Litomyšl – Rosice 4:2
V průměrném střetnutí se hosté ujali ke konci poločasu překvapivého vedení, když se sám před Novotným ocitl Rousek a mířil přesně k tyči. Litomyšl měla solidní začátek, ale postupně se ze hřiště vytrácela. V nástupu do druhé půlky spálili hosté dvě veliké šance ke zvýšení náskoku a v rozmezí 61. a 63. minuty se Jiskře podařilo výsledek otočit. Čtvrthodinu před koncem po pěkné kolmici za obranu vyrovnal Izera, ale v posledních deseti minutách rozhodly o výsledku fauly rosických beků na průbojného Vaníčka, které byly z penaltové značky potrestány.
Fakta – branky: 63. a 89. (PK) Vaníček, 61. Janoušek, 80. Benko (PK) – 41. Rousek, 75. Izera. Rozhodčí: Jan Gregor (Chrudim), ŽK 5:4, diváků: 150, poločas: 0:1. Jiskra Litomyšl: Novotný – Pešek, Dobr, Benko, Adamský, Lím, Košín, Zeman, Pavlák, Vaníček, Janoušek.

Valy – Morašice 3:1
Hosté sice už ve 2. minutě odvraceli Půlpánovu hlavičku z brankové čáry, ovšem pak se sami vydali do útoku a Kopecký je střelou pod břevno poslal do vedení. Vyrovnání se zrodilo z penalty za ruku, nezmýlil se Kubát. Úvod druhé půle Sokol „zaspal“ a to se mu stalo osudným: hned ve 46. minutě zůstal před brankářem zcela sám Kolman a věděl si rady. V 63. minutě domácí vyšachovali morašickou defenzivu a Holek zakončoval do prázdné branky na 3:1. A protože hostující Coufal mířil zblízka jen do Pořízovy náruče, zůstaly tři důležité záchranářské body ve Valech.
Fakta – branky: 23. Kubát (PK), 46. Kolman, 63. Holek – 15. Kopecký. Rozhodčí: Volný (Kojice), ŽK 4:2, diváků: 80, poločas: 1:1. Sokol Morašice: Lněnička – Kopecký, Štěpán, Janypka, Ropek, Chmelík, M. Štancl, Jokeš, Kuta, Klement, Skala (Coufal).

Králíky – Dolní Újezd 0:1
V bojovné první půli zaujal sólový únik J. Vomáčky ze 17. minuty zneškodněný brankářem. Janecký měl krátce po pauze práci se střelou Starého, ale jinak měli navrch hosté. V 69. minutě neudržel gólman v rukou centr a Vomáčka dorážel do „prázdné“. To již hráli domácí v deseti, i tak zkusili zatlačit, ale bez úspěchu. Dohrávali v devíti, další gól však nepadl, byť Vomáčka trefil tyč a Fulíkovo sólo na prázdnou bránu zastavil konečný hvizd.
Fakta – branka: 69. J. Vomáčka. Rozhodčí: P. Schejbal (Svitavy), ŽK 4:2, ČK 2:0, diváků: 200, poločas: 0:0. Sokol Dolní Újezd: Janecký – Hladík, Havran, Samek, Svoboda, J. Vosmek, Čejka, Kučera, Fulík, J. Vomáčka, Novák (Kuta).