Jednou z nich je například skutečnost, že přestože je většina utkání velmi vyrovnaná a jejich výsledky bývají často ty nejtěsnější, tak se doposud nezrodila ani jedna remíza.

Bez ztráty kytičky pokračuje v soutěží trojice družstev a lze říci, že to jsou ta, s nimiž se do horních pater tabulky dalo počítat. Excelentně vstoupila do nové sezony Kamenná Horka a její výkony zatím vypadají hodně slibně, stejně jako v případě Jaroměřic. Právě tyto dva celky se v sobotu utkají ve vzájemném měření sil, které by mělo ukázat, jaká je jejich skutečná síla.

Bezchybně hraje i béčko Moravské Třebové, které v létě převzal zkušený mládežnický trenér Martin Komoň a vypadá to, že rezervě jde tato novinka k duhu.

Ze dvojice nováčků, kteří si na jaře vybojovali postup ze III. třídy, se v silnější konkurenci daleko lépe otrkal Horní Újezd. Se třemi výhrami v kapse se mu bude v dalších zápasech hrát daleko sebevědoměji. Zato Staré Město nezachytilo start do soutěže tak, jak by bylo záhodno. Porážka 0:2 od Dlouhé Loučky byla už jeho třetí.

Rychnov se po sestupu z I. B třídy prezentuje jako tým dvou tváří. Doma dokázal vyprovodit dva soupeře s „pětkou“, zato venku vyšel dvakrát s nulou. Dá se však očekávat, že při síle kolektivu by se jeho pozice měla postupně vylepšit.

Velkým zklamáním jsou výsledky Čisté, jež hrála třikrát doma, přesto nemá ani jediný bod. Stejně truchlivou bilanci a ještě k tomu horší skóre má i Jevíčko, který obsadilo úplné podpalubí okresního přeboru.

A i v některých dalších oddílech si u svého bodového konta po čtyřech kolech představovali jiné číslo. Nedaří se Janovu, s nímž se přitom počítalo vysoko, Bystré se jen těžko pochlubí tristním skóre 1:14, a jak se zdá, ani myšlenky Dolního Újezdu B na lepší podzim než obvykle zatím nevycházejí.