O největší překvapení se postarala Jedlová, když jako celek ze III. třídy přehrála Opatov. Pouze jednou musel rozhodnout penaltový rozstřel. A v Bystrém si zakopali skoro všichni hráči, než se rozhodlo.

Mladějov – Jaroměřice 1:3

Zápas nabídl na začátek sezony vcelku dobrý fotbal. Hosté byli důraznější a pohyblivější, domácí bojovali, ale nestačilo to. Pojistka na 1:3 přišla dvě minuty před koncem. Branky: Šmehlík – Bárta 2, Švec. Sestavy – Mladějov: Paar – Vrba, Kudyn, M. Prosecký, Prusák, Šteffek, Satler, Slezák, Leoš Seryn, Šmehlík, Lub. Seryn (Tisovský, Čabák). Jaroměřice: Dostál – M. Valenta, J. Valenta, Valášek, Kolář, Hrbata, Lajšner, Švec, Knoll, Batelka, Bárta (Hrazděra, Peňás).

Dlouhá Loučka – Městečko Trnávka 1:0

V prvním poločase se zrodilo více šancí na straně domácích a jedna z nich se ujala. V 18. minutě otevřel z trestného kopu skóre Marván. Hosté byli ve druhé části velmi blízko k vyrovnání, jen Juračka šel dvakrát sám na branku, její strážce M. Blecha ho ale vychytal a uchránil svému týmu postup. Sestavy – Dlouhá Loučka: M. Blecha – Henčl, Křivánek, Bubeník, Chromý, Charvát, Marván, Kolísek, Kolář, Hank, Dvořák (Rek). Městečko Trnávka: Heger – Kleveta, Smolík, Továrek, Pokorný, Benda, Janík, Jedlička, Grulich, Makrlík, Šašinka (Michalčák, Juračka).

Rohozná – Březová nad Svitavou 1:2

Ve vyrovnaném, slušně hraném utkání domácí neproměnili několik jasných gólových šancí, což bylo nakonec rozhodující pro výsledek. Trefil se jen Boháček, za hosty dvakrát zamířil přesně Kutlák. Sestavy – Rohozná: Andrlík – L. Moravec, J. Čermák, M. Olšán, Bouška, R. Jandl, Krajíček, K. Moravec, L. Čermák, Boháček (J. Baldík, Mauer, Báča, Chronc). Březová nad Svitavou: Klemša – Mrázek, Friedl, Ducháček, Dufek, Svoboda, Valter, P. Mikolín, Jež, Kutlák, M. Stupka.

Jedlová – Opatov 3:1

Vyrovnanému průběhu prvního poločasu odpovídalo skóre 1:1. Po změně stran hosté přidali na pohybu a přitlačili soupeře, což se jim paradoxně stalo osudným, protože domácí během deseti minut dvakrát udeřili a rozhodli. K solidnímu zápasu přispěli i výborní rozhodčí. Skórovali P. Lánský, J. Novotný, J. Dvořák – Havlát.

Borová – Hradec nad Svitavou 2:4

Pro domácí to byl první zápas sezony a bylo to znát. Prvních pětadvacet minut je soupeř jasně přehrával a vedl po zásluze 2:0. Poté se hra postupně vyrovnávala a nakonec nechybělo mnoho k tomu, aby se srovnalo i skóre, když Hradec definitivně rozhodl čtvrtým zásahem až v samém závěru. Góly: Střítežský, J. Hegr – Bubela 2, Procházka, Lopaur.

Jevíčko – Třebařov 0:2

Hosté v úmorném horku bojovali i v deseti s větší chutí a odměnou jim byly dvě branky Sommera v první půli. Ve druhé se jim podařilo uhájit čisté konto a tím pádem i postup.

Bystré – Linhartice 2:2 (PK 8:9)

Všechno důležité se odehrálo ve druhém poločase. Hosté začali plnit úlohu favorita a po gólech Konečného a Dvořáčka vedli 2:0. Domácí ale zabojovali, stačili srovnat a na světě byly penalty. Ty se protáhly až do desáté série, kdy se linhartický Laštůvka trefil a brankář Beneš další pokus soupeře kryl.

Radiměř – Horní Újezd 2:3

Dlouho se zdálo, že si hosté bezpečně pohlídají postup, když si vypracovali třígólové vedení trefami Kmoška (2 x) a Lněničky. Domácí se však v závěru dostali přece jen ke slovu a dvěma zásahy zápas zdramatizovali, třetí vyrovnávací branka jim ale už nebyla dopřána.

Dvojice pro 2. kolo (28. srpna, 17:30): Jedlová – Hradec nad Svitavou, Dlouhá Loučka – Třebařov, Horní Újezd – Březová nad Svitavou, Jaroměřice – Linhartice.