Z předních družstev dosti nečekaně zaváhala Borová, která odjela s prázdnou z Chornic.

Staré Město-Moravská Třebová C – Městečko Trnávka 1:0 (0:0). Branka: P. Šatník. ČK: 1:0. Před pěknou návštěvou se hrál velice vyrovnaný fotbal, v němž se to nejpodstatnější odehrálo v poslední čtvrthodině. V 78. minutě šli domácí do deseti, přesto šli o chvíli později do vedení. Dvě minuty před koncem brankář Kryštof chytil soupeři stoprocentní šanci na vyrovnání a zachránil domácím vítězství.

Opatov – Radiměř 4:1 (3:1). Branky: Paar 2, Cimburek 2 – Bubela. Utkání nebylo úplně jednoznačné, ale domácí měli v jeho průběhu přece jen o něco více ze hry, jeho vývoj měli pod kontrolou a odrazilo se to na skóre.

Trstěnice – Vendolí 0:0 (0:0). Vyrovnaný průběh hry i výsledek, tak lze popsat toto utkání. Hosté měli podporu od početné skupiny svých fanoušků, ani ta jim však k výhře nepomohla.

Zbývající výsledky 17. kola: Jedlová-Pomezí B – Boršov 2:1 (1:0), Chornice – Borová-Telecí 1:0 (1:0), Koclířov – Březová nad Svitavou 1:3 (1:1).

Pořadí: 1. Staré Město-Moravská Třebová C (39), 2. Opatov (33), 3. Borová-Telecí (29), 4. Kunčina B (27), 5. Jedlová-Pomezí B (22), 6. Vendolí (20), 7. Chornice (18), 8. Radiměř (18), 9. Městečko Trnávka (17), 10. Březová nad Svitavou (15), 11. Trstěnice (13), 12. Boršov (7), 13. Koclířov (0).