Ve skupině B nyní korunoval svoje výborné vystoupení nováček z Opatovce a Loučka z málem ztraceného duelu ještě vykouzlila dva body.

SKUPINA A

Cerekvice – Sruby 1:4

Domácím utekl úvod, záhy inkasovali po hlavičce Duška a než se vzpamatovali, tak dvakrát udeřil hostující střelec Jiráský, ve druhém případě z penalty. Potom přišla lepší cerekvická pasáž, Zeman snížil a v nástupu do druhé půlky mohl stejný hráč domácí vrátit do hry, jenže pokutový kop zahrál špatně a brankář Mrklas ho kryl. A to byl konec nadějí, hosté přidali ještě čtvrtou trefu a závěr kontrolovali.

Branky: 41. Zeman – 3. Dušek, 21. a 37. (PK) Jiráský, 72. P. Šeda. Rozhodčí: Preclík. ŽK: 2:3. Diváci: 85. Poločas: 1:3. Cerekvice nad Loučnou: V. Vostrčil – Jetmar, Kříž (68. F. Pražák), Růžička, M. Šeda, Lněnička, Lebeda, J. Kusý, Lorenc (32. R. Šeda), Uher (46. J. Vostrčil), Zeman.

DALŠÍ VÝSLEDKY: Tuněchody – Rozhovice 2:2 (0:1), pen. 5:4. Branky: Adámek 2 – Stejskal, Uhlíř. Starý Mateřov – Srch 0:3 (0:1). Branky: Práchenský 2, Doležal. Horní Ředice – Choltice 4:0 (3:0). Branky: Dědič 2, Skalický, Polgár. Řečany nad Labem – Stolany 2:1 (0:0). Branky: Bendžík, Novotný – Hýl. Proseč – Staré Hradiště 5:1 (2:1). Branky: Mareš 2, Hromádka, Menc, J. Marek – Lexman. Zámrsk – Sezemice 7:4 (5:2). Branky: Hovorka 3, Houžvička 2, Forgáč, Novotný – Knaute 2, J. Kašpar, T. Kašpar.

POŘADÍ: 1. Srch (35), 2. Proseč (30), 3. Horní Ředice (24), 4. Tuněchody (23), 5. Rozhovice (21), 6. Sruby (20), 7. Řečany nad Labem (20), 8. Choltice (17), 9. Stolany (16), 10. Sezemice (16), 11. Starý Mateřov (16), 12. Zámrsk (15), 13. Staré Hradiště (15), 14. Cerekvice nad Loučnou (5).

SKUPINA B

Opatovec – Jablonné 1:0

V podprůměrném utkání plném nepřesností na obou stranách se diváci dlouho nudili. Zápas rozhodla až jediná povedená akce domácích ze 78. minuty, kdy Bulva hlavičkoval téměř do prázdné branky – 1:0. Hosté mohli srovnat o sedm minut později, ale Kashalupa ve složité pozici přestřelil.

Branka: 78. Bulva. Rozhodčí: Hořínek. Bez karet. Diváci: 70. Poločas: 0:0. Opatovec: Lampárek – Drábík, Mach, Nekvinda, Horský, Štěpánek, Košín, Jiroušek, Kudrna, Polák (88. Kučírek), Bulva (90. Kudláček).

Dlouhá Loučka – FC Jiskra 2008 2:2 (PK 4:2)

Domácí mohli vést do 10. minuty 2:0, ale nabídnutými loženkami pohrdli. Hosté udeřili dvakrát v rychlém sledu „do šatny" po hrubkách obrany a zkraje druhé půle málem přidali další dva góly, místo toho ale netrefovali odkrytou svatyni. A tak přišly chvíle Loučky, Křivánek se pěknou střelou postaral o snížení a po faulu na Neumanna vyrovnal z penalty Kolář. Rozstřel přinesl druhý bod domácím.

Branky: 56. Křivánek, 60. Kolář (PK) – 42. Matoulek, 43. Dušek. Rozhodčí: Bednář. ŽK: 2:1. Diváci: 50. Poločas: 0:2. Dlouhá Loučka: Rek – Kubečka (83. P. Bouček), Blecha, M. Chromý, Jochec (85. F. Bouček), Neumann, Kolísek, Křivánek, Marván (88. Hank), Kolář, Ševčík.

Semanín – Horní Újezd 4:0

Újezdští odehráli zápas, v němž naději na úspěch brzy ztratili. Dvakrát inkasovali z penalty a když navíc v závěru poločasu zatáhl Kusý za „záchrannou brzdu" a viděl červenou kartu, bylo zřejmé, že domácí si dojdou pro výhru. Což se také stalo.

Branky: 8. Bednár, 27. Hajdari (PK), 62. Nešický, 78. Špatenka (PK). Rozhodčí: Sita. ŽK: 1:5. ČK: 0:1 (45. Martin Kusý). Diváci: 150. Poločas: 2:0. Horní Újezd: Havlík – Martin Kusý, Faltys (46. Kmošek), Fógl, Motyčka, P. Prokop, Lněnička, R. Prokop, Marek Kusý, L. Pechanec, Šplíchal.

Polička B – Kunčina 2:3

Hosté předvedli, proč jsou po podzimu na čele tabulky. Znovu se jim nepovedl první poločas, po čtvrthodině prohrávali 0:2, ale jakoby to pro tento tým nic neznamenalo. Do přestávky snížili a po změně stran přišel obrat. O tom, kde je podzimním králem I. B třídy, není pohyb.

Začátek vyšel béčku parádně, když se nejprve po rohovém kopu Netolického prosadil hlavou v pokutovém území Stodola.  V 15. minutě po závaru v šestnáctce se tečovaný míč odrazil od Vondry a bylo to 2:0. Ovšem hosté hráli kombinačně velmi dobře a bylo jen otázkou času , kdy se prosadí i jejich střelci. Po půlhodině po chybě poličské obrany postupoval sám na branku Tlustoš a snížil stav utkání na 2:1, když ještě některé šance hostujícího mužstva zůstaly nevyužity. Po přestávce byla hra vyrovnaná, ale branky stříleli pouze hosté zásluhou Pešavy a Tlustoše, a tak se po závěrečném hvizdu mohli s početnou diváckou podporou radovat ze zisku dalších tří bodů a upevnění první místa v tabulce.

Branky: 6. Stodola, 15. Vondra – 31. a 76. Tlustoš, 64. Pešava. Rozhodčí: Klír. ŽK: 0:1. Diváci: 50. Poločas: 1:2. Polička B: Karlík – Punar (60. Chvojka), P. Scheib, Pavlík (84. J. Dittrich), Bureš, Vondra, Netolický, Findejs, Kysilko, J. Scheib, Stodola. Kunčina: Hutira – Eliáš, O. Brychta, Pešava, Heger (60. T. Pagáč), T. Brychta (80. Krepl), Šmehlík (46. Scholze), Šejnoha, Hlubinka (73. V. Pagáč), J. Spálenský, Tlustoš (88. Ben Salem Arbi).

DALŠÍ VÝSLEDKY: Verměřovice – Sloupnice 1:2 (0:1). B: Černaj – Mikulecký, Šplíchal. Těchonín – Libchavy 3:4 (2:2). Branky: Jironč 2, Hynek – Paukert 2, Žídek, Pavlák. Řetová – Lanškroun B 2:3 (1:1). Branky: T. Bače, Vaňous – Krystl, Doležal, Černušák.

POŘADÍ: 1. Kunčina (34), 2. Opatovec (29), 3. Semanín (26), 4. Řetová (26), 5. Jablonné nad Orlicí (24), 6. Libchavy (22), 7. FC Jiskra 2008 (20), 8. Lanškroun B (20), 9. Horní Újezd (15), 10. Těchonín (15), 11. Sloupnice (14), 12. Dlouhá Loučka (13), 13. Polička B (9), 14. Verměřovice (6).