Někde jich bylo více, někde méně, ale vyloženě zklamán nebyl nikdo.

Česká Třebová - Litomyšl 1:2

Petr Pražák, trenér FK Česká Třebová: První poločas byl z naší strany naprosto bezkrevný a neměl žádný výraz. V poločasové přestávce jsme si něco řekli, konečně k týmu promluvili i zkušení hráči a výsledkem byl výkon, který snesl přísnější kritéria. I když výsledek nebyl nakonec lichotivý, zahlédl jsem světlo na konci tunelu.

Ivo Svoboda, trenér TJ Jiskra Litomyšl: Do České Třebové jsme přijeli zvítězit, abychom mohli v následujícím domácím zápase bojovat o první místo v tabulce. Sehráli jsme výborný první poločas a byla jenom škoda, že naše vedení nebylo výraznější. Hráli jsme již tradičně dobře v defenzivě a díky vysokému napadání jsme si vytvářeli i příležitosti ke vstřelení gólu. Druhý poločas, snad s vidinou vítězství, jsme již nebyli aktivní, nedokázali kombinovat a domácí byli lepším týmem, ale bez vyložených brankových příležitostí. Utkání jsme zvládli i přes velký tlak, ovšem je smutné, že nemám na mysli výkon domácích hráčů…

Dolní Újezd - Svitavy 3:3 (PK 2:3)

Tomáš Abt, trenér TJ Sokol Dolní Újezd: Naše začátky zápasů, o tom se snad ani nemá cenu bavit. Pokolikáté už jsme rychle inkasovali, tentokrát po špatně odbráněném rohu. Chvíli nám zákonitě trvalo, než jsme se oklepali, pomohla nám proměněná penalta, vzápětí jsme potrestali chybu brankáře a vedli. Bohužel ne dlouho, soupeř znovu vyrovnal. Myslím si, že ve druhém poločase jsme měli trochu navrch a více šancí, některé jsme nevyužili, ale nakonec se krásná střela Drahoše ujala. Jak jsme ale zápas špatně začali, tak jsme ho špatně i zakončili a v samotném závěru o vítězství přišli. Navíc na rozdíl od minulého týdne nám nevyšel ani penaltový rozstřel. Za druhý poločas jsme si možná zasloužili vyhrát, ale i tu remízu lze označit za spravedlivou. Pevně věřím, že body budeme sbírat dále.

Oldřich Palla, vedoucí mužstva TJ Svitavy: Vstup do utkání jsme měli velice dobrý a hned ve třetí minutě jsme také šli do vedení, když se po rohovém kopu prosadil hlavou Michal Čížek. Ovšem v dalším průběhu jako bychom si mysleli, že se nám nemůže nic stát, přenechali jsme iniciativu domácím a ti toho využili k otočení skóre, když zvlášť druhý gól jsme jim darovali na stříbrném podnose. Ještě do poločasu se nám podařilo po pěkné akci vyrovnat, ale herně jsme se nezlepšili, a tak nás na začátku druhé půle dvakrát zachraňoval Jílek, když čelil vyloženým šancím domácích. Ani to však pro nás nebyl dostatečný budíček a soupeř se znovu ujal vedení. Teprve po téhle lekci jsme začali hrát a stačili jsme vyrovnat. A protože se nám dařilo i při penaltách, odvezli jsme si dva body.

Moravská Třebová - Hlinsko 1:0

Zdeněk Válek, trenér SKP Slovan Moravská Třebová: Hlinsko se v prvním poločase prezentovalo velice kvalitním a důrazným fotbalem. My jsme se nedostali vůbec, ale vůbec k ničemu, spíše jsme bojovali o to, aby skóre zůstalo do přestávky bezbrankové. V kabině jsme si k tomu něco řekli, hráči to potom začali na hřišti plnit, samozřejmě nám pomohl rychlý vedoucí gól, když šel po zaváhání obránce Havlíček sám na branku a trefil se přesně. Tím jsme se dostali více do hry a vypracovali si asi tři další gólovky, z přímého kopu jsme navíc trefili tyč. Hosté se pořád snažili o vyrovnání, ale naše čtyřčlenná defenzivní lajna zahrála opravdu suprově, takže soupeř, i když byl herně silný, se do žádné vážnější možnosti za celou dobu nedostal. Jsme šťastní za tři body a zlepšený projev ve druhém poločase. Stínem zápasu bylo nepříjemné zranění hostujícího stopera Vukliševiče, který musel být bohužel převezen sanitkou do nemocnice.

Daniel Sigan, trenér FC Hlinsko: První poločas jsme byli jasně lepší a soupeře do ničeho nepustili. Bohužel hned po pauze jsme udělali dvě obrovské chyby a domácí nás potrestali. Navíc se poté zranil Vukliševič a myslím si, že pro něj sezona skončila. A možná i kariéra. Potom už bylo po zápase.