Polička – M. Třebová 2:0

Pavel Schejbal, trenér SK Masokombinát: Bylo to derby se vším všudy. My jsme měli v prvním poločase převahu, vyjádřili ji i gólově a soupeře téměř k ničemu nepustili. Po přestávce se Slovan neuvěřitelně zvedl, přehrával nás, ale vyloženou šanci si nevytvořil a my jsme bezpečně dotáhli střetnutí do vítězného konce. Výborně zachytal Ondra Dittrich, za výkon chválím Opinu a Pavla Zvěřinu, který kromě svých dvou branek další tutovku v závěru zahodil. Terén byl dobrý, sice trochu hrbolatější, ale žádné bláto.

Petr Mrázek, trenér SKP Slovan: V prvním poločase jsme soupeři značně usnadnili roli, nehráli vůbec podle mých představ. Polička získala lehce rozhodující dvougólové vedení. Do druhé půle jsme pak přeskupili sestavu, naše hra se zkvalitnila, měli jsme několik nadějných šancí, ale bohužel je neproměnili. Domácí dokázali dát branky, my nikoli, proto je výsledek takový. Byl jsem velice zklamán ze způsobu, jakým zápas řídili rozhodčí.


Svitavy – Tesla Pce B 1:0

Jiří Stejskal, trenér TJ Svitavy: Bylo to naše zasloužené vítězství. Vypracovali jsme si čtyři vyložené šance a jednu proměnili, Tesla neměla ani jedinou. Přesto se výhra nerodila snadno, herně se nám moc nedařilo. Proto musím ocenit celé mužstvo, které se semklo a dovedlo utkání k cennému výsledku. Bojovnost a zodpovědnost týmu slavily úspěch.