Dlouhá Loučka – Třebařov 2:1

V pěkné kulise byl k vidění zajímavý fotbal a první poločas patřil domácím. Vypracovali si několik vyložených šancí a ve 36. minutě jednu z nich využili zásluhou J. Koláře. Po přestávce však ožil soupeř a začal častěji ohrožovat branku Reka, což vyvrcholilo vyrovnáním, když Sommer dorazil vlastní střelu. Potom se hrál vyrovnaný duel a domácí ho ve svůj prospěch rozhodli v 89. minutě. Novotný se prosadil v šestnáctce, zamířil přesně a celá Loučka jásala.

Fakta: Branky: J. Kolář, Novotný – Sommer. Rozhodčí: Urban. Poločas: 1:0.

Dlouhá Loučka: Rek – Kubečka, Gregor, Křivánek, Marván, M. Chromý, Kolísek, P. Chromý, J. Kolář, Henčl, Jochec (Blecha, Novotný, Bubeník, Charvát).
Třebařov: Strnad – Onderka, Mottl, Vystrčil, Werner, Hlubinka, Hradil, Eliáš, Hutira, D. Maleňák, Sommer.

Opatov – Litomyšl B 2:2

V utkání o „černého Petra" přeboru se hrál fotbal „nahoru – dolů" se šancemi na obou stranách. Vývoj skóre byl jako na houpačce, protože do vedení se nejprve dostala Jiskra, domácí dokázali zápas otočit, ale soupeř ještě stačil najít reakci a vyrovnal. V závěru byli blíže k výhře domácí, ale bez efektu.

Fakta: Branky: Popelka, Kalánek – Kolek 2. Rozhodčí: J. Brychta. Poločas: 1:1.

Opatov: Navrátil – Popelka, Havlát, Petruň, Fukar, Lustyk, Paar, Kalánek, Vostřel, Svoboda, Zeman (Šplíchal, Sklenář).
Litomyšl B: Pala – Karal, Hladík, Pavel Malý, Doubrava, Košín, V. Paclík, Beneš, Kolek, Janoušek, Kavan (Švec).

Dolní Újezd B – Jaroměřice 2:0

Klíčový pro vývoj utkání byl první poločas, v němž měli domácí jasně navrch a vyjádřili to dvěma góly. Po změně stran se hra vyrovnala, vyložených šancí se na obou stranách narodila spousta, ale všechny zůstaly bez využití a Újezdští si tak pohlídali důležité vítězství.

Fakta: Branky: Bartoníček, Rožek. Rozhodčí: Dvořák. Poločas: 2:0.

Dolní Újezd B: Pravec – Mráz, Rožek, V. Klusoň, Svoboda, Jebousek, Pavel Kuta, Heinisch, Bartoníček, Sedliský, O. Klusoň (Doležal, Klička, Klejch). Jaroměřice: Dostál – Jakab, Valášek, Mackerle, T. Lajšner, Hrbata, Peňáz, Švec, Popelář, Bárta, Batelka (Jedlička, Václavek).

Rohozná – Linhartice 2:2

Po vyrovnaném prvním poločase se po přestávce domácí po dobře zahraných rohových kopech dostali do dvougólového vedení. Hosté však zabojovali a povedlo se jim stav zápasu rychle vyrovnat. V dramatické koncovce se pak žádný z aktérů neprosadil a body se tím pádem po zásluze dělily.

Fakta: Branky: Sauer, Baldík – T. Kelo, P. Konečný. Rozhodčí: Havránek. Poločas: 0:0.

Rohozná: Škranc – L. Moravec, Pavlík, Bouška, R. Jandl, Kozel, Sauer, K. Moravec, L. Boháček, Baldík, J. Boháček (Luňáček, Andrlík, Kadlec).
Linhartice: Beneš – Prucek, Grepl, P. Kelo, Radimecký, Holub, Heger, Andrlík, T. Kelo, Vacek, P. Konečný (Suchý, Kyrcz).

Jevíčko – Hradec 2:1

Po opatrném začátku se jako první gólově prosadili domácí, když Jedlinský vrátil míč do vápna na důrazného T. Kleina. Nástup do druhé půle vyšel hostům a svoji převahu korunovali vyrovnáním Holíka. Deset minut před koncem vrátil Jevíčku vedení dorážkou A. Klein a to byl rozhodující okamžik utkání.

Fakta: Branky: T. Klein, A. Klein – Holík. Rozhodčí: Šenkýř. Poločas: 1:0.

Jevíčko: J. Werner – A. Klein, Šmeral, Jedlinský, Müller, Khýr, Továrek, P. Werner, Hofman, T. Klein, Berka (Hanák, Réda, Vykydal).
Hradec nad Svitavou: Hejl – Lelek, L. Zedník, Holík, Bubela, Smolej, Marek, Felkl, Rada, Růžička, Lopaur (Vařejka, Müller, M. Zedník).

Horní Újezd – Březová 9:0

Domácí se sice ve 2. minutě dostali do vedení, ale protivník jim kladl odpor a do poločasu nic nenasvědčovalo takovému nákladu. Po přestávce ale Újezd převedl fotbalový koncert, hosté se úplně sesypali a nakonec málem prohráli dvouciferně.

Fakta: Branky: Prokop 3, J. Pechanec, Boček, Faltys, Ostřížek, L. Pechanec, Herold. Rozhodčí: Štusák. Poločas: 1:0.

Horní Újezd: Motyčka – J. Beneš, Faltys, Fogl, Ostřížek, Boček, Lněnička, Prokop, Kusý, L. Pechanec, J. Pechanec (Láznický, Jána, Žďára, Z. Beneš, Herold).
Březová nad Svitavou: Kubíček – Řezník, Zrno, J. Stupka, Holas, Kučírek, P. Mikolín, Ducháček, Dufek, Prokop, Jež.

Městečko Trnávka – Mladějov 2:3

Domácí prospali první poločas a to se jim stalo osudným. Hosté využili svoje šance a bránili získané vedení. Domácí se tlačili dopředu, dali kontaktní gól, soupeř hrál oslaben, přesto dokázal výsledek udržet.

Fakta: Branky: Šašinka, Makrlík (PK) – Slezák 2, Paulus. Rozhodčí: Schüch. ČK: 0:2. Poločas: 1:3.

Městečko Trnávka: Skočovský – Kleveta, Konečný, Továrek, Pokorný, Kumstýř, Janík, Šašinka, Kolář, Makrlík, Michalčák (Kolínský, Procházka, Poláček). Mladějov: Paar – R. Němec, Kudyn, Prusák, Müller, Satler, Šteffek, Sedlák, Šmehlík, Paulus, P. Němec (Čermák, Suchý, Čabák, Marek, Tisovský).

Pořadí: 1. Dlouhá Loučka (42), 2. Třebařov (37), 3. Rohozná (31), 4. Mladějov (31), 5. Horní Újezd (28), 6. Jevíčko (27), 7. Jaroměřice (26), 8. Linhartice (22), 9. Hradec nad Svitavou (22), 10. Dolní Újezd B (21), 11. Městečko Trnávka (18), 12. Litomyšl B (16), 13. Březová nad Svitavou (16), 14. Opatov (14).