Polička – Lanškroun 0:0
Pavel Schejbal, trenér SK Masokombinát: Opět v silně pozměněné sestavě jsme získali remízu a myslím si, že byla spravedlivá. My jsme měli nějaké šance, soupeř také, ale neproměnil je nikdo. Protože nám chybí hodně hráčů, musíme Zvěřinu stáhnout do zálohy a pak nám schází v útoku. Kdyby hrál vepředu, tak věřím, že bychom skórovali. Zranil se další fotbalista, tentokrát odstoupil Zaal, takže už vyhlížíme konec sezony.


M. Třebová – V. Mýto 2:0
Petr Mrázek, trenér SKP Slovan: Soupeř přijel v oslabené sestavě a měl to hodně těžké. Trpěl tím i fotbal, hosté ani za nepříznivého stavu nechtěli moc hrát, nespěchali, hře chyběla plynulost. Byli jsme lepší, měli velké množství šancí a dali dva pěkné góly. Zasloužené vítězství mohlo být určitě vyšší, hosté sice dělali, co mohli, ale v takové sestavě zřejmě na víc neměli.


Svitavy – Č. Třebová 1:0
Jiří Stejskal, trenér TJ Svitavy: Zaslouženě jsme získali tři body, ale musím říci, že po nepřesvědčivém výkonu. V prvním poločase jsme předvedli jeden z nejslabších jarních výkonů. Po přestávce jsme se zlepšili, vypracovali si několik šancí, jednu z nich proměnili a díky tomu vyhráli, když Česká Třebová nebyla moc nebezpečným soupeřem. Kladně hodnotím výkon Radka Ehrenbergera, který si na stoperu odehrál svoje, za druhý poločas si zaslouží uznání Ondra Jelínek a Brůna.


Dolní Újezd – Žamberk 3:2
František Jandáček, trenér Sokola: V prvním poločase jsme byli lepší, vedli o dva góly, ale druhá půle přinesla po snížení soupeře komplikaci. Uklidnění nám měla dát třetí branka Betlacha, ale nestalo se tak, hosté znovu korigovali a závěr tak byl nervózní. Výhru jsme ale udrželi, byť remíza by asi byla spravedlivá, Žamberk hrál dobrý fotbal. Chválím Jirku Čejku, jenž se vrací po zranění a rozehrává se k dobrým výkonům.


Morašice – Heřm. Městec 0:0
Petr Kuta, trenér Sokola: Zkusili jsme hrát na tři útočníky, abychom oživili ofenzivní fázi, v naší situaci nám nic jiného nezbývá. Příležitosti jsme si sice vypracovali, ale gól jsme nedali. Po vyloučení hostujícího hráče přišel náš drtivý tlak, řada rohů, ale nic z toho. Znovu jsme se přiblížili k sestupu, v Semaníně to bude zápas buď a nebo. V závěru letošní sezony totiž máme velmi těžký los, doma silný SK Chrudim, venku dva nejlepší celky I. A třídy, tedy Srch a Staré Hradiště.


Litomyšl – St. Hradiště 0:1
Milan Kubík, trenér Jiskry: Nebyl to tak špatně odehraný zápas, byli jsme aktivnější, ale těžko vyhrát, když pořádně netrefíme bránu. Dalo se čekat, že může rozhodnout jediný gól a tu chybu jsme udělali my. Opět na kraji obrany, kde nemáme hráče, který by tam stabilně odehrál kvalitní zápasy. Jinak jsme nezaostali, soupeř byl hodně zatažený, my jsme nehráli po křídlech tak, jak bylo třeba, i kvůli nucenému střídání Zemana. Už poněkolikáté ne– jsem spokojen s rozhodčími.