Už tak dosti zamotaná situace na chvostu tabulky se zamotala ještě více, hlavně kvůli výhře Moravské Třebové B v Janově. Jak se zdá, tak v boji o udržení soutěže to bude napínavá detektivka do závěrečného kola.

Cerekvice – Kamenná Horka 0:0

Od začátku byla k vidění opatrná hra. Aktivnější byli přece jenom domácí (střeleckými pokusy se prezentovali Jandera a Vostrčil, na opačné straně zahrozil Skalický), ale šancí bylo pomálu. Po změně stran se obraz hry prakticky nezměnil. V 60. minutě se nechal zbytečně vyloučit Jetmar, přesto domácí přikovali svého soupeře před šestnáctku, ale bez brankového efektu. V závěru byl zápas nervózní, o což se přičinil hlavní rozhodčí. Horka remízu brala, pro Cerekvici se naopak jedná o ztrátu a další komplikaci.

Fakta: Rozhodčí: Hrdý. ČK: 1:0. Poločas: 0:0.

Cerekvice nad Loučnou: Kusý – Uher, Jetmar, Pachta, Bureš, Jandera, Růžek, Pražák, M. Šeda, R. Šeda, Vostrčil (Schauer, Lorenc).
Kamenná Horka: Hasenöhrl – Letocha, Dokoupil, Mach, Zábrana, Nekvinda, Jiroušek, Skalický, Škáva, Juřík, Richter (Bubela).

Janov – Moravská Třebová B 1:3

Domácí v prvním poločase názorně ukázali, jak se o udržení v žádném případě nehraje. Tak dlouho si koledovali o gól, až je po půlhodině potrestali během jediné minuty Polák se Staňkem. Začátek druhé půle byl ze strany Janova živější, ale třetí gól v jejich brance rozhodl o osudu utkání. Zápas se Janovu nepovedl a výrazně si tím pohoršil svoji situaci, zato Třebovští opět oživili naději.

Fakta: Branky: Johan – Polák 2, Staněk. Rozhodčí: Šejna. Poločas: 0:2.

Janov: F. Pešina – L. Zvěřina, Šváb, Johan, Pirkl, Kramář, A. Zvěřina, M. Hájek, Novotný, Bureš, Z. Hájek (Wejda, Kubíček, Jirásek, O. Bureš, J. Pešina).
Moravská Třebová B: Komoň – Novotný, Fikr, Kubálek, Trefil, Muselík, Matoušek, Huryta, Cink, Polák, Staněk.

Sebranice – Čistá 1:0

V prvním poločase měli lehce navrch ve středu pole domácí. První větší šance se narodila v 18. minutě, když se objevil před brankou Červ, ale minul. Jediný gól padl v 39. minutě, kdy po rozehraném autu našel Kučera nabíhajícího Kalánka, ten zatáhl balon do vápna a přesnou střelou dal na 1:0. Po přestávce měli o něco více ze hry hosté, ale do žádných výrazných šancí se nedostávali a když už dostali míč do sítě, střílel Pavlák z ofsajdu. V samém závěru Sebraničtí přišli o vyloučeného Zahorana (druhá žlutá karta), ale na skóre se nic nezměnilo.

Fakta: Branka: Kalánek. Rozhodčí: Felkl. ČK: 1:0. Poločas: 1:0.

Sebranice: Kysilka – Klusoň, Zahoran, Patočka, Mitáš, Kalánek, Prokůpek, J. Horníček, Červ, Malý, Kučera (Vomáčka, Betlach, Vopařil).
Čistá: Boštík – Rožek, Kadidlo, L. Severa, L. Čapek, Zerzán, M. Severa, Háněl, P. Čapek, Pavlák, D. Nepraš (Štork).

Polička B – Verměřovice 5:4

Domácí měli herní převahu, v ofenzivě se jim dařilo, jenže se často zapomínali vracet a nezachytávali rychlé protiútoky soupeře. Důsledkem bylo, že se jich hosté drželi jako na gumě a neustále houževnatě dotahovali skóre. Ani gól na 5:3 pro ně nebyl smrtící, z penalty se znovu přiblížili na kontakt. ale Polička těsný náskok udržela. Vyhrála zaslouženě, ale se zbytečnými komplikacemi, vytáhla se útočná dvojice Dobeš – Scheib.

Fakta: Branky: Dobeš 3, J. Scheib 2 – Tlapák 2, Pražák, vlastní. Rozhodčí: Zita. Poločas: 4:3.

Polička B: Slaný – Vondra, Kovář st., Bureš, P. Scheib, Kysilko, Findejs, Kučera, Rattanong, Dobeš, J. Scheib (Leinweber, Harašta).

Další výsledky I. B třídy skupiny B: Řetová – Lanškroun B 2:6 (1:6). Branky: Bohunek 2 – Z. Vacek 2, L. Vacek, Smrkal, Petruň, Černušák. Libchavy – Jablonné nad Orlicí 3:0 (2:0). Branky: Martinák, Váně, Stejskal (PK).

Pořadí: 1. Kunčina (45), 2. Ústí nad Orlicí B (38), 3. Lanškroun B (37), 4. Polička B (37), 5. Kamenná Horka (34), 6. Jablonné nad Orlicí (34), 7. Libchavy (32), 8. Verměřovice (32), 9. Řetová (27), 10. Cerekvice nad Loučnou (25), 11. Janov (24), 12. Moravská Třebová B (23), 13. Čistá (23), 14. Sebranice (23).