Dohrávky

Dlouhá Loučka – Mladějov 1:2

Hosté mohli vést do poločasu 3:0, trefili se ovšem jen jednou a domácí po změně stran ožili. Na jejich srovnání však hlavičkou odpověděl R. Sekanina a rozhodl o výsledku.

Fakta – branky: R. Kolář – Seryn, R. Sekanina. Rozhodčí: Šenkýř (M. Třebová). ŽK: 2:2. Diváci: 50. Poločas: 0:1. Sokol Dl. Loučka: Čechal – Hank, D. Blecha, Jochec, Straka, R. Kolář, Geršl, J. Kolář, Kralovič, Gregor, Flieger (M. Blecha). Tatran Mladějov: Paar – Kudyn, M. Suchý, P. Suchý ml., R. Sekanina, Abraham, Satler, Šteffek, Prosecký, Němec, Seryn (Marek, P. Suchý st.).

Radiměř – Janov 2:0

Hosté byli fotbalovější, měli míč častěji na svých kopačkách a hrálo se za jejich stálé územní převahy, jenže střelecky se neprosadili. Údernější byly domácí brejky zakončené pohotovým Karlíkem.

Fakta – branky: J. Karlík 2. Rozhodčí: P. Dvořák (Svitavy). ŽK: 5:2. Diváci: 180. Poločas: 1:0. TJ Radiměř: Jedlička – V. Trnečka, Bubela, L. Olšer, Satrapa, Jachan, Savočka, Karlík, Mauer, J. Trnečka, Kovář (T. Trnečka, Amerling, S. Olšer). Sokol Janov: Beránek – P. Záleský, J. Záleský, Šváb, Johan, Mir. Wejda, V. Wejda, A. Zvěřina, L. Zvěřina, Bureš, Novotný (Hájek, Mich. Wejda).

Jaroměřice – Horní Újezd 2:2

V první půlce byli domácí spíše na odpis a byli rádi, že prohrávali jenom 0:2. Po pauze se ovšem zvedli a v samém závěru zachránili remízu.

Fakta – branky: Gecl, Kuřitko – Kučera, Faltys. Rozhodčí: Křišťál (M. Třebová). ŽK: 0:3. Diváci: 80. Poločas: 0:2. TJ Jaroměřice: Jos. Valenta – Jan Valenta, M. Valenta, Jedlička, Antošovský, Gecl, Vykydal, D. Švec, Knoll, Tesař, Batelka (Jakab, Kuřitko, Macháček). TJ Horní Újezd: Hondl – Beneš, Neumeister, Hájek, Mach, Boček, Hubinka, Faltys, Kučera, Kárský, Chládek (Žďára, Kusý, Motyčka).

19. KOLO

Cerekvice – Bystré 5:0

Domácí podle předpokladů sevřeli soupeře a v 10. minutě po pěkné akci na jeden dotek otevřel skóre Jandera. Těsně před poločasem se ujal přímý kop Lorence přes zeď a druhá půle patřila také Cerekvickým. Ti v rozmezí dvanácti minut zvýraznili výsledek až na 5:0.

Fakta – branky: Jandera, Lorenc, Dobr, Němec, Coufal. Rozhodčí: J. Brychta (Kunčina). ŽK: 0:2. Diváci: 120. Poločas: 2:0.

Slavoj Cerekvice: Pitra – Coufal, Benko, Schauer, J. Valla, Jandera, Pražák, M. Dobr, Vosmek, Lorenc, Crha (Růžek, Vomáčka, Němeček).
Sokol Bystré: Cupal – Zahoran, Hegr, Neudert, Dvořák, Halva, Mitáš, Vomočil, Oravec, Putnar, Soukeník (Novotný).

Mladějov – Kamenná Horka 4:2

Skvělý první poločas Tatranu rozhodl pohledný zápas. V 16. minutě otevřel účet Seryn. Poté zamířil k tyči P. Němec a stejný hráč se po půlhodině trefil z přímého kopu. Pod dojmem vedení domácí polevili, čehož soupeř využil a po přestávce snížil na 3:2. Poslední slovo však měl Seryn v době, kdy oba týmy hrály v deseti.

Fakta – branky: Seryn a Němec 2 – Mach, Dokoupil. Rozhodčí: Hnát (Svitavy). ŽK: 2:4. ČK: 1:1. Diváci: 60. Poločas: 3:0.

Tatran Mladějov: Paar – R. Sekanina, Kudyn, P. Suchý ml., M. Suchý, Šteffek, P. Němec, Satler, Marek, Seryn, R. Abraham (P. Suchý st.).
Sokol Kam. Horka: Fadrný – Tesař, Lustyk, Mach, Weber, Opršál, Dokoupil, Škáva, Benc, Bubela, Lelek (Chaloupka, Nedoma).

Sebranice – Čistá 0:0

Domácí po celý zápas zápolili se smůlou v koncovce. Převaha ke kýženému gólu nevedla a hosté mohli nakonec ve druhé půli Neprašem rozhodnout duel pro sebe. Více možností měli domácí, zejména Betlach, jenže gól nepadl.

Fakta – rozhodčí: T. Andrle (Morašice). ŽK: 0. Diváci: 220. Poločas: 0:0.

Sokol Sebranice: Schüch – Klusoň, Jireček, Nezbeda, Chadima, Hospůdka, J. Horníček, Haupt, Z. Horníček, Betlach, Červ (Kárský, J. Radiměřský, Patočka).
Sokol Čistá: Boštík – Vejman, Klusoň, Tomášek, Pešina, Rožek, Vodehnal, Kostlán, M. Nepraš, D. Nepraš, Žrout (Padělek).

Kunčina – Březová n. S. 1:8

Favorit otevřel skóre už v 5. minutě, postupně zvýšil až na rozdíl tří gólů. Poté se dočkali i domácí, ale další průběh se odehrával jasně v režii lídra tabulky, který naplno využíval všech svých předností.

Fakta – branky: Tlustoš – Bárta 4, Vorlický 2, Ondroušek, Růžička. Rozhodčí: Zika (Jevíčko). ŽK: 3:1. Diváci: 130. Poločas: 1:4.

Sokol Kunčina: Švestka – Pešava, Kubík, Drahoš, Tlustoš, Slezák, Kytlica, Štrajt, Hutira, Slezák, Spálenský (Stupka, Sedlák, Klíma).
Sokol Březová: Ehrenberger – Prudil, Klein, Růžička, Kučera, Deutsch, Kučera, Lebeda, Ondroušek, Bárta, Vorlický (Svoboda, Ryšavý, Jež).

Dlouhá Loučka – Radiměř 2:2

Dorážka R. Koláře zahájila ve 2. minutě nečekaně ofenzivní partii. Hostům se podařilo otočit stav po dvou chybách soupeřovy obrany, ale do poločasu bylo vyrovnáno. Po změně stran měli více ze hry domácí, ale žádnou z nadějných šancí neproměnili.

Fakta – branky: R. Kolář, Kralovič – Karlík, T. Trnečka. Rozhodčí: Krejčíř (Blansko). ŽK: 4:3. Diváci: 60. Poločas: 2:2.

Sokol Dl. Loučka: Čechal – Hank, Jochec, Straka, D. Blecha, R. Kolář, Geršl, J. Kolář, Gregor, Jurka, Kralovič (M. Blecha, Flieger).
TJ Radiměř: Jedlička – Marek, Bubela, L. Olšer, Doubek, Jachan, T. Trnečka, Karlík, Mauer, J. Trnečka, Kovář (Dlábek, Olšer).

Horní Újezd – Janov 1:0

Hosté byli fotbalovější, ale dvě šance, které si vytvořili, chytil Hondl. Domácí kombinovali nepřesně a jejich akce končily před šestnáctkou. Také po přestávce bylo gólových možností jako šafránu. O výsledku rozhodla až 85. minuta, kdy Kárský převzal před vápnem míč, uvolnil se přes dva zadáky a prostřelil brankáře.

Fakta – branka: Kárský. Rozhodčí: Bartůněk (Květná). ŽK: 2:1. Diváci: 170. Poločas: 0:0.

TJ Horní Újezd: Hondl – Beneš, Neumeister, Kovář, Hájek, Mach, Hubinka, Kučera, Faltys, Chládek, Kárský (Kusý, Motyčka, Žďára).
Sokol Janov: Beránek – Záleský, Johan, L. Zvěřina, Klejch, Vl. Wejda, A. Zvěřina, M. Wejda, Novotný, Šváb, Bureš (Hájek).

Jaroměřice – Městečko Trnávka 6:0

V malohanáckém derby byli hosté zcela neškodní, jedinou šanci si vypracovali za beznadějného stavu v 86. minutě. Domácím naopak vyšlo, na co sáhli, byli všude dříve než soupeř, vyhrávali většinu osobních soubojů a vypracovali si velké množství příležitostí. Skóre otevřel v 15. minutě z trestného kopu Jan Valenta, uzavřel jej čtvrt hodiny před koncem po vyšachování celé obrany Tesař a domácí hráči i fanoušci se po mnoha měsících mohou těšit z opuštění sestupových příček.

Fakta – branky: Vybral 2, Jan Valenta, M. Valenta, Tesař, Švec. Rozhodčí: Hořínek (Hradec n. S.). ŽK: 1:0. Diváci: 100. Poločas: 2:0.

TJ Jaroměřice: Hrouzek – Jan Valenta, M. Valenta, Valášek, Gecl, Vybral, Václavek, Vykydal, Tesař, Švec, Batelka (Macháček, Knoll, Jakab). Sokol Městečko Trnávka: Dvořák – Janík, Benisch, Továrek, Hensl, Pokorný, Šašinka, Kleveta, Konečný, Bohatec, Stenzl (Plocr, Grulich, Toman).