Druhé kolo tipovací soutěže Deníku přineslo jednak nárůst počtu hráčů, jednak narůst jejich bodových kont, protože výsledky je nezaskočily tak, jak by se na první pohled mohlo zdát. Alespoň tedy značnou část z nich. Dva tipující se netrefili v jediném případě (oba shodně u zápasu Polička – Ústí nad Orlicí B), MILAN LENOCH z Dolního Újezdu se z prvenství ve druhém dějství raduje z toho důvodu, že k úctyhodným devatenácti získaným bodům připojil přesnější tip na celkový počet gólů.

2. kolo – jednotlivci

1. místo

SY0113 Helena Hladká, Sebranice 16 29

2. – 4. místo

SY0112 Ladislav Hladký ml., Sebranice 19 26
SY0027 Milan Lenoch, Dolní Újezd 19 26
SY0040 Petr Vajrauch st., Trstěnice 13 26

5. – 16. místo

SY0111 Ladislav Hladký st., Sebranice 16 23
SY0061 Jindřich Nárožný, Březina 16 23
SY0083 Marcel Pánik, Rychnov 16 23
SY0097 Radek Beneš, Trstěnice 13 23
SY0051 Jiří Stibůrek, Čistá 13 23
SY0053 Andrea Stibůrková, Čistá 13 23
SY0052 Irena Stibůrková st., Čistá 13 23
SY0086 Jaroslav Švec, Chmelík 13 23
SY0001 Jaroslav Zeman, Jarošov 13 23
SY0003 Blanka Zemanová, Jarošov 13 23
SY0002 Jana Zemanová, Jarošov 13 23
SY0099 Jiří Frank, Trstěnice 10 23

17. – 24. místo

SY0073 Aleš Hrubý, Mor. Třebová 13 20
SY0054 Milan Chudoba, Čistá 13 20
SY0089 Luboš Komprda, Mor. Třebová 13 20
SY0094 Helena Novotná, Nedvězí 13 20
SY0056 Roman Stibůrek, Čistá 13 20
SY0055 Irena Stibůrková ml., Čistá 13 20
SY0090 Jiří Drábek, Nedvězí 10 20
SY0092 Jaroslav Jedlička, Bystré 10 20

25. – 45. místo

SY0008 Pavel Drobný, Poříčí 13 17
SY0046 Miloš Mergl, Litomyšl 13 17
SY0093 Martina Novotná, Nedvězí 13 17
SY0009 Alena Drobná, Poříčí 10 17
SY0034 Martin Kábrt, Vidlatá Seč 10 17
SY0013 Jiří Marek, Radiměř 10 17
SY0088 Pavel Němec, Staré Město 10 17
SY0066 Vojtěch Němec, Staré Město 10 17
SY0065 Adolf Němec, Staré Město 10 17
SY0067 Jakub Němec, Staré Město 10 17
SY0091 Martin Nikl, Jedlová 10 17
SY0095 Michal Novotný, Nedvězí 10 17
SY0072 Jaromír Štaffa ml., Mor. Třebová 10 17
SY0074 Vladimír Vacek, Mor. Třebová 10 17
SY0098 Marek Beneš, Trstěnice 7 17
SY0035 Lucie Kábrtová, Vidlatá Seč 7 17
SY0006 Eva Lustyková, Litomyšl 7 17
SY0004 Matěj Šilar, Jarošov 7 17
SY0005 Šimon Šilar, Jarošov 7 17
SY0026 Stanislav Štyndl, Čistá 7 17
SY0016 Petr Jílek, Polička 4 17

46. – 71. místo

SY0010 Zdeněk Drobný, Poříčí 13 14
SY0047 Josef Mergl, Litomyšl 13 14
SY0071 Jaromír Štaffa st., Mor. Třebová 13 14
SY0024 Iva Tobiášová, Polička 13 14
SY0032 Jitka Benešová, Vidlatá Seč 10 14
SY0057 Josef Brychta, Kunčina 10 14
SY0058 Anna Brychtová, Kunčina 10 14
SY0049 Roman Greguš ml., Litomyšl 10 14
SY0044 Markéta Gregušová, Litomyšl 10 14
SY0108 Tomáš Holomek, Makov 10 14
SY0062 František Kunc st., Staré Město 10 14
SY0014 Bořek Marek, Radiměř 10 14
SY0045 Tomáš Mergl, Litomyšl 10 14
SY0060 Miroslav Otevřel, Linhartice 10 14
SY0075 František Přichystal, Mor. Třebová 10 14
SY0018 Jaroslav Scheib, Polička 10 14
SY0064 Jakub Straka, Staré Město 10 14
SY0076 Bedřich Štefánek, Mor. Třebová 10 14
SY0021 Andrea Gibiecová, Polička 7 14
SY0102 Martin Jirmásek, Praha 7 14
SY0106 Dan Shelong, Praha 7 14
SY0028 Václav Zavřel, Dolní Újezd 7 14
SY0023 Jiří Tobiáš, Polička 4 14
SY0114 Jaroslav Jirout, Litomyšl 13 13
SY0029 Veronika Zavřelová, Dolní Újezd 7 13
SY0087 Jarmila Kytlicová, Krasíkov 5 12

72. – 94. místo

SY0036 Josef Novák, Litomyšl 13 11
SY0084 Jiří Bílý st., Mor. Třebová 10 11
SY0070 Anežka Dvořáková, Staré Město 10 11
SY0048 Roman Greguš st., Litomyšl 10 11
SY0110 Lída Holomková, Makov 10 11
SY0069 Petr Kumstát, Staré Město 10 11
SY0015 Jaroslav Marek, Svitavy 10 11
SY0085 Jiří Bílý ml., Mor. Třebová 7 11
SY0096 Jiří Boštík, Vidlatá Seč 7 11
SY0050 Dagmar Gregušová, Litomyšl 7 11
SY0109 Martina Holomková, Makov 7 11
SY0020 Miroslav Jílek, Polička 7 11
SY0082 Aťka Khýr, Staré Město 7 11
SY0080 Lenka Khýrová, Staré Město 7 11
SY0081 Alena Khýrová, Staré Město 7 11
SY0068 Jana Kumstátová, Staré Město 7 11
SY0100 František Boštík, Poříčí 4 11
SY0104 Josef Jirmásek, Polička 4 11
SY0105 Jana Jirmásková, Praha 4 11
SY0103 Olga Jirmásková, Polička 4 11
SY0079 Františka Raclová, Linhartice 4 11
SY0107 Olga Shelongová, Praha 4 11
SY0041 Petr Vajrauch ml., Trstěnice 4 11

95. – 113. místo

SY0126 Miroslav Čori, Bystré 10 10
SY0122 Jana Němcová, Staré Město 10 10
SY0121 Monika Němcová, Staré Město 10 10
SY0042 Monika Merglová, Litomyšl 13 8
SY0033 Karel Beneš, Vidlatá Seč 7 8
SY0017 Karel Geba, Polička 7 8
SY0012 Jan Kučera, Mor. Třebová 7 8
SY0043 Klára Merglová, Litomyšl 7 8
SY0039 Josef Vajrauch, Trstěnice 7 8
SY0022 Ratislav Pruška, Polička 4 8
SY0030 Václav Zavřel ml., Dolní Újezd 4 8
SY0125 Patrik Čori, Bystré 7 7
SY0120 Rudolf Jahoda, Mor. Třebová 7 7
SY0124 Ludvík Jachymiák, Bystré 7 7
SY0117 Martin Jirout, Litomyšl 7 7
SY0115 Zdeněk Jirout, Litomyšl 7 7
SY0119 Bohuslava Jiroutová, Litomyšl 7 7
SY0101 Vít Boštík, Poříčí 0 7
SY0011 Oldřich Palla, Mor. Chrastová 8 6

114. – 127. místo

SY0038 Zdeněk Novák, Litomyšl 7 5
SY0078 Ludvík Potáček, Mor. Třebová 7 5
SY0059 Jan Beserle, Měst. Trnávka 4 5
SY0007 Jiří Jílek, Opatov 4 5
SY0063 František Kunc ml., Staré Město 4 5
SY0031 Nela Zavřelová, Dolní Újezd 4 5
SY0025 Martin Tobiáš, Polička 1 5
SY0123 Jarmila Jachymiáková, Bystré 4 4
SY0118 Adam Jirout, Litomyšl 4 4
SY0037 Karel Štorek, Cerekvice 4 2
SY0019 Tomáš Kubát, Rohozná 4 -1
SY0127 Josef Ambros, Křenov 0 -2
SY0116 Wladyslawa Jiroutová, Litomyšl -2 -2
SY0077 Michal Racl, Mor. Třebová 4 -4

Loni na podzim ovládl soutěž týmů v TIP lize trojlístek Markových z Radiměře pod názvem Rivelino. Odměna byla chutná.Zdroj: Foto: archiv

2. kolo – týmy

1. – 34. místo

LADAS 51 78
Toulovec 39 69
Stibůrkovi 39 69
Jiří a Máči 30 63
Stibůrkovi 1. 39 60
Šelmy 30 57
HMD Team 33 57
M+H+M 36 54
TJ Staré Město 30 51
Slovan MT 36 51
Hráči 21 51
Poříčáci 36 48
BFV Moravská Třebová 30 45
JOMITO 36 45
Vidláci 24 42
Rivelino 30 42
Zlatý Vrch Staré Město 30 37
GRRD 27 36
Makováci 27 36
Jirmásci 15 36
Pražáci 15 36
Hagara Team A 18 33
S.K. Staré Město 27 33
Tobi 58 Polička 18 33
Jelimani 24 33
Kolberg Staré Město 21 33
Holky 30 30
Dolečkáci 15 26
Bysteráci 24 24
Hagara Team B 21 21
Jiroutovi – Litomyšl 18 18
Jiroutovi – Chrudimáci 18 18
Důchodci 24 18
LMM 15 12

Výsledky 2. kola

1. Litomyšl – Lanškroun 2 (1:4)
2. Heřmanův Městec – Moravská Třebová 2 (1:4)
3. Rohovládova Bělá – Svitavy 2 (0:6)
4. Dolní Újezd – Žamberk 1 (3:0)
5. Polička – Ústí nad Orlicí B 0 (0:0)
6. Pomezí – Březová nad Svitavou 2 (0:1)
7. Moravská Třebová B – Bystré 1 (3:1)
8. Opatov – Cerekvice 1 (6:0)
9. Horní Újezd – Borová 2 (2:5)
10. Janov – Jevíčko 1 (5:0)

Supertrefa: 42 branek

Střípky z TIP ligy

Po dvou kolech jsme zaregistrovali 127 hráčů z 30 měst a obcí, z toho je 92 mužů a 35 žen. Do soutěže týmů se přihlásilo 34 trojic.

Od 3. kola mohou přihlášení hráči s přiděleným startovním číslem soutěžit na internetu na www.denik.cz/tipliga. Nový hráč se musí přihlásit na tištěném kuponu.

Další informace: tel. 724 793 074. Žádáme výherce jednotlivých kol, aby se ozvali na tento kontakt ohledně domluvy na předání ceny v podobě plechovek piva Gambrinus.