Jednou z událostí kola je bezesporu premiérový bodový zisk Koclířova od obnovení fotbalu v téhle obci. To, co se mu nepovedlo za celou minulou sezonu, dokázal v zápase proti Trstěnici, v němž se rozešel se soupeřem smírně. Poprvé bodoval i Boršov, takže jediným týmem s nulou je po třech kolech překvapivě Třebařov.

Březová nad Svitavou – Třebařov 3:1 (1:0). Branky: Ducháček, Dufek, J. Stupka – M. Hlubinka. Domácí otevřeli skóre gólem „do šatny", aby o získaný náskok po přestávce z brejku přišli. Kouzlo výborného gólmana Strnada odčarovali až v závěru, kdy dvěma slepenými trefami přece jen strhli vítězství na svoji stranu.

Chornice – Moravská Třebová B/Staré Město 0:4 (0:2). Branky: Kalus, Aberle, Štrajt, P. Šatník. Snaživý výkon domácích hráčů nestačil na fotbalovějšího soupeře, který přidal i střeleckou produktivitu a dokráčel si bezpečně pro zaslouženou výhru.

Kunčina B – Mladějov 1:2 (0:2). Branky: Šejnoha – Horák, P. Němec. ČK: 0:1 (Slezák). Dva góly během minuty rozhodly tento duel s příchutí derby. Domácí ve druhé půlce snížili a v závěru měli i výhodu jednoho muže navíc, ale zápas nezachránili.

Radiměř – Vendolí 2:0 (2:0). Branky: J. Trnečka, L. Trnečka. Před pěknou návštěvou získali domácí klíčový odstup do poločasu. A protože jim na podzim defenzivní hra jde, tak soupeři ve zbytku hrací doby nedovolili, aby ještě vývoj zdramatizoval.

Dolní Újezd B – Pomezí B/Jedlová 3:0 (1:0). Branky: Svoboda, Bartoníček, Jireček. Zápas rezerv se odehrával v režii té domácí. Újezd se poprvé prosadil ke konci prvního poločasu, pojistku přidal nedlouho po zahájení druhého a závěrečný nápor soupeři neumožnil, naopak výsledek ještě zvýraznil třetím zásahem.

Koclířov – Trstěnice 3:3 (2:2). Branky: Suchý (PK), Šilhart, R. Stejskal (PK) – Vích, Mojdl, Zerzán. Dvě minuty před závěrem proměnil domácí brankář Stejskal pokutový kop, srovnal tím skóre a protože se potom už nezměnilo, okusili domácí fotbalisté po více než roce poprvé, jak chutná zisk mistrovského bodu.

Boršov – Městečko Trnávka 1:1 (1:1). Branky: Veselý – Kubálek. ČK: 1:0 (Hnátek). Příděl gólů byl v tomto střetnutí vyčerpán v 17. minutě. Pak už se smírným stavem nikdo neuměl pohnout.

1. Moravská Třebová B/Staré Město (9), 2. Radiměř (9), 3. Dolní Újezd B (6), 4. Kunčina B (6), 5. Mladějov (6), 6. Březová nad Svitavou (6), 7. Městečko Trnávka (4), 8. Pomezí B (4), 9. Chornice (4), 10. Vendolí (3), 11. Boršov (1), 12. Koclířov (1), 13. Trstěnice (1), 14. Třebařov (0). (rh)