Ve velké nepohodě zastihl vstup do jarní části vedoucí Dlouhou Loučku, která si připsala druhou prohru v řadě a její náskok na čele se ztenčil na dva body, protože druhý Třebařov zvítězil v Jevíčku. Ke změně došlo na opačném pólu tabulky, když se dařilo oběma B týmům a poslední je Opatov, jenž doma inkasoval pět gólů.

Hradec – Mladějov 0:1

Hosté šli do vedení po nedůsledností obrany a poté došlo k přísnému vyloučení domácího Procházky, které ovlivnilo další průběh. Hra byla vyrovnaná a ani jedno mužstvo příliš fotbalovosti nepředvedlo. Domácí se snažili něco s výsledkem udělat, nervozita na jejich kopačkách a kouskování hry ze strany hostů ale ke změně nevedly.

Fakta: Branka: Seryn. Rozhodčí: Ropek. ČK: 1:1. Poločas: 0:1.

Hradec nad Svitavou: Hejl – Lelek, L. Zedník, Holík, Bubela, Smolej, Marek, Rada, Procházka, Jachan, Lopaur (Růžička, Müller). Mladějov: Paar – Prusák, Šteffek, Suchý, Marek, Satler, Slezák, Seryn, Šmehlík, Čermák, P. Němec (Tisovský, Čabák).

Dlouhá Loučka – Litomyšl 2:3

Utkání nevypadalo jako boj prvního s posledním. Hosté zahráli dobře, v první půlce byli produktivní a dvěma góly zaskočili favorita. Ten po změně stran snížil, ale rezerva odpověděla, nastřelila nejprve břevno a po samostatné akci Kundery navýšila náskok. Domácí stačili ze závěrečného náporu vytěžit pouze korigující trefu.

Fakta: Branky: Charvát, Kubečka – Kavan, Paclík, P. Kundera. Rozhodčí: Brandejs. Poločas: 0:2.

Dlouhá Loučka: Rek – Kubečka, Křivánek, Blecha, Gregor, Charvát, Kolísek, Jochec, P. Chromý, Henčl, Hank (Bubeník, Novotný). Litomyšl B: M. Malý – Žídek, Pavel Malý, Doubrava, Hladík, Paclík, O. Beneš, Bican, Kolek, P. Kundera, Kavan (Košňar, J. Beneš, Pala).

Horní Újezd – Linhartice 3:2

Ve vyrovnaném střetnutí se hra přelévala na obě strany. Lépe na tom v průběhu utkání byli hosté, kteří vedli 1:0 a 2:1. Pak se ovšem domácím povedl velký obrat, když se nejprve trefil z ostrého úhlu pod břevno Boček a dvě minuty před koncem rozhodl střídající Žďára.

Fakta: Branky: Kusý, Boček, Žďára – Radimecký, T. Kelo. Rozhodčí: Urban. Poločas: 0:1.

Horní Újezd: Motyčka – J. Beneš, Faltys, Fogl, Láznický, Boček, Lněnička, Jána, Kusý, L. Pechanec, J. Pechanec (Ostřížek, Herold, Žďára).
Linhartice: Coufal – Prucek, Grepl, P. Kelo, Radimecký, Holub, Heger, Kryštof, Andrlík, T. Kelo, P. Konečný (E. Konečný, Vacek).

Jevíčko – Třebařov 0:2

Zasloužená výhra hostů, kteří soupeře předčili pohybem a důrazem. V 8. minutě se rozestoupil střed domácí obrany a Maleňák snadno zakončil. Další možnosti pochytal Werner, domácí se dostali ke slovu díky Hofmanovi ke konci poločasu, ale bez efektu. Po přestávce neudržel nervy na uzdě Thiel a byl vyloučen, i v oslabení ale hosté opakovanou hlavičkou Vaise zpečetili skóre. Jevíčko ani v závěru neseřídilo mířidla.

Fakta: Branky: Maleňák, Vais. Rozhodčí: J. Heger. ČK: 0:1. Poločas: 0:1.

Jevíčko: J. Werner – Jedlinský, Šmeral, Klein, Khýr, Berka, Seknička, Hladil, Hofman, P. Werner, Müller (Hanák, Továrek, Vykydal). Třebařov: Strnad – Prokop, Vais, Thiel, Werner, Hlubinka, Hradil, Eliáš, Mottl, Maleňák, Sommer (Mikyska, Hutira).

Opatov – Jaroměřice 3:5

Domácí tým se na začátku jara hledá. Během dvaceti minut prohrával 0:3 a to se hraje těžko. Přesto se dokázal vrátit do hry, snížil na rozdíl jediné branky a kopal penaltu. Tu nedal, místo toho přišel čtvrtý gól v síti Navrátila. Ve druhém poločase přibylo na každé straně ještě po jednom zásahu a hosté dokráčeli k cennému vítězství.

Fakta: Branky: M. Polák 2, Zeman – Batelka 2, Valášek, Hrbata, Bárta. Rozhodčí: Havránek. Poločas: 2:4.

Opatov: Navrátil – Popelka, Havlát, Petrůň, Lustyk, M. Polák, Paar, Kalánek, Vostřel, Svoboda, Zeman.
Jaroměřice: Dostál – Jakab, Mackerle, Valášek, Dračka, Lajšner, Hrbata, Švec, Knoll, Bárta, Batelka (Olšan).

Dolní Újezd B – Rohozná 5:0

V prvním poločase byla hra vcelku vyrovnaná, domácí byli efektivnější v koncovce a dali dva góly. Po přestávce si hlídali vývoj utkání a z brejků do průchozí defenzivy hostů přidávali další zásahy. Hosté si nevytvořili vážnější příležitost.

Fakta: Branky: Kabrhel 2, O. Klusoň, Kuta, Rožek. Rozhodčí: J. Brychta. Poločas: 2:0.

Dolní Újezd B: Pravec – Mráz, Frank, V. Klusoň, Svoboda, Kuta, Kabrhel, Heinisch, Nádvorník, Bartoníček, O. Klusoň (Doležal, Rožek, Doseděl, Jebousek, Klička).
Rohozná: Škranc – K. Moravec, Pavlík, Bouška, Kozel, Jandl, Sauer, Krajíček, J. Boháček, L. Moravec, L. Boháček (Čermák, Kadlec, Baldík).

Městečko Trnávka – Březová 1:1

Do zápasu vstoupili lépe domácí, byli agresivnější a aktivnější, z čehož vyplynula vedoucí branka ve 12. minutě z nařízeného pokutového kopu. Hrál se vcelku svižný fotbal, do poločasu se ale skóre přes několik nadějných situací nezměnilo. Po přestávce se častěji k nebezpečným akcím dostávali také hosté, jednu z nich dotáhli dorážkou po rohovém kopu k vyrovnání na 1:1 a s nerozhodným stavem pak už nikdo nepohnul.

Fakta: Branky: Pokorný (PK) – Valter. Rozhodčí: Nekvinda. Poločas: 1:0.

Městečko Trnávka: Skočovský – Kleveta, Kumstýř, Továrek, Pokorný, Benda, Konečný, Kolínský, Kolář, Michalčák, Procházka (Poláček, Toman).
Březová nad Svitavou: Kubíček – Zrno, Prokop, Štefl, Holas, P. Mikolín, Valter, Friedl, Kučírek, Stupka, Jež.

Pořadí: 1. Dlouhá Loučka (36), 2. Třebařov (34), 3. Rohozná (29), 4. Jaroměřice (25), 5. Mladějov (25), 6. Jevíčko (24), 7. Horní Újezd (22), 8. Městečko Trnávka (19), 9. Hradec nad Svitavou (19), 10. Linhartice (18), 11. Dolní Újezd B (18), 12. Březová nad Svitavou (17), 13. Litomyšl B (15), 14. Opatov (13).