Dolnoújezdské béčko se do kraje vrátilo po devíti letech a první poločas jeho duelu proti Zámrsku nevypadal vůbec zle, pohříchu s jednu jedinou podstatnou závadou. Ze své aktivity nevytěžili domácí góly, v největší tutovce hlavičkoval Svoboda po rohu do břevna a odražený balon napálil Rožek tamtéž. Smůla jako hrom! Hosté po přestávce zabrali, záhy se ujali vedení a když Újezdští několik solidních možností k vyrovnání promarnili, přišly do otevřené obrany ještě dva údery a nadmíru krutá porážka.

Přetahovaná se strhla v Řetové. Rezerva Moravské Třebové začala báječně a v 18. minutě vedla o dva góly. Leč konec prvního ani začátek druhé půle jí nevyšel a výsledkem bylo vyrovnání na 2:2. Čtvrt hodiny před závěrem už domácí vedli. Hosty spasil v nastaveném čase Němec a zachránil alespoň remízu, když rozstřel potěšil domácí přízniovce.

Úspěšnější byl při penaltách Horní Újezd a z vyrovnaného duelu propti lanškrounské rezervě bral dva body, zato Opatovec zahájil sezonu nejtěsnější porážkou před početnou diváckou kulisou v Jablonném. Opatovec přitom začal daleko lépe a byl nebezpečný, ze své aktivity vytěžil i první gól po chybě soupeřovy defenzivy. Mohl přidat i další, avšak tentokrát šla nebezpečná střela mimo. Domácím přišla vhod penalta po faulu na Pecháčka, kterou sám postižený proměnil. Jablonští se chytili a dostali se do vedení, když Chládkovu ránu ztlumil gólman až za čárou, alespoň podle verdiktu rozhodčích. Po pauze se fotbal vytratil, více se diskutovalo, než hrálo. V závěru se hosté nahrnuli do vápna, ale Jablonné se ubránilo.

1. KOLO:

Dolní Újezd B – Zámrsk 0:3 (0:0)

Branky: 51. Novák, 79. Jasanský, 83. Hovorka. Rozhodčí: Čapek. ŽK: 1:2. Diváci: 80. Dolní Újezd B: Pravec – Doležal, Michal Nádvorník (79. P. Kopecký, 83. Štancl), Svoboda, Rejman, Chadima (71. Jireček), Kabrhel, Heinisch, Rožek (83. Chudý), D. Frank, R. Vanat (83. Dvořák).

Řetová – Moravská Třebová B 3:3 (1:2), PK 4:3

Branky: 41. Rufer (PK), 50. a 75. Voleský – 4. a 18. Sedlák, 90. + 2. Němec. Rozhodčí: Mach. ŽK: 2:1. Diváci: 150. Moravská Třebová B: D. Vykydal – Bubela, Marek (67. Rázl), Novotný, Špaček, Nováček, Berka, Němec, Kalus (83. Oravec), Frisch, Sedlák (52. Smékal).

Horní Újezd – Lanškroun B 1:1 (1:1), PK 5:4

Branky: 56. Fógl – 20. Černušák. Rozhodčí: Pokorný. ŽK: 2:2. Diváci: 150. Horní Újezd: K. Prokop – Martin Kusý, M. Vanat, Fógl, P. Prokop, R. Prokop (9. Kladiva), Marek Kusý, Pechanec, Kmošek, Svatoš (68. Láznický), Beneš.

Jablonné nad Orlicí – Opatovec 2:1 (2:1)

Branky: 28. Pecháček (PK), 41. Václavek – 15. Milota. Rozhodčí: Beneš. ŽK: 2:1. Diváci: 400. Opatovec: Lampárek – Štěpánek, Drábík, Kudrna (60. T. Telecký), Merkuda (46. Sivák), Milota, Roshan, Rada, Štěrba, Hladík (78. Ševčík), Polák.

Další výsledky, skupina B:

Těchonín – Tatenice 2:9 (0:4). Branky: Roček, P. Dostálek – Tareš 3, M. Knápek 2, Smrkal 2, Kristek, Karel. Libchavy – Sloupnice 3:1 (2:1). Branky: Pavlák 2, Velínský – Kučera. FC Jiskra 2008 – Ústí nad Orlicí B 1:5 (1:2). Branky: Musil – Černý 2, Fikejz, Strnad, Procházka.