Doma se body nemají ztrácet a týmy ze Svitavska se tím ve víkendovém pokračování krajského přeboru fotbalistů beze zbytku řídily. Oba před svými fanoušky vyhrály, aniž inkasovaly branku.

Polička – Stolany 4:0

Roman Kysilko, trenér SK Masokombinát: Měli jsme ze zápasu trochu obavy, potřebovali jsme zvítězit, navíc došlo k velkým změnám v sestavě, ale podařilo se je zacelit. Začátek byl z naší strany nervózní, byly tam nějaké chyby, ale postupně se kluci uklidnili. Přišly i gólové akce a tím, že jsme dali v nástupu do druhého poločasu na 3:0, mohli jsme dohrávat v klidu, možná až přílišném. Hosté sice v poločase přeskupili sestavu, vystřídali zkušené hráče Popelku a Eise, ale my si průběh kontrolovali. Jsme rádi za tři body. Na podzim hrajeme ještě třikrát doma a z těchto zápasů chceme získat alespoň sedm bodů.

Svitavy – Srch 2:0

Zdeněk Válek, trenér TJ Svitavy: Utkání začalo podle předpokladů, soupeř zalezl na svoji půlku a jenom bránil. Rychlý gól nás sice uklidnil, ale možná až moc. Zápas ztratil šťávu, moc jsme nekombinovali, naštěstí se ke konci poločasu hezky uvolnil Ovad a dal výsledku definitivu. Soupeř sice ve druhé půli zjistil, že by se dalo hrát, začal více běhat, ale jeho snaha byla jen platonická. My jsme si výsledek i přes neproměněnou penaltu v pohodě uhlídali.