Křenov – Radiměř 0:3 (0:0). Branky: Šmíd, L. Fuchs, Kalod. Ještě v 82. minutě byl stav zápasu bezbrankový. Potom hosté dokázali vstřelit tři rychlé góly a jednoznačně tak zvítězili.

Borová/Telecí – Opatovec 1:2 (0:1). Branky: A. Pazdera – Mašek, Šilhart. Na úvod sezony se na hřišti v Telecím nehrál příliš pohledný fotbal. K vidění bylo množství osobních soubojů, ale výraznějších šancí a pohledných akcí bylo málo. I tak se hosté dvakrát prosadili a zaslouženě vyhráli.

Jedlová – Trstěnice 2:1 (0:0). Branky: Lánský, Andrlík – Cacek. Domácí byli od začátku lepším mužstvem, v první půli ale trefovali pouze brankovou konstrukci. Po přestávce už mířili přesněji, soupeř dokázal jen v závěru zkorigovat z penalty.

Bystré – Staré Město 7:0 (3:0). Branky: Mužík 3, Putnar, Čípa, Z. Štaud, Misar. Hosté zahrozili za celé utkání vážněji snad jednou, jinak museli být rádi, že jim s chutí hrající domácí neuštědřili ještě větší příděl.

Další výsledky 1. kola: Moravská Třebová C – Kunčina B 1:2 (0:0), Chornice – Linhartice B 2:2 (1:2).