Sloupnice – M. Třebová B 2:3
Utkání začali domácí ideálně: brankou v 9. minutě z přímého kopu. Pro hosty to byl signál, aby zatroubili do útoku. Po několika individuálních chybách v obraně domácích mezi 11. a 23. minutou výsledek otočili. Aby toho nebylo málo, prosadili se Třebovští do poločasu ještě jednou. Po rychlém útoku do otevřené obrany se radoval Horák – 1:3. Ve druhé půli se soustředili především na udržení náskoku. Dařilo se jim to až do 73. minuty, kde se proti nim kopala penalta. Tu proměnil Bednář a snížil na 2:3. Po zbytek času Sloupnice hosty zatlačila, ale většina útočných nájezdů končila na dobře organizované obraně. V závěru byl vyloučen hostující hráč Kalus, ale domácí již nevyrovnali.
Fakta – branky: 9. a 73. (PK) Z. Bednář – 11. a 23. Švanda, 42. Horák. Rozhodčí: V. Oulický (Pardubice), ŽK 1:4. ČK 0:1 (Kalus), diváků: 80, poločas: 1:3.


Libchavy – Polička B 1:1
Počasí nadchlo, fotbal už tolik ne. Po vyrovnaném začátku domácí získali převahu, jejich tři šance však zůstaly nevyužity, když všechny měl na svědomí Martinák. Do druhého poločasu nastoupili libchavští borci s ještě větším odhodláním vstřelit branku. To se jim povedlo po hodině hry, kdy předvedl pěknou individuální akci Kopfštein, unikl po pravé straně a předložil ideální přihrávku Bartošovi, jenž už střílel do prázdné branky – 1:0. Jenomže Polička přispěchala s okamžitou odpovědí poté, co vysoký Zaal vyhrál hlavičkový souboj, míč nachystal Kučerovi, jenž pohotovou střelou vyrovnal na konečných 1:1.
Fakta – branky: 60. Bartoš – 63. Kučera. Rozhodčí: Halda (Starý Máteřov), ŽK 2:3, diváků: 120, poločas: 0:0.

(od, rh)