Smírný výsledek však neznamenal nic jiného než další nahrání do karet vedoucího Janova, který má na zmíněnou dvojici desetibodový náskok, což je po třinácti kolech solidní „darda“. Ani jeden ze soupeřů nedokázal v pošmourném nedělním odpoledni udržet těsné vedení. Morašický V. Štancl vyrovnával na 2:2 v 64. minutě a přestože do konce ještě zbývalo dost času, tak nikdo jiný cestu do sítě nenašel. Hrál se pohledný útočný fotbal, domácí měli opticky více ze hry a lze říci, že dva body ztratili, zatímco Morašičtí jeden získali.

Vlastním očím asi nevěřili diváci v Bystrém, kteří za stavu 2:0 dvacet minut před koncem nepochybovali o úspěchu svých barev. Jenže domácí závěr hrubě nezvládli a soupeř z Linhartic jim uštědřil nečekaný políček, když třemi góly zápas senzačně zvrátil pro sebe a díky zásahu střídajícího Křivánka si odvezl všechny body. Neuvěřitelné!

Ve zbývajících duelech se radovaly domácí celky. Radiměř přehrála poměrně přesvědčivě Opatov a sousedské derby se stalo kořistí Trnávky, jež v souboji konkurentů z podpalubí přeboru udolala poslední Křenov.

Dohrávky:

Městečko Trnávka – Křenov 3:1

Fakta – branky: 58. Grulich, 75. Makrlík, 89. Stenzl – 87. Darmo (PK). Rozhodčí: Saňák. ŽK: 0:5. ČK: 0:1 (70. J. Peterka). Diváci: 60. Poločas: 0:0. Městečko Trnávka: E. Konečný – Šteffek, Makrlík, Janík (77. Kleveta), Kolář, Kolínský, Pokorný, Michalčák, Smolík (11. Šašinka), Stenzl, Grulich. Křenov: Gallik – Vašíček, Nárožný, Navrátil, Darmo, Klimeš (46. L. Peterka), Helebrand, J. Kozelek, Dvořáček, J. Peterka, Bednařík.

Radiměř – Opatov 3:0

Fakta – branky: 25. J. Trnečka, 50. F. Moravec, 70. T. Trnečka. Rozhodčí: Vodička. ŽK: 3:7. ČK: 0:1 (89. Havlát). Diváci: 60. Poločas: 1:0. Radiměř: Jedlička – Elis, Škranc (80. P. Fuchs), A. Moravec, F. Moravec, Bubela, Ondroušek, T. Trnečka, Šmíd, J. Trnečka, Kalod (77. Doubek). Opatov: Štosek – Popelka, Havlát, Petruň, Prokop, Křivka (86. Tůma), Paar (61. Vostřel), Kalánek, Cimburek, Zeman (72. Broulík), Sedlák (46. Šplíchal).

Bystré – Linhartice 2:3

Fakta – branky: 11. Mužík, 68. Misar – 70. Kryštof, 82. D. Škrabal, 89. Křivánek. Rozhodčí: Havránek. ŽK: 0:2. Diváci: 65. Poločas: 1:0. Bystré: J. Dittrich – Oravec (46. Misar), Juráš, Lánský, Jílek (77. Mitáš), Puchar, Němec, Cupal (68. Jíra), Mužík, Jukl, Tichý (46. Pachovský). Linhartice: Koutník – Prucek, M. Radimecký, Moravec, R. Škrabal, Bednář, Kryštof, Andrlík, Kubálek ml., D. Škrabal, Kubálek st. (59. Křivánek).

Jaroměřice – Morašice 2:2

Fakta – branky: 16. Švec, 50. Dračka – 13. Tměj, 64. V. Štancl. Rozhodčí: Šourek. ŽK: 1:3. Diváci: 100. Poločas: 1:1. Jaroměřice: Továrek – M. Valenta, Jakab, Dračka, Vacula, Gecl, Švec, Hrbata, Juračka, Mooz (75. Vybral), Batelka. Morašice: Špinar – V. Štancl, Chmelík, Ropek, D. Štancl, M. Štancl, Válek, Novák, Tměj, Burián, Vopařil (88. Kopecký).

1. Janov (34), 2. Cerekvice nad Loučnou (26), 3. Jaroměřice (24), 4. Morašice (24), 5. Bystré (21), 6. Radiměř (19), 7. Linhartice (19), 8. Opatov (18), 9 Jevíčko (16), 10. Dlouhá Loučka (13), 11. Polička B (12), 12. Městečko Trnávka (11), 13. Hradec nad Svitavou (9), 14. Křenov (4).