Na sedm nejlepších hráčů čekají zasloužené odměny. Vítězný Milan Písek se může těšit na sud piva Rychtář a stolní gril od Elektro Berry. Spotřebiče od této společnosti obdrží i hráči na 2. – 5. místě a balení piv Rychtář dostanou tipující na 6. – 7. příčce. Ceny budou připraveny v naší redakci od pondělí 18. července, převzetí je možné domluvit na kontaktním telefonním čísle 739 747 565.

1. místo
SY0307 Milan Písek, Jaroměřice 5 75
2. místo
SY0210 Tomáš Holomek, Makov -1 75
3. místo
SY0090 Jiří Tobiáš, Polička -1 75
4. místo
SY0054 František Jirásek, Janov 2 74
5. místo
SY0278 Bedřich Doseděl, M. Třebová 5 72
6. místo
SY0212 Ladislav Holomek, Makov 2 72
7. místo
SY0034 Jiří Elčkner ml., Čistá 2 72

8. – 16. místo
SY0126 Milan Češka ml., Polička 11 69
SY0194 Václav Cink, M. Třebová 8 69
SY0036 Jiřina Kmošková, Čistá 5 69
SY0108 Václav Obolecký ml., Polička 5 69
SY0309 Jana Písková, Jaroměřice 5 69
SY0281 Olga Hrubá, M. Třebová 2 69
SY0283 Zdeněk Hrubý, M. Třebová 2 69
SY0097 Tomáš Kubát, Polička 2 69
SY0137 Jitka Vajsová, Polička 2 69

17. – 25. místo
SY0229 Miloslav Olšán, Brněnec 2 67
SY0184 Martin Jirmásek, Polička 2 66
SY0112 Petr Stoklásek, Polička 2 66
SY0158 Jaroslav Vágner, Radkov 2 66
SY0014 Josef Novák, Litomyšl -1 66
SY0218 Antonín Kadlec, Polička -4 66
SY0121 Monika Procházková, Polička -4 66
SY0279 Jan Schneider, M. Třebová 2 64
SY0245 Vlastimil Matocha, Jaroměřice 0 64

26. – 40. místo
SY0303 Jaroslav Koutný, Jaroměřice 11 63
SY0298 Jarmila Jachymiáková, Bystré 8 63
SY0188 Olga Shelongová, Praha 5 63
SY0135 Vladimír Smejkal, Pomezí 5 63
SY0261 Bedřich Štefánek, M. Třebová 5 63
SY0214 Jiří Frank, Trstěnice 2 63
SY0159 Luboš Nekvinda, Svitavy 2 63
SY0031 František Přibyl, Jarošov 2 63
SY0032 Eva Přibylová, Jarošov 2 63
SY0273 František Přichystal, M. Třebová 2 63
SY0110 Roman Roch, Polička 2 63
SY0268 Tomáš Brychta, Kunčina -1 63
SY0100 Jaroslav Švanda, Polička -1 63
SY0096 Rostimír Kárský, Polička -4 63
SY0182 Oliver Shelong, Praha -4 63

41. – 77. místo
SY0368 Bohuslav Marek, Jaroměřice 2 61
SY0288 Jaroslav Urban ml., Šumperk 0 61
SY0041 Jaroslava Bubnová, Borohrádek 11 60
SY0314 Milan Mackerle, Jaroměřice 8 60
SY0146 Miluše Moravcová, Banín 8 60
SY0113 Radka Cihlářová, Polička 5 60
SY0310 Marek Soural, Úsobrno 5 60
SY0084 Jarmila Andrlíková, Svitavy 2 60
SY0267 Josef Brychta, Kunčina 2 60
SY0179 Klára Kaderková, Svitavy 2 60
SY0155 Pavel Kotlář, Květná 2 60
SY0201 Petr Lněnička, Pomezí 2 60
SY0011 Luděk Marčík, Osík 2 60
SY0046 Josef Mergl, Nedošín 2 60
SY0300 Josef Minář, Sebranice 2 60
SY0157 Lukáš Vágner, Radkov 2 60
SY0266 Anna Brychtová, Kunčina -1 60
SY0270 Dana Brychtová, Kunčina -1 60
SY0044 Roman Greguš st., Nedošín -1 60
SY0197 Ludmila Hofmanová, Linhartice -1 60
SY0005 Miroslav Horský, Litomyšl -1 60
SY0063 Jana Bartoňková, Hradec n/S -4 60
SY0116 Marie Hladká, Sebranice -4 60
SY0248 Jaroslav Mahdal, M. Třebová -4 60
SY0301 Hana Minářová, Sebranice -4 60
SY0277 Věra Dosedělová, M. Třebová 8 59
SY0391 Josef Mastík, Sebranice -1 59
SY0370 Luděk Knoll st., Jaroměřice 8 58
SY0264 Eduard Čehovský, Rozstání 2 58
SY0013 Marie Marčíková, Dolní Újezd 2 58
SY0328 Tomáš Satrapa, Radiměř -4 58
SY0039 Vlasta Jelínková, Morašice 8 57
SY0138 Petr Blažek, Polička 5 57
SY0141 Markéta Krystýnková, Polička 5 57
SY0220 Josef Künzel, Svitavy 5 57
SY0242 Pavel Schejbal, Svitavy 5 57
SY0091 Iva Tobiášová, Polička 5 57