Boršov si otevřel střelnici, smírná bitva v Radiměři

Svitavy/ Lídr okresního dorosteneckého fotbalového přeboru pauzíroval, přesto si svoje umístění udržel. Druhá Čistá uhrála v Radiměři remízu.

29.4.2008

Ilustracni fotoFoto: Deník/Jaroslav Bílek

Radiměř – Čistá 2:2
Souboj týmů z čela tabulky rozehráli lépe domácí, ale poločasové dvoubrankové vedení jim nestačilo. Soupeř po změně stran zabojoval a vyrovnal. Fakta – branky: Palla, Olšer (PK) – Klusoň, Padělek. Rozhodčí: Báča (Rohozná), ŽK 1:2, diváků: 30, poločas: 2:0.

Chornice – Rohozná 1:3
Po vyrovnaném prvním poločase byly šance obou týmů rovnocenné, ovšem druhá část patřila hostujícím dorostencům. Fakta – branky: Petružálek – Baldík, Andrlík, Moravec. Rozhodčí: Heger (M. Třebová), diváků: 20, poločas: 1:1.

M. Trnávka – Kunčina 2:3
Hosté třikrát vedli, domácí dvakrát vyrovnali, ale na trefu z 86. minuty už odpověď neměli. Fakta – branky: Továrek, Toman – Nedoma, Šmehlík, Kalina. Rozhodčí: O. Kyša (Jevíčko), diváků: 40, poločas: 1:2.

Vendolí – Jaroměřice 6:2
Po deseti minutách domácí prohrávali 0:2, ale do půle vyrovnali a po změně stran zahájili kanonádu. Fakta – branky: Fuchs 3, Pisca 2, Blažek – Gecl 2. Rozhodčí: Vodička, ŽK 2:0, ČK 1:0, diváků: 80, poločas: 2:2.

Staré Město – Boršov 0:8
Domácí znovu potvrdili, že je jarní část zastihla v krizi, podruhé za sebou utržili osmigólový debakl. Fakta – branky: Pokorný 2, Krejčí 2, Čonka 2, Doseděl, Bilič. Rozhodčí: J. Brychta (Kunčina), ŽK 0, diváků: 30, poločas: 0:4. (rh))

SERVIS

Stavebnictví - Stavebnictví Zedník 100 Kč Zedníci (kromě zedníků ohnivzdorného zdiva) Zedník, pomocný dělník. Požadované vzdělání: střední odborné (vyučen). Jednosměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 100 kč. Volných pracovních míst: 2. Poznámka: NÁPLŇ PRÁCE: drobné stavební práce - základy, pokládka obrubníků, POŽADAVKY: pracovní nasazení, zodpovědnost, samostatnost, časová flexibilita, KONTAKT: telefonicky, e-mailem. Pracoviště: Ulehla ivan s.r.o., Svitavská, č.p. 159, 568 02 Svitavy 2. Informace: Ivan Ulehla, +420 775 691 692. Řemeslné práce - Řemeslné práce Truhlář 19 000 Kč Truhláři (kromě stavebních) a pracovníci v příbuzných oborech truhlář. Požadované vzdělání: střední odborné (vyučen). Jednosměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 19000 kč, mzda max. 24000 kč. Volných pracovních míst: 2. Poznámka: NÁPLŇ PRÁCE: truhlářské a montážní práce, výroba nábytku, NABÍZÍME: perspektivní zaměstnání ve stabilní společnosti, osobní rozvoj a vzdělání, příspěvek na stravu, dopravu a další firemní benefity, KONTAKT: telefonicky, e-mailem. Pracoviště: V l a b o, s.r.o., 569 12 Opatov v Čechách. Informace: Vladimír Petr, +420 603 561 978. Řemeslné práce - Řemeslné práce Svářeč 13 000 Kč Svářeči Svářeč. Požadované vzdělání: základní + praktická škola. Jednosměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 13000 kč. Volných pracovních míst: 1. Poznámka: NABÍZÍME: PP na dobu určitou 3 měsíce, KONTAKT: telefonicky. Pracoviště: Zenoviy lapchuk -, Bezručova, č.p. 1147, 568 02 Svitavy 2. Informace: Zenoviy Lapchuk, +420 608 414 288. Obchod - Obchod Obchodní referent 27 000 Kč Obchodní referenti Vedoucí prodejny T-mobile. Požadované vzdělání: úso (vyučení s maturitou). Jednosměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 27000 kč, mzda max. 50000 kč. Volných pracovních míst: 1. Poznámka: Hledáme člověka, který má rád věci podle sebe a úspěch týmu je pro něj hlavním motorem motivace. Někoho, kdo na sebe rád vezme zodpovědnost za svěřenou prodejnu a ukáže, že je skutečným lídrem svého týmu. Člověka, který miluje výzvy a rád investuje vlastní energii do společných cílů., , NÁPLŇ PRÁCE: ponesete zodpovědnost za kompletní fungování svěřené prodejny, jak po provozní tak ekonomické stránce, budete motivovat a rozvíjet svůj prodejní tým, dáme Vám volnou ruku v sestavování Vašeho týmu, když bude potřeba nebudete se bát a rádi si vyvoláte dalšího zákazníka, POŽADAVKY: min. SŠ s maturitou, praxe ve vedení či rozvoji lidí alespoň rok, schopnost motivovat a vést svěřený tým, schopnost nést zodpovědnost a zvládat dynamické prostředí, dokázat se postavit za své lidi a pomáhat jim neustále růst, pozitivní a proaktivní přístup ke svěřenému týmu a práci, NABÍZÍME: za Váš platový výměr se rozhodně nebudete muset stydět, dostanete dostatek prostoru pro kreativitu a necháme Vám prostor pro vlastní rozvoj, kvalitní zaškolení a neustálou podporu ve Vaší práci, stabilní zaměstnání ve společnosti, která má velké cíle a směřuje k jejich naplnění, benefity o které budete skutečně stát, Vaše slovo bude mít skutečnou váhu, KONTAKT: telefonicky (9-18h), e-mailem, , Oslovila vás naše nabídka? Pokud ano, rádi vás poznáme i my. Pečlivě si přečteme váš životopis a průvodní dopis. Každou žádost vyhodnotíme a do tří dnů odpovíme.. Pracoviště: Ing. jan jílek, Masarykova, č.p. 189, 572 01 Polička. Informace: Roman Kelnar, +420 603 412 294.