V pořadí sedmý ročník turnaje, který se hraje pod názvem Městečko Trnávka Cup, přilákal znovu jak kvalitní konkurenci týmů, tak početné fotbalové příznivce, kteří svojí návštěvy určitě nemohli litovat.

Startovalo celkem 18 celků a každý z nich si zahrál opravdu do sytosti, vždyť klání se hrálo po dva dny a po soubojích v základních skupinách přišla na řadu nadstavbová část, ve které se hrálo o konečné umístění.¨

Vrcholem turnaje bylo play off, do kterého postoupilo osm nejlepších družstev a ta sehrála klasickou vyřazovací část. Z jedné strany pavouka došli do finále malí fotbalisté z Ivančic, kteří předváděli po celou dobu vynikající výkony a navíc měli v zádech mimořádnou podporu svých rodičů a fanoušků. Jejich soupeřem v boji o titul byli slovenští hosté z Banské Štiavnice, když i oni upoutali diváky vysokými herními kvalitami. Slováci vyřadili Bystré 3:1 a Bílovice nad Svitavou na penalty, Ivančičtí přešli hladce přes Troubelice 8:1 a Opočno 6:0.

Samotné finále bylo tím pravým vrcholem Městečko Trnávka Cupu. K vidění byl skutečně fotbal „jako řemen". Do vedení se dostali slovenští hráči po střele z trestného kopu, jenže tím jakoby probudili spícího obra. Soupeř okamžitě navýšil obrátky a po parádních akcích dokonale obrátil výsledek až ke konečné podobě 5:1. Bronzovou pozici si pak zajistili po penaltovém rozstřelu kluci z Opočna.

„Můžeme s klidem říci, že vyhrál opravdu ten nejlepší. Za to, jak se po celé dva dny prezentovali, si borci z Ivančic prvenství zasloužili," vyjádřil se ředitel turnaje Jaroslav Žouželka. Ten mohl být po dohrání všech utkání a po tradičně skvělém slavnostním ceremoniálu, kde nechyběly ani národní hymny, absolutně spokojen. Dobrá věc se zase vydařila. „Jsem rád, že se turnaj povedl po všech stránkách a laťku jsme zase posunuli výše. Sportovní i společenská úroveň byla bezvadná. Spokojenost všech účastníků je pro nás tou nejlepší odměnou a zároveň motivací pro příští ročník," dodal Jaroslav Žouželka.

Velmi dobře se prezentovaly i týmy ze svitavského regionu. Jedničkou mezi nimi byl bysterský Sokol na šestém místě, o pozici níže zůstali hráči z Cerekvice nad Loučnou.

Konečné pořadí turnaje

1. Ivančice, 2. Banská Štiavnica, 3. Opočno, 4. Bílovice nad Svitavou, 5. Starý Lískovec, 6. Bystré, 7. Cerekvice nad Loučnou, 8. Troubelice, 9. Moravská Třebová bílí, 10. Slovácko dívky, 11. Svratka Brno, 12. Kostelec na Hané, 13. Bystřice nad Perštejnem, 14. Litomyšl, 15. Čelechovice na Hané, 16. Moravská Třebová modří, 17. Klenovice na Hané, 18. Městečko Trnávka.