Což se ukázalo jako velice důležité, protože Radiměř podlehla Křenovu a náskok vedoucího družstva tabulky narostl na devět bodů.

Radiměř – Křenov 0:1 (0:1)

Branka: Darmo (PK). ČK: 0:1.

Vypjaté utkání rozhodla velmi sporná penalta, po které hosté šli do vedení. Ve druhé půli se domácí snažili alespoň vyrovnat, ale i přes veškerou snahu se jim to nepodařilo. Naopak mohli být rádi, že v závěru neinkasovali z brejků Křenova.

Kunčina B – Moravská Třebová C 0:2 (0:1)

Branky: Cink, Skřebský.

Hosté zahráli profesorský fotbal a stačilo jim to na výhru, když z minima vytěžili maximum. Domácí si sice vypracovali několik slibných šancí, jenže v koncovce vyhořeli.

Linhartice B – Chornice 0:5 (0:3)

Branky: Juračka 2, Maška, Štefl, Řežábek. ČK: 0:1.

Celý zápas se hrál za stálé převahy hostů, kteří ji vyjádřili pěti zásahy do sítě svého soupeře.

Opatovec – Borová-Telecí 1:0 (1:0)

Branka: T. Telecký.

V zápase, který mnoho fotbalové krásy nepobral, se ujali vedení domácí po deseti minutách. Ti také mohli přidat pojistku v závěru první půle, ale nastřelili břevno. Druhý poločas potom nic převratného nepřinesl.

Staré Město – Bystré 0:1 (0:0)

Branka: Mužík.

Hosté měli od začátku navrch, několik šancí jim pochytal Gallik a často mířili nepřesně. Také domácí občas zahrozili. Po změně stran nedali hosté ani penaltu, ale v 61. minutě přece jenom skórovali a hubené vedení udrželi.

Trstěnice – Jedlová 1:2 (0:0)

Branky: vlastní – Zavadil, Trnka.

Ve vyrovnaném duelu zahodili domácí do poločasu několik příležitostí. To se jim vymstilo, Jedlová ke konci strhla vítězství na svoji stranu.

Pořadí: 1. Bystré (33), 2. Radiměř (24), 3. Křenov (23), 4. Opatovec (22), 5. Jedlová (22), 6. Moravská Třebová C (18), 7. Chornice (15), 8. Kunčina B (13), 9. Trstěnice (11), 10. Borová-Telecí (10), 11. Linhartice B (8), 12. Staré Město (3).