Janov - Mladějov 0:4

Domácí dostali kruté školení z efektivity. Místo to, aby po deseti minutách vedli po velkých šancích Wejdy a dvakrát Bureše, tak inkasovali, když po rozebrání obrany zakončoval do prázdné svatyně Matoušek. Další možnosti přibývaly na straně Janova, ale bez efektu. Naopak protivník předvedl po půlhodině nejhezčí akci zápasu, ze které P. Němec dával na 0:2. Domácí mohl těsně před přestávkou vrátit do zápasu Knap, jenže Paara nepřekonal ani z nařízeného pokutového kopu.

Po změně stran Janovští pokračovali v útočném snažení, které se postupně stávalo křečovitým a vykřesání naděje už nepřineslo. Tatran hrál uvolněně a stačil potrestat dvě hrubky domácí obrany dalšími góly. Výsledek je pro Janov hodně krutý, avšak jeho hráči se znovu přesvědčili o tom, že pokud se nedávají vyložené šance, je velmi těžké vyhrávat.

Fakta – branky: P. Němec 2, Matoušek, Abraham. Rozhodčí: Grulich (M. Trnávka), ŽK 2:2, diváků: 60, poločas: 0:2. Beránek – L. Zvěřina, A. Zvěřina, Boštík, Novotný, Knap, Wejda, Jireček, Bureš, J. Záleský, Klejch (P. Záleský). Paar – Kudyn, R. Němec, Šteffek, P. Němec, Prosecký, Satler, Matoušek, Seryn, Marek, Abraham (Ondráček, Doleček). Magnet víkendového kola přeboru se měl odehrát v Cerekvici. Tamní celek ovšem z duelu o první místo udělal střeleckou exhibici a nešťastné Jaroměřice vyprovodil z trávníku „šestkou“. Na druhé místo se posunulo Jevíčko.

Okresní přebor - 6. kolo: Březová nad Svitavou – Jevíčko 0:1, Opatov – Radiměř 1:1, Dlouhá Loučka – Kam. Horka 2:0, Čistá – Bystré 3:2, Cerekvice – Jaroměřice 6:1, Linhartice – Městečko Trnávka 4:2.

III. třída - 6. kolo: Třebařov – Koclířov 7:0, Staré Město – Hradec nad Svitavou 3:1, Moravská Třebová C – Městečko Trnávka B 3:1, Křenov – Jevíčko B 1:0, Rohozná – Boršov 6:0, Chornice – Trstěnice 1:1, Jedlová – Opatovec 3:1, Sokol Janov B – Kunčina 2:3.