Domácí sice v herně vyrovnaném prvním poločase dokonce vedli po proměněné penaltě L. Jukla, ovšem po změně stran měl soupeř herně navrch a v poslední čtvrthodině dvěma trefami rozhodl o výsledku. Litomyšlská Jiskra prokázala dobrou formu z posledních kol a smetla Horní Jelení na jeho trávníku po zcela jednoznačném průběhu osmi góly, když o tři se postaral opět produktivní Štoudek. Naprázdno naopak vyšlo Pomezí, jehož hráči tahali za kratší konec v Pardubičkách.

Svitavy B – Lanškroun 1:3

Pavel Brandejs, trenér TJ Svitavy B: Zkušený, fotbalový soupeř nám udělil lekci z produktivity. Všechny tři góly vstřelil po našich neskutečných hrubých chybách, všechny tři navíc do prázdné branky. Sice jsme vedli, hosté ale měli více ze hry a do poločasu vyrovnali, což bylo pro další vývoj zápasu klíčové. Nemůžeme být úspěšní, pokud protihráčům dovolíme laxností a nedůsledností třikrát skórovat.

Branky: 21. L. Jukl (PK) – 36. Krejsar, 76. Komínek, 85. Ptáček. Rozhodčí: Papáček. ŽK: 2:5. Diváci: 80. Poločas: 1:1. Svitavy B: Stehlík – Kala, Kyncl (80. Uhlíř), Kubík, Vacek, L. Jukl (68. Škeřík), Kroulík, Gregor (76. Ryšavý), P. Křížek, P. Juřík (62. Sedlák), D. Juřík.

Horní Jelení – Litomyšl 0:8

Ivo Svoboda, trenér TJ Jiskra Litomyšl: Zápas jsme měli po celou dobu plně pod kontrolou. Vzadu jsme hráli dostatečně kompaktně a vepředu s takovou variabilitou a v pohybu, že si s tím soupeř vůbec nevěděl rady a od 60. minuty to byla prakticky exhibice. Až do této chvíle jsem měl v našich zápasech pocit, že týmy v I. A třídě jsou na tom výkonnostně hodně podobně, ale aniž bych chtěl snižovat naši hru, tak musím říci, že Horní Jelení bylo zatím jasně nejslabší. Bylo příjemné se z lavičky dívat, jak jsme dokázali hrát 90 minut nátlakový fotbal a vytvářet si šanci za šancí. Odměnou nám byly tři body, osm gólů venku a dobrý pocit v kabině.

Branky: 23., 65. a 69. Štoudek, 32. a 44. (PK) Kundera, 60. Urban, 74. Bican, 78. Vejrych. Rozhodčí: Svědiroh. ŽK: 4:1. ČK: 1:0 (65. Kaplan). Diváci: 135. Poločas: 0:3. Litomyšl: Kačer (67. Malý) – Valenta, Gyömber, Radimecký, Janoušek, Kristek, Vejrych, Paclík, Kundera, Urban (72. Bican), Štoudek (72. Žídek).

Pardubičky – Pomezí 3:1

Milan Janko, trenér TJ Sokol Pomezí: Naše zápasy doma a venku jsou jako den a noc. Po zřejmě nejslabším herním výkonu v podzimní části jsme si v Pardubičkách ani žádný bod nezasloužili. Místo, abychom do utkání sami vstoupili aktivně a snažili se zaskočit soupeře úvodním tlakem, tak jsme ho pustili do dvou velkých šancí a z té druhé inkasovali. Po vyrovnání na 1:1 jsme bohužel ještě do konce poločasu dostali po hrubé chybě v obraně druhý gól. Po přestávce tam byl z naší strany náznak náporu a snaha o srovnání, jenomže soupeř ze své první vážnější možnosti ve druhé půlce znovu skóroval. Nezbývá mi než doufat, že naše hra v posledním podzimním zápase na domácí půdě bude příští týden rapidně lepší.

Branky: 6. Krejčí, 37. L. Svoboda, 53. Münzberger – 35. Leinweber. Rozhodčí: Krajčí. ŽK: 3:1. Diváci: 80. Poločas: 2:1. Pomezí: Křemenák – Sláma, Mička (77. R. Svoboda), Roušar, Veselý, J. Nespěšný, Pořízka, J. Svoboda (46. Drobný), M. Nespěšný, Leinweber, Škáva.

Načešice – Nasavrky 3:2 (0:1). Branky: Mládek 2, Chmelík – Dostálek, Boháč. Vysoké Mýto B – Rohovládova Bělá 3:2 (1:0). Branky: Trnka, Sháněl, Benda – Kotajny, Braun. Luže – Dobříkov 1:2 (1:1). Branky: Merkl z pen. – Klapal 2. Ústí nad Orlicí B – Letohrad B 5:1 (0:1). Branky: Ráb 2, Vacek 2 (1 z pen.), J. Procházka – Pokorný.

1. Lanškroun (26), 2. Vysoké Mýto B (25), 3. Dobříkov (23), 4. Načešice (22), 5. Svitavy B (21), 6. Rohovládova Bělá (20), 7. Nasavrky (20), 8. Pomezí (17), 9. Pardubičky (17), 10. Litomyšl (16), 11. Luže (15), 12. Letohrad B (13), 13. Horní Jelení (9), 14. Ústí nad Orlicí B (8).