Devět gólů jediného fotbalisty za zápas, to se přihodí možná občas někde u přípravek, ale v zápase mužů?

No jak vidno, i to je možné, jak teď ukázal rohozenský Marek Leinweber.

Hattrick stihl v Kunčině za jedenáct minut, potom na chvilku přenechal jeviště parťákům, ale druhý poločas si pronajal výhradně pro sebe. Nevídaný výkon!

Jinak bylo kolo plné překvapení: Čistá nedokázala překonat defenzivu Vendolí, Koclířov uhrál remízu pod Cimburkem, byť hrál ve druhém poločase v deseti, moravskotřebovské céčko nezvládlo druhou polovinu duelu v Třebařově.

Vede Křenov, který zvítězil potřetí a nadto zatím za 270 minut neinkasoval. Tím pádem mu v Sebranicích stačil chytře rozehraný trestný kop kapitána Navrátila z ostrého úhlu, jenž proletěl napříč vápnem a zapadl přesně na zadní tyč.

4. kolo:

Kunčina B – Rohozná 1:11 (0:5). Branky: 83. Novotný – 4., 8., 11., 46., 47., 60., 66., 86. a 88. Leinweber, 30. Sauer, 45. Čermák (PK). Rozhodčí: Lochman. ŽK: 3:2. Diváci: 50. Městečko Trnávka – Koclířov 2:2 (0:1). Branky: 50. Pupík, 57. Lexmaul – 16. Tesař, 63. Suchý. Rozhodčí: Šenkýř. ŽK: 1:0. ČK: 0:1 (49. Švendt). Diváci: 75. Třebařov – Moravská Třebová C 2:1 (0:1). Branky: 47. Novotný, 76. Frisch – 41. Huryta. Rozhodčí: Ille. ŽK: 1:3. Diváci: 50. Vendolí – Čistá 0:0 (0:0). Rozhodčí: Mačát. ŽK: 2:2. Diváci: 150. Sebranice – Křenov 0:1 (0:0). Branka: 50. Navrátil. Rozhodčí: Urban. ŽK: 1:1. Diváci: 65.