Ještě v 80. minutě bylo skóre smírné 2:2 a domácí mysleli na body, aby zápas skončil neuvěřitelně 3:7 (!!). Zlepšenou jarní formu potvrdila svitavská devatenáctka.

DOROST

Česká liga U19 – skupina B – 26. kolo: Svitavy – Třebeš 3:1 (branky: Bartoš, Juřík, Válek). Pořadí v tabulce: 15. Svitavy (16).

Česká liga U17 – skupina B – 23. kolo: Svitavy – Meteor Praha 0:8. Pořadí v tabulce: 13. Svitavy (6).

Česká liga U16 – skupina B – 23. kolo: Svitavy – Meteor Praha 3:3 (Pavel Mooz, Falta, Sláma). Pořadí v tabulce: 14. Svitavy (12).

Krajský přebor: Lanškroun – Dolní Újezd 6:2 (Drahoš 2), Moravská Třebová – FC Junior Skuteč 3:7 (Dokoupil, Nováček, Ševčík). Pořadí v tabulce: 12. Moravská Třebová (20), 13. Dolní Újezd (15).

I. třída skupina B: Morašice-Cerekvice – Řetová-Ústí nad Orlicí B 1:1 (Tměj), Horní Újezd – Libchavy 0:2, Jablonné nad Orlicí – Polička-Pomezí 2:0, Radiměř – Žichlínek 0:3, Proseč – Kunčina odloženo. Pořadí v tabulce: 2. Polička-Pomezí (45), 6. Horní Újezd (21), 7. Radiměř (19), 9. Morašice-Cerekvice (18), 11. Kunčina (1).

Meziokresní přebor – finále A – 2. kolo: Jaroměřice – Sebranice 0:0, Linhartice-Boršov – Třebařov 2:2 (Koutník, Veselý – Morávek, Vybral). Pořadí: 1. Třebařov (4), 2. Linhartice-Boršov (4), 3. Jaroměřice (1), 4. Sebranice (1).

Meziokresní přebor – finále B – 2. kolo: Staré Město – Městečko Trnávka-Chornice 4:2 (Navrátil 2, Nedoma, M. Koucký – Goš, Smolík), Bystré – Dolní Třešňovec 0:3 (Kostelecký, Mareš, Bohuněk). Pořadí: 1. Staré Město (6), 2. Dolní Třešňovec (3), 3. Městečko Trnávka-Chornice (3), 4. Bystré (0).

ŽACTVO

Česká liga skupina C – U15: Náchod – Svitavy 2:1. U14: Náchod – Svitavy 4:2. U13: Mladá Boleslav – Svitavy 20:1. U12: Mladá Boleslav – Svitavy 19:0.

Krajský přebor: Třemošnice – Litomyšl starší 1:6 a mladší 0:1, Letohrad – Moravská Třebová starší 3:2 a mladší 9:0.

I. třída skupina B: FC Jiskra – Dolní Újezd starší 3:3 a mladší 6:0. Polička měla volný los.

Meziokresní přebor: Sebranice – Kunčina-Mladějov 5:0 (Jiráň, Bartoš, Klejch, Kučera, Kysilka), Rudoltice – Radiměř 2:0 (Volf, Vlček), Sloupnice – Březová nad Svitavou 7:3 (Řehák 3, Bednář 3, Rathouz – Valter 2, Zapletal), Albrechtice – Tatenice 2:3 PK (Kyselo 2 – Kropáček 2), Rybník – Vraclav-Dobříkov 2:3 (Svoboda 2 – Klofanda 2, Šípek).

Pořadí: 1. Sloupnice (41), 2. Žamberk (36), 3. Vraclav-Dobříkov (34), 4. Rudoltice (29), 5. Rybník (29), 6. Tatenice (24), 7. Radiměř (24), 8. Sebranice (18), 9. Březová nad Svitavou (16), 10. Kunčina-Mladějov (14), 11. Albrechtice u Lanškrouna (5).

Okresní přebor 7 + 1: Borová-Telecí – Jaroměřice 5:3 (Síla 2, Rompotl 2, Hruška – Valenta 2, Lexmaul), Hradec nad Svitavou – Opatov 4:2 (Hirt 2, Vaněčka, Hřebíček – Kunert 2), Jevíčko – Rohozná-Pomezí 3:4 (Mrvoljak 2, Straka – Makovský 3, Stýblo), Cerekvice nad Loučnou – Čistá 11:0 (Horák 3, Bělohlávek 2, Vomočil 2, Jirout 2, Paar, Kučera), Bystré – Morašice 10:4 (Jíra 2, Tichý 2, Drašar 2, Ficnar, Prášek, Steiner, Král – Bauer 3, Roško).

Pořadí: 1. Borová-Telecí (37), 2. Cerekvice nad Loučnou (36), 3. Bystré (34), 4. Hradec nad Svitavou (28), 5. Jaroměřice (25), 6. Opatov (15), 7. Jevíčko (15), 8. Rohozná-Pomezí (10), 9. Čistá (4), 10. Morašice (0).