Z čehož zákonitě plyne, že podzimní primát v okresním přeboru náleží po zásluze Dolnímu Újezdu B, který zaujal velice dobrými výkony a pouze jedinkrát okusil hořkost porážky.

Před druhým týmem tabulky, kterým je poněkud nečekaně Opatov, jemuž parádně vyšel závěr podzimu, má k dobru čtyři body, což sice není nic rozhodujícího, nicméně výchozí pozice do jara to je výtečná.

Dalších šest mužstev je potom naskládáno v rozmezí pouhých dvou bodů, což pro odvetnou část sezony slibuje mimořádně napínavé pokračování nejvyšší okresní soutěže.

Totéž platí pro boj o udržení, neboť v něm je také zainteresován větší počet mančaftů.

Nejhůře ze všech je na tom Rohozná, který ve třinácti duelech ani jednou nevyhrála, o mnoho lépe na tom nejsou Sebranice, výskat si určitě nemohou ani v Linharticích a Březové.

Zkrátka, až se na konci března fotbalisté vrátí zpět na trávníky, budou mít prakticky všichni o co hrát.

Ve III. třídě zvládlo její podzimní polovinu nejlépe Městečko Trnávka a pokud si přes zimu podrží svoji formu, bude mít více než slibně nakročeno do okresního přeboru.

Tamní „sokolové" prohráli pouze jednou a ačkoli to bylo s největším rivalem z Borové, tak na rozdíl od něho se jiných zaváhání vyvarovali a pětibodový odstup dává jasnou odpověď na otázku, kdo byl v podzimní části nejlepší.

Druhá je zmíněná Borová a takové umístění by jí na konci soutěže stačilo na postup, jenže v patách má další konkurenty, kteří si také mohou brousit zuby na zajímavé umístění.

Asi nejvíce překvapily Chornice, po delší době o sobě dala vědět Radiměř, počítat je nutné také s Mladějovem. Ani III. třída tak na jaře o patřičný náboj nebude ochuzena.

Podzimní okresní tabulky

QANTO OP MUŽI: 1. Dolní Újezd B (30), 2. Opatov (26), 3. Jaroměřice (24), 4. Hradec nad Svitavou (24), 5. Morašice (23), 6. Jevíčko (23), 7. Janov (23), 8. Bystré (22), 9. Moravská Třebová B (19), 10. Křenov (14), 11. Linhartice (11), 12. Březová nad Svitavou (10), 13. Sebranice (6), 14. Rohozná (3).

III. TŘÍDA MUŽI: 1. Městečko Trnávka (33), 2. Borová (28), 3. Radiměř (26), 4. Chornice (26), 5. Mladějov (23), 6. Třebařov (20), 7. Čistá (14), 8. Trstěnice (14), 9. Moravská Třebová C (12), 10. Kunčina B (11), 11. Pomezí B (11), 12. Boršov (7), 13. Koclířov (0).