Je nutno konstatovat, že výkonnostní křivka svitavských dorostů nabrala během podzimu opačný směr, nežli to zpočátku soutěžního ročníku vypadalo. Zatímco starší družstvo se po slibném rozjezdu výsledkově hodně trápí a po vlekoucí se sérii neúspěchů se propadlo na předposlední místo svojí skupiny, tak mladší dorostenci, kteří se zpočátku těžko adaptovali v nové soutěži, šli postupem času herně viditelně nahoru a posunuli se do středu pořadí.

Předposlední podzimní duely sehrály Svitavy ve Střešovicích, což je jeden ze sedmi pražských účastníků této soutěže. Starší dorost tam svoji smůlu neprotrhl, přestože sehrál jedno z těch lepších utkání z poslední doby, ale podlehl nejtěsněji 1:2, když rozhodující branka padla v polovině druhého poločasu z nařízeného pokutového kopu. Za hosty se trefil gólman Daněk, nastoupili v této sestavě: Daněk – Štrajt, Marvan, Bolcár, Vrbický, Svoboda, Komínek, Roman, Brázda, Cimburek, Janečka (střídali: Kuchta, Hájek, Jílek). Trenér Martin Komoň si musel vypomoci celou řadou mladších hráčů.

Mladší dorost potvrdil svoji výrazně zlepšenou fazónu zaslouženým vítězstvím nad SK Střešovice 1911 v poměru 3:1, o které se gólově postarali Hýbl (2 x) a Vrbický. Svěřenci Martina Andrleho nastoupili ve složení: Tesař – Čupr, Tůma, Jílek, Brázda, Hájek, Pikovský, Hýbl, Hrubý, Šmerda, Smékal (Bolcár, Vrbický).