Především výhra druhého jmenovaného mužstva v Čisté má vysokou hodnotu. Jméno lídra se však nezměnilo, protože linhartická Metra zvládla další těžký zápas. Tahákem kola bylo malohanácké derby, které vyšlo domácímu Jevíčku.

Dlouhá Loučka – Staré Město 5:2

Domácí se v prvním poločase předháněli v zahazování šancí a prosadili se pouze jednou ve 43. minutě, kdy po přímém kopu Blechy hlavičkoval za záda výborně chytajícího Gallika Marván. Brzy po přestávce zvyšoval ze standardky Kolář na 2:0. Hosté potom sice zkorigovali, ale domácí reagovali opět aktivitou a odměnou jim byly další trefy. Mezi ně se vměstnal jeden úspěch soupeře, ten ale na jejich porážce už nemohl nic změnit.

Branky: Kolář 2 (1 x PK), Marván, Charvát, Henčl – Havlík,Šťastný. Rozhodčí: Elčkner. Poločas: 1:0. Dlouhá Loučka: Rek –Doseděl, Křivánek, Dvořáček, Blecha, Makrlík, Kolísek, Dvořák, Chromý, Jochec, Gregor (Charvát, Bubeník, Henčl). Staré Město: Gallík – Cápal, Kováč, Kubín, Mar. Kozák, Pospíšil, Hájek, Mil. Kozák, Němec, Šťastný, Crha (Kvapil, Truhlář, Havlík).

Čistá – Janov 1:2

Hned po rozehrání zachránil Boštík před Knapem a v dalším průběhu byl k vidění vyrovnaný bojovný fotbal. Ke změně skóre došlo ve 27. minutě po Wejdově centru, když na zadní tyči zůstal osamocený Bureša hlavou se nemýlil. Krátce po změně stran stejný hráč zvyšoval dorážkou zblízka. Domácí se snažili o zdramatizování zápasu, vytvořili si několik šancí, ale podařilo se jim pouze snížit Pavlákem.

Branky: Pavlák – Bureš 2. Rozhodčí: Ropek. Poločas: 0:1. Čistá: Boštík – L. Severa, Tomášek, M. Severa, Kmošek, Padělek, Rožek, Stříteský, Zerzán, D. Nepraš, Pavlák (Vodehnal, Čapek). Janov: Popelka – Peřina, Záleský, Šváb, Johan, Novotný, L. Zvěřina, Wejda, Knap, Kramář, Bureš (Pirkl, Hájek, Vašinka).

Horní Újezd – Opatov 2:5

Domácím patřil začátek zápasu a šli do vedení, ovšem do poločasu se vyrovnala jak hra, tak skóre. Ještě nástup do druhé části vypadal pro Újezd nadějně (2:1), ale poté se soupeř rozehrál, potrestal hrubé chyby domácích a otočil skóre.

Branky: Kusý, Faltys – Vostřel 3, Popelka, Lanc. Rozhodčí: Kučera. Poločas: 1:1. Horní Újezd: Motyčka – Jána, J. Beneš, Žďára, Fogl, Boček, Faltys, Láznický, Kusý, L. Pechanec, J. Pechanec (Chadima, Kučera, Z. Beneš). Opatov: Štosek – Popelka, Havlát, Fukar, Petruň, Moravec, Paar, Vostřel, Kalánek, Lanc, Ptáček (Žemlička).

Třebařov – Městečko Trnávka 1:5

Začátek utkání byl plný nepřesností. Potom se ujalo na každé straněpo jednom krásném průniku, ale do poločasu hosté rozvlnili síť za Strnadem ještě dvakrát. Snaha domácích po přestávce přinesla jen nastřelenou tyč, zato hosté se prosadili ještě dvakrát.

Branky: Maleňák – Makrlík, Šašinka, Švancara, Michalčák, Kolínský. Rozhodčí: Štusák. Poločas: 1:3. Třebařov: Strnad – Prokop, Vais, Kytlica, Hutira, Werner, Vičar, Sommer, Štrajt, Thiel, Maleňák (Hradil, Eliáš, A. Vystrčil). Městečko Trnávka: E. Konečný – Kleveta, Kumstýř, R. Konečný, Pokorný, Makrlík, Janík, Švancara, Šašinka, Juračka, Michalčák (Kolínský, Továrek, Benda, Polášek).

Dolní Újezd B – Rychnov 2:0

Domácí byli po celý zápas lepší, ale z několika loženek využili do poločasu jedinou. V 50. minutě šli do deseti, přesto měli i nadále navrch a výsledek pečetili. Hosté žádnou ze svých akcí nedotáhli.

Branky: Mandlík, Doležal. Rozhodčí: Urban. ČK: 1:0 (M. Částek). Poločas: 1:0. Dolní Újezd B: T. Klusoň – Žďára, Mráz, Klejch, Svoboda, Nováček, Kolčava, Heinisch, Mandlík, Mich. Částek, O. Klusoň(Doležal, Bartoníček). Rychnov: Langr – Sekanina, Marek, Pospíšil,Šmída, Martinák, Onderka, Šána, Blažek, Pánik, Šebrle (Špičák).

Linhartice – Kamenná Horka 2:1

Hosté šli do vedení hned v 6. minutě po chybě defenzivy Metry. Domácí stačili vyrovnat a po změně stran se pěkné akce střídaly na obou stranách, ale obrany byly na výši. Nakonec rozhodl linhartický „Messi"Dvořák, který v 82. minutě nezadržitelně zavěsil.

Branky: Kryštof, Dvořák – Křížek. Rozhodčí: Kunc. Poločas: 1:1. Linhartice: Coufal – Prucek, Vacek, P. Kelo, Winkler, Radimecký, Heger, Kryštof, Andrlík, Lébiš, P. Konečný (Pazdírek, Dvořák). Kamenná Horka: Jedlička – Letocha, Tesař, Mach, Richter, Bulva, Skalický, Zábrana, Juřík, Bubela, Křížek (Křivánek).

Jevíčko – Jaroměřice 5:1

Hned v 8. minutě vrátil do sítě Knoll svoji vyraženou střelu a hosté vedli, ale o odpověď se postarali T. Klein přímým kopem ze 30 metrů došibenice a hlavičkou po rohu Jedlinský. Druhá půle začala náporem hostům ale od 67. minuty úřadovat domácí Berka a čistým hattrickem rozhodl.

Branky: Berka 3, T. Klein, Jedlinský – Knoll. Rozhodčí: Hořínek. Poločas: 2:1. Jevíčko: Navrátil – Jedlinský, T. Klein, Továrek, Khýr, Z. Klein, Berka, Kritzbach, Hanák, Seknička, Sedláček (A. Klein, J. Müller). Jaroměřice: Dostál – M. Valenta, Valášek, Gecl, Jakab, Hrbata, J. Valenta, Lajšner, Knoll, Kolář, Bárta (Batelka, Mackerle).

Pořadí: 1. Linhartice (22), 2. Dlouhá Loučka (19), 3. Dolní Újezd B (17), 4. Janov (16), 5. Čistá (15), 6. Jevíčko (15), 7. Jaroměřice (15), 8. Městečko Trnávka (14), 9. Kamenná Horka (11), 10. Třebařov (10), 11. Opatov (9), 12. Horní Újezd (7), 13. Staré Město (6), 14. Rychnov (4).