný 2, Krejčí 2, Čonka 2, Doseděl, Bilič. Rozhodčí: J. Brychta (Kunčina), ŽK 0, diváků: 30, poločas: 0:4. (rh))

1. Bystré 12 1 1   51:21 37
2. Čistá 12 1 3   50:25 37
3. Jaroměřice  9 1 5  44:24 28
4. Radiměř  8 3 3   31:21 27
5. Kunčina  8 2 4   30:17 26
6. Chornice  6 2 8   36:39 20
7. Boršov  5 2 8   36:34 17
8. Rohozná  5 2 8   35:42 17