Jmenuje se JAKUB KALÁNEK a na kontě má nyní třináct gólů, z tohoto čtyři dal o víkendu do sítě soupeře z Horního Újezdu. Přičemž to bylo ještě lepší než čistý hattrick, nasázel totiž čtyři „kusy“ za sebou. Pravda, proti děravé obraně hostů to neměl úplně nejsložitější, ostatně konečné skóre 6:1 hovoří o poměru sil na hřišti jasně, ale i tak je to parádní počin. Ruku v ruce s individuálním výkonem jde v opatovském případě rovněž týmový rozlet, po pátém vítězství v řadě atakuje celek hrající na rekonstruovaném stadionu popředí tabulky.

Další zajímavé střelecké počiny

Derby I. B třídy mezi Moravskou Třebovou B a Dolním Újezdem B bylo pro domácí fotbalisty vítanou příležitostí vylepšit si střelecké statistiky, vždyť zvítězili drtivě 8:1. Nejvíce k tomu přispěl Jiří Sedlák, který mohl po zápase slavit hattrick.

Rohozná, to není jenom Marek Leinweber. V magnetu III. třídy se tento střelec netrefil, byť několik slibných příležitostí měl. Ke štěstí domácího celku ho však zastoupili jiní a zařídili výhru 6:0 nad vedoucím Křenovem. Kapitán Libor Boháček přispěl hattrickem, který nesl dokonce přívlastek čistý.

Mezi mládežníky se v uplynulém období nejvíce vytáhl starší žák Jan Pohl z Poličky. V utkání krajského přeboru proti Libchavám se zaskvěl šesti góly, jeho tým nakonec slavil dvouciferné vítězství v poměru 10:1.