Třebařov - Koclířov 7:0

Utkání mělo jednoznačný vývoj. Brankostroj domácích začal v 7. minutě, po celou dobu se hrálo prakticky na jednu branku. Odevzdané hosty zachránil od dvouciferného přídělu výborný gólman, který zmařil řadu tutovek.

Fakta– branky: D. Maleňák 4, Vais, Frisch (PK), Hradil. Rozhodčí: Ille (Jaroměřice), ŽK 0, diváků: 100, poločas: 2:0.

Rohozná - Boršov 6:0

Domácí mužstvo podalo výborný výkon a především ve druhém poločase odsoudilo soupeře jenom do role statistů. Dosáhlo proto na zasloužené první podzimní vítězství.

Fakta – branky: M. Olšán 2, P. Jandl, Mauer, Sauer, Kubát. Rozhodčí: Geba (Polička), ŽK 3:3, diváků: 40, poločas: 1:0.

Jedlová - Opatovec 3:1

V deštivém počasí bylo k vidění kvalitní utkání se šancemi na obou stranách. Domácí měli více štěstí při zakončení a pěknými trefami rozhodli o důležitém vítězství.

Fakta – branky: Malý 2, M. Lánský – Kalánek. Rozhodčí: Dvořáček (Bystré), ŽK 2:4, ČK 0:1, diváků: 50, poločas: 1:0.

Staré Město - Hradec nad Svitavou 3:1

První poločas byl málo záživný, téměř bez šancí. Po pauze šli z brejku do vedení hosté, inkasovaná branka však paradoxně probudila domácí, kteří přidali, soupeře ve zbývajících minutách přehráli a otočili výsledek ve svůj prospěch.

Fakta – branky: Sedlák 2, Zelinka – Mráz. Rozhodčí: Šenkýř (M. Třebová), ŽK 3:0, diváků: 40, poločas: 0:0.

Třebová C - Trnávka B 3:1

Po většinu času měli mírně navrch domácí, což prokázali vedoucím gólem. Hosté přišli ve druhé půli o vyloučeného hráče, přesto srovnali, ale na pokračující nápor céčka vyjádřený dvěma přesnými zásahy pádnou odpověď nenašli.

Fakta – branky: Tesolin, O. Chlup, P. Cink – Pokorný. Rozhodčí: Nečas (Letovice), ČK 0:1, diváků: 50, poločas: 1:0.

Křenov - Jevíčko B 1:0

Po vyrovnaném začátku spálili hosté několik slibných šancí. Udeřilo překvapivě na druhé straně po sólovém úniku Héla a jeho přesném zakončení. Ve druhém poločase sice rezerva v poli jasně dominovala, ale obětavě hrající domácí těsný náskok uhájili.

Fakta – branka: Hél. Rozhodčí: Hrouzek (Jaroměřice), ŽK 1:1, diváků: 60, poločas: 1:0.

Chornice - Trstěnice 1:1

Domácí se ujali vedení a v dalším průběhu nastřelili dvě tyče, ale hosté dokázali srovnat a po přestávce byli lepší, jenže vypracované šance nedokázali využít.

Fakta – branky: Jedlička – Hubinka. Rozhodčí: J. Brychta (Kunčina), ŽK 1:2, diváků: 50, poločas: 1:1.

Janov B - Kunčina 2:3

První půle patřila jednoznačně hostům, ve druhé domácí hru vyrovnali, ale stačilo to pouze ke korekci stavu, třetí gól se jim nepodařilo vstřelit.

Fakta – branky: Zvěřina 2 – Spálenský 2, Pařil. Rozhodčí: Geba (Polička), ŽK 1:2, ČK 1:0, diváků: 60, poločas: 0:2.