Mor. Třebová – Ústí n. O. 0:1
První půlka nabídla fotbal, který hrstku diváků nemohl ničím nadchnout. Pokud už se některý z týmů dostal na dostřel, bylo zakončení slaboučké, takže snad jen trestný kop v podání hostujícího Jirouška stojí za zmínku, ale Kryštof jej pokryl. Ani po změně stran to s atraktivitou hry nebylo valné, přesto se nakonec gólová akce zrodila. V 64. minutě zle zaváhal střed obrany Slovanu, Jiroušek dostal přesný balon do běhu, obešel i Kryštofa a pohodlně střílel do prázdné brány – 0:1. Stejný hráč ještě pálil po dalším rychlém brejku těsně mimo. Snaha domácích o vyrovnání byla toporná. Jedinou gólovku měl v 72. minutě na noze Potáček, z vápna zkusil technickou střelu, jenže rozezvučel pouze tyčku. Závěr, to už byla třebovská křeč.