Janov – Dlouhá Loučka 2:1

Hosté byli v první půli lepší, Dvořáček ani Marván však Beránka nepřekonali. Oslabení Janovští trestali, nejprve si srazil centr Novotného za svá záda Rek a z přímého kopu se trefil Bureš. Po změně stran se domácí zaměřili na brejky, sólo ale nedal Wejda a po faulu na téhožhráče chytil Rek pokutový kop Burešovi. Marván krásnou střelou snížil, ale nervózní závěr domácí zvládli.

Branky: Novotný, Bureš – Marván. Rozhodčí: Dítě. Poločas: 2:0. Janov: Beránek – Peřina, Záleský, Šváb, Johan, Novotný, L. Zvěřina, M. Wejda, Kramář, Bureš, Pešina (Knap). Dlouhá Loučka: Rek – Bubeník, Křivánek, Dvořáček, Hank, Gregor, Marván, Kolísek, Chromý, Kolář,Jochec (Šebesta, Bouček).

Staré Město – Jevíčko 1:4

Domácím patřilo úvodních dvacet minut, které sehráli aktivně a odměnou jim byla vedoucí penaltová trefa Havlíka. Jenomže hosté během pěti minut skóre srovnali a v dalším průběhu opanovali hrací plochu. Do poločasu strhli vedení na svoji stranu a po pauze byli jasně lepší. Několik dalších šancí ještě neproměnili.

Branky: Havlík (PK) – Sedláček 3, Berka. Rozhodčí: Brandejs. Poločas: 1:2. Staré Město: Gallík – Mil. Kozák, G. Cápal, Kováč,Kubín, Mar. Kozák, Pospíšil, Hájek, Crha, Šťastný, Havlík (Valenta, R. Cápal, Truhlář). Jevíčko: Navrátil – Jedlinský, Kritzbach, Z. Klein, Khýr, Berka, Seknička, Továrek, T. Klein, Sedláček, Müller (Vašíček, A. Klein, Hrubý, Werner).

Opatov – Linhartice 1:4

Ve vyrovnaném prvním poločase neproměnili domácí několik slibných šancí a to se jim později stalo osudným. Po přestávce nedokázali na svůj výkon navázat, naopak zcela odpadli a sebevědomý soupeř toho ihned beze zbytku využil.

Branky: Vostřel – Winkler, Heger, Lébiš, P. Konečný. Rozhodčí: Beneš. Poločas: 1:1. Opatov: Štosek – Moravec, Havlát, Petruň, Popelka, Sedlák, Paar, Vostřel, Lanc, Kalánek, Ptáček (M. Polák, Jiráček). Linhartice: Coufal – Prucek, Suchý, P. Kelo, Radimecký, Horák, Heger, Winkler, Andrlík, Lébiš, P. Konečný (Žouželka, Matonoha).

Rychnov – Horní Újezd 2:3

Na první gól diváci nečekali dlouho a padl do rychnovské sítě. Do poločasu přidali hosté ještě jeden gól po chybě v rozehrávce soupeře a po přestávce třetí, když si neporozuměla obrana s gólmanem. Domácí se ještě snažili s výsledkem něco udělat a po krásné akci snížili, ale kontaktní gól z penalty už přišel příliš pozdě.

Branky: Šebrle, Pánik (PK) – L. Láznický, Kusý, Lněnička. Rozhodčí: Hnát. Poločas: 0:2. Rychnov: Langr – Sekanina, Marek, Šmída, Pospíšil, Martinák, Šána, Onderka, Špičák, Pánik, Šebrle. Horní Újezd: Motyčka – Z. Beneš, Kučera, Žďára, Lněnička, L. Láznický, Pechanec, Jána, Kusý, J. Beneš, Chadima (J. Láznický).

Jaroměřice – Dolní Újezd B 0:0

Hrál se pohledný fotbal, ale v prvním poločase přes snahu obou soupeřů bez vyložených šancí. Domácí přitom měli v kombinaci navrch, jenže bez efektu. Po změně stran se hra více přiostřila a přibylo i nepřesností. Velmi agilní domácí Bárta ani jednu z nadějných možností nevyužil a na smírném stavu se nic nezměnilo.

Rozhodčí: Šenkýř. Poločas: 0:0. Jaroměřice: Procházka – M. Valenta, Kolář, Valášek, Jakab, Gecl, Hrbata, R. Lajšner, Knoll, Bárta, Batelka (J. Valenta). Dolní Újezd B: T. Klusoň – Doležal, Svoboda,Čejka, Klejch, Žďára, Mich. Částek, Heinisch, Betlach, O. Klusoň,Nádvorník (Doseděl, Nováček, Mráz).

Třebařov – Kamenná Horka 0:1

První poločas byl vyrovnaný, ale hosté měli více štěstí. Zábrana napřáhl z dobrých 40 metrů a trefil se přímo k levé tyči Strnadovi branky. Domácí se maximálně snažili o vyrovnání do poslední minuty, ale jim štěstí vůbec nepřálo.

Branka: Zábrana. Rozhodčí: Sokol. Poločas: 0:1. Třebařov: Strnad –A. Vystrčil, Vais, Kytlica, Hutira, Werner, Štrajt, L. Eliáš, Thiel, Hradil, Maleňák (Bartoš, Vičar, P. Vystrčil). Kamenná Horka: Hasenöhrl –Zábrana, Křížek, Mach, Richter, Bulva, Skalický, Škáva, Juřík, Bubela, Křivánek (Dokoupil, Lustyk, Nedoma, Chaloupka).

Další výsledek 8. kola: Městečko Trnávka – Čistá 3:1 (1:1).

Pořadí: 1. Linhartice (19), 2. Dlouhá Loučka (16), 3. Čistá (15), 4. Jaroměřice (15), 5. Dolní Újezd B (14), 6. Janov (13), 7. Jevíčko (12), 8. Kamenná Horka (11), 9. Městečko Trnávka (11), 10. Třebařov (10), 11. Horní Újezd (7), 12. Opatov (6), 13. Staré Město (6), 14. Rychnov (4).