Litomyšl – Srch 2:2 Milan Kubík, trenér Jiskry:

Naše záměry se zhroutily po pěti minutách, kdy jsme prohrávali 0:2. Neviděl bych to jen v nekoncentrovanosti, je ale faktem, že jsme nedokázali důsledně pokrýt chytře nabíhajícího Šmerala ani jeho následný centr. Druhý gól pak vyplynul z toho, že jsme nestačili zareagovat na rychle rozehraný přímý kop, posunutý snad o deset metrů dopředu. První půle nebyla z naší strany dobrá, mohli jsme inkasovat nejméně dva další góly z vyložených pozic. Po přestávce jsme se trochu zvedli a vyválčili alespoň ten bod. Doma je to samozřejmě ztráta, ale vývoj utkání byl nepříznivý a je potřeba uznat, že soupeř byl velmi kvalitní, určitě jeden z nejlepších v této soutěži.

Rosice n/L – Dolní Újezd 3:2 František Jandáček, trenér Újezdu:

Měli jsme tam vyhrát, ale vlastní nedisciplinovaný výkon zejména v obranné fázi zavinil ostudnou porážku. Na krásu se fotbal hrát nedá, defenziva byla katastrofální. Jsem hrubě nespokojen, před derby s Litomyšlí jsme si sedli na zadek. Domácí mě ničím nepřekvapili, patří ke slabším týmům v soutěži, můžeme si za to sami. Pochválit mohu jen rozhodčí, slušné diváky a fotbalové prostředí.

Choceň B– Morašice 1:1 Petr Kuta, trenér Morašic:

Úvod jsme odehráli špatně, z toho vyplynul i inkasovaný gól z penalty. Pak jsme přece jen hru postupně vyrovnali, sami skórovali, ale výraznější zlepšení přišlo po přestávce, kdy jsme dali balon na zem. Bylo tam několik náznaků šancí z brejků, také soupeř zahrozil, takže si myslím, že remíza je spravedlivá. Chválím Jokeše, dělal vítr v choceňské obraně a prosadil se individuálně.