Třebařov – Staré Město 2:1

Podle předpokladů vypjaté sousedské derby, tvrdé a bojovné, začali o poznání lépe hosté a po čtvrthodině šli do vedení, o které přišli v poslední minutě prvního poločasu. Rozhodnutí padlo v 73. minutě, kdy se hostující gólman srazil se spoluhráčem a z pokračující akce poslal míč do sítě Hradil. Nervózní hosté pak přišli o vyloučeného Kozáka a s výsledkem utkání, jež mělo i na těžkém terénu dobrou kvalitu, už nedovedli nic udělat.

Fakta – branky: Hradil 2 – Gallik. Rozhodčí: Havránek (SY), ŽK 1:1, ČK 0:1, diváků: 50, poločas: 1:1.

Kunčina – Hradec nad Svitavou 1:0

Atraktivní souboj lídra se třetím týmem tabulky přinesl v nezvyklém dopoledním termínu kvalitní podívanou. Pohledné akce na obou stranách však dlouho nevedly ke kýžené změně ve skóre. Teprve dvacet minut před koncem rozhodl důrazným dohráním souboje o výsledku nejlepší muž zápasu Stupka.

Fakta – branka: Stupka. Rozhodčí: Grulich (Městečko Trnávka), ŽK 3:2, ČK 0:1, diváků: 50, poločas: 0:0.

Opatovec – Moravská Třebová C 1:0

Utkání bylo po celou dobu poměrně vyrovnané, i když více gólových šancí bylo přece jenom na straně domácích. O výsledku rozhodl vlastní gól hostů z úvodu zápasu.

Fakta – branka: vlastní. Rozhodčí: V. Brandejs (Svitavy), ŽK 1:2, diváků: 60, poločas: 1:0.

Chornice – Jedlová 1:6

Po dvaceti minutách a třech brankách v domácí síti bylo o výsledku prakticky rozhodnuto. Chorničtí se po půlhodině sice zvedli, ale zkušenější soupeř si tři body pohlídal.

Fakta – branky: Slabý – Malý 3, Tůma 2, Puchar. Rozhodčí: Šenkýř (Moravská Třebová), ŽK 2:1, diváků: 30, poločas: 0:3.

Janov B – Křenov 6:1

Hosté ještě v prvním poločase stačili odpovědět na vedoucí gól soupeře, ale ve druhém si domácí otevřeli střelnici a naprosto zaslouženě zvítězili.

Fakta – branky: Klejch 2, Zvěřina, Záleský, Hanus, Petr Bureš – Kalod. Rozhodčí: Gregor (Útěchov), ŽK 2:1, diváků: 30, poločas: 1:1.

Trstěnice – Jevíčko B 4:0

Po celé utkání byli domácí herně lepší, v první půli to střelecky nevyjádřili, po přestávce již ano a o výsledku nebylo pochyb.

Fakta – branky: Mandlík 2, Bican, Kmošek. Rozhodčí: Svoboda (Bučina), ŽK 0:3, diváků: 50, poločas: 0:0.

Koclířov – Boršov 1:3

Ve slušně hraném utkání domácí po svém úvodním náporu sami inkasovali, totéž se opakovalo po změně stran. Jejich pokračující snaha vedla k jediné brance a to na bodový zisk nestačilo. Bližší fakta k tomuto zápasu nehlášena.