Většina z těch, kteří v tomto dějství tipovali, zaplakala nad výdělkem. Množství zcela nečekaných výsledků způsobilo velice nízké bodové zisky. Na vítězství stačilo pouhých 8 bodů. Jedním z jedenácti tipařů, jež trefili šest utkání správně, byl JOSEF KÜNZEL ze Svitav (startovní číslo SY0220). Navíc měl nejpřesnější tip na celkový počet branek a stal se vítězem kola. Obdrží zasloužené odměny (dárkové balení hlineckého piva Rychtář a DVD). K vyzvednutí budou od pátku ve svitavské redakci. V čele celkové klasifikace se osamostatnil Josef Novák z Litomyšle.

Hráči, kteří již mají přiděleno startovní číslo a při prvním tipování uvedli heslo, mohou tipovat na webu www.denik.cz. Nováček se může zapojit kdykoliv, první hlasování však musí provést na tištěném kuponu z novin. Kupony zašlete do pátku do 16 hodin do redakce ve Svitavách nebo na sběrná místa (restaurace Na Sídlišti v Litomyšli, restaurace na stadionu v Poličce, trafika Hrubý v Moravské Třebové).

1. místo
SY0014 Josef Novák, Litomyšl 5 32

2. – 5. místo
SY0054 František Jirásek, Janov 5 26
SY0248 Jaroslav Mahdal, M. Třebová 5 26
SY0086 Roman Dostál, Svitavy 2 26
SY0126 Milan Češka ml., Polička -1 26

6. – 13. místo
SY0132 Roman Kuda ml., Pomezí 8 23
SY0220 Josef Künzel, Svitavy 8 23
SY0046 Josef Mergl, Nedošín 8 23
SY0159 Luboš Nekvinda, Svitavy 5 23
SY0296 Helena Novotná, Nedvězí 5 23
SY0090 Jiří Tobiáš, Polička 2 23
SY0136 Vladimír Vajs, Polička 2 23
SY0155 Pavel Kotlář, Květná -1 23

14. – 21. místo
SY0148 Gustav Kovář, Vítějeves 8 20
SY0141 Markéta Krystýnková, Polička 8 20
SY0130 Ludmila Kudová st., Pomezí 5 20
SY0173 Jaroslav Valach st., Hartmanice 5 20
SY0282 Aleš Hrubý, M. Třebová 2 20
SY0122 Milan Jílek, Polička 2 20
SY0048 Monika Merglová, Nedošín 2 20
SY0023 Martin Kysilka, Lezník 0 18

22. – 49. místo
SY0187 Dan Shelong, Praha 8 17
SY0050 Petr Vajrauch, Trstěnice 8 17
SY0212 Ladislav Holomek, Makov 5 17
SY0225 Julius Premauer, Bystré 5 17
SY0056 Tomáš Rumler, Litomyšl 5 17
SY0310 Marek Soural, Úsobrno 5 17
SY0209 Milan Beneš, Pomezí 2 17
SY0227 Jiří Boštík, Vidlatá Seč 2 17
SY0034 Jiří Elčkner ml., Čistá 2 17
SY0044 Roman Greguš st., Nedošín 2 17
SY0184 Martin Jirmásek, Polička 2 17
SY0301 Hana Minářová, Sebranice 2 17
SY0108 Václav Obolecký ml., Polička 2 17
SY0263 Karel Rádsetoulal, Radkov 2 17
SY0262 Zdeňka Štefánková, M. Třebová 2 17
SY0256 Bohuslav Štrajt, Boršov 2 17
SY0190 Ludmila Veličková, Vendolí 2 17
SY0055 Václav Benda, Litomyšl -1 17
SY0278 Bedřich Doseděl, M. Třebová -1 17
SY0186 Tomáš Jirmásek, Polička -1 17
SY0146 Miluše Moravcová, Banín -1 17
SY0022 Václav Němec, Litomyšl -1 17
SY0109 Milan Pazlar, Polička -1 17
SY0307 Milan Písek, Jaroměřice -1 17
SY0242 Pavel Schejbal, Svitavy -1 17
SY0040 Karel Štorek, Cerekvice -1 17
SY0158 Jaroslav Vágner, Radkov -1 17
SY0279 Jan Schneider, M. Třebová -4 17

50. – 51. místo
SY0249 Jiří Bílý, M. Třebová -1 16
SY0357 Petr Kumstát, Staré Město 5 15

52. – 93. místo
SY0106 Karel Švec, Polička 8 14
SY0049 Josef Vajrauch, Trstěnice 8 14
SY0280 František Bušina, Sušice 5 14
SY0043 Markéta Gregušová, Nedošín 5 14
SY0176 Jaroslav Kaderka, Svitavy 5 14
SY0170 František Minář, Svitavy 5 14
SY0060 Zdeněk Odehnal ml., Hradec n/S 5 14
SY0309 Jana Písková, Jaroměřice 5 14
SY0156 Marie Vágnerová, Radkov 5 14
SY0214 Jiří Frank, Trstěnice 2 14
SY0117 Veronika Hladká, Sebranice 2 14
SY0196 Arnošt Hofman, Linhartice 2 14
SY0197 Ludmila Hofmanová, Linhartice 2 14
SY0298 Jarmila Jachymiáková, Bystré 2 14
SY0205 Martin Jiruše, Opatov 2 14
SY0162 Erik Kalas, Vendolí 2 14
SY0058 Vojtěch Sajdl, Svitavy 2 14
SY0274 Jan Soldán, M. Třebová 2 14
SY0001 Roman Stibůrek, Čistá 2 14
SY0246 Antonín Štěpánek, M. Třebová 2 14
SY0063 Jana Bartoňková, Hradec n/S -1 14
SY0139 František Bidmon, Polička -1 14
SY0264 Eduard Čehovský, Rozstání -1 14
SY0125 Milan Češka st., Polička -1 14
SY0098 Karel Geba, Polička -1 14
SY0247 Alois Komprda, M. Třebová -1 14
SY0097 Tomáš Kubát, Polička -1 14
SY0200 Miroslav Kulíšek, Svitavy -1 14
SY0154 Josef Lednický, Svitavy -1 14
SY0010 Zdeněk Němec, Nová Ves -1 14
SY0292 Martina Novotná, Nedvězí -1 14
SY0119 Josef Popelka, Polička -1 14
SY0188 Olga Shelongová, Praha -1 14
SY0112 Petr Stoklásek, Polička -1 14
SY0286 Tomáš Urban, Litomyšl -1 14
SY0288 Jaroslav Urban ml., Šumperk -1 14
SY0102 Jiří Vávra, Polička -1 14
SY0065 Kamila Zedníková, Svitavy -1 14
SY0019 Ivan Dostál, Jarošov -4 14
SY0260 Karel Jahoda, M. Třebová -4 14
SY0107 Petr Jílek, Polička -4 14
SY0192 Jana Oujezdská, Rozhraní -4 14

94. – 97. místo
SY0222 Ludmila Haraštová, Polička 2 12
SY0257 Aťka Khýr, Staré Město 2 12
SY0369 Pavel Navrátil, Jaroměřice 2 12
SY0320 Veronika Zavřelová, Dolní Újezd -1 12

98. – 160. místo
SY0171 Lukáš Králíček, Svitavy 8 11
SY0041 Jaroslava Bubnová, Borohrádek 5 11
SY0219 Michal Čížek, Svitavy 5 11
SY0164 Lucie Hárychová, Koclířov 5 11
SY0003 Bořivoj Klejch, Dolní Újezd 5 11
SY0131 Roman Kuda st., Pomezí 5 11
SY0031 František Přibyl, Jarošov 5 11
SY0032 Eva Přibylová, Jarošov 5 11
SY0135 Vladimír Smejkal, Pomezí 5 11
SY0240 Jaroslav Trávníček, Čistá 5 11
SY0144 Josef Ambros, Křenov 2 11
SY0151 Otto Daněk st., Svitavy 2 11
SY0236 Miloš Drmola, Svitavy 2 11
SY0033 Jiří Elčkner st., Trstěnice 2 11
SY0035 Šárka Elčknerová, Čistá 2 11
SY0250 Petr Haupt, M. Třebová 2 11
SY0115 Ladislav Hladký, Sebranice 2 11
SY0005 Miroslav Horský, Litomyšl 2 11
SY0281 Olga Hrubá, M. Třebová 2 11
SY0283 Zdeněk Hrubý, M. Třebová 2 11
SY0039 Vlasta Jelínková, Morašice 2 11
SY0218 Antonín Kadlec, Polička 2 11
SY0036 Jiřina Kmošková, Čistá 2 11
SY0221 Vladimír Kvapil, Nová Sídla 2 11
SY0087 Jaromír Kvapil, Svitavy 2 11
SY0245 Vlastimil Matocha, Jaroměřice 2 11
SY0300 Josef Minář, Sebranice 2 11
SY0208 Radek Navrátil, Pomezí 2 11
SY0253 Jiří Navrátil, Dětřichov 2 11
SY0295 Michal Novotný, Nedvězí 2 11
SY0273 František Přichystal, M. Třebová 2 11
SY0217 Marie Satrapová, Radiměř 2 11
SY0027 Stanislav Štyndl, Čistá 2 11
SY0026 Dráža Štyndlová, Čistá 2 11
SY0194 Václav Cink, M. Třebová -1 11
SY0116 Marie Hladká, Sebranice -1 11
SY0210 Tomáš Holomek, Makov -1 11
SY0211 Martina Holomková, Makov -1 11
SY0020 Jan Hudeček, Vidlatá Seč -1 11
SY0275 Rudolf Jahoda, M. Třebová -1 11
SY0179 Klára Kaderková, Svitavy -1 11
SY0004 Vlasta Kolčavová, Dolní Újezd -1 11
SY0111 Kamil Koníček, Polička -1 11
SY0304 Hana Koutná, Jaroměřice -1 11
SY0314 Milan Mackerle, Jaroměřice -1 11
SY0229 Miloslav Olšán, Brněnec -1 11
SY0121 Monika Procházková, Polička -1 11
SY0110 Roman Roch, Polička -1 11
SY0182 Oliver Shelong, Praha -1 11
SY0089 Zdeněk Stoklásek, Pomezí -1 11
SY0233 Vladimír Šedý, Pomezí -1 11
SY0261 Bedřich Štefánek, M. Třebová -1 11
SY0100 Jaroslav Švanda, Polička -1 11
SY0092 Martin Tobiáš, Polička -1 11
SY0137 Jitka Vajsová, Polička -1 11
SY0066 Martin Zedník, Svitavy -1 11
SY0084 Jarmila Andrlíková, Svitavy -4 11
SY0051 Marek Beneš, Trstěnice -4 11
SY0062 Lukáš Hořínek, Hradec n/S -4 11
SY0181 Josef Jirmásek, Polička -4 11
SY0201 Petr Lněnička, Pomezí -4 11
SY0157 Lukáš Vágner, Radkov -4 11
SY0169 Jaroslav Mach ml., Svitavy 0 10

161. – 170. místo
SY0326 Milan Ciesar, Čistá 5 9
SY0358 Štefan Gallik, M. Třebová 5 9
SY0114 Stanislav Kučera, Polička 5 9
SY0223 Petr Harašta, Polička 2 9
SY0349 Jan Sehnal, Svitavy 2 9
SY0291 Pavel Drobný, Poříčí 0 9
SY0002 Jan Kolčava, Dolní Újezd 0 9
SY0195 Jaroslav Žouželka, Linhartice 0 9
SY0224 František Harašta, Polička -1 9
SY0352 Ludvík Potáček, M. Třebová -1 9

171. – 225. místo
SY0037 Pavel Kmošek st., Čistá 5 8
SY0045 Klára Merglová, Nedošín 5 8
SY0287 Jaroslav Urban st., Litomyšl 5 8
SY0294 Jiří Drábek, Nedvězí 2 8
SY0198 Pavlína Gregorová, Svitavy 2 8
SY0230 Jiří Hárych ml., Koclířov 2 8
SY0134 Pavel Jílek, Pomezí 2 8
SY0183 Olga Jirmásková, Polička 2 8
SY0096 Rostimír Kárský, Polička 2 8
SY0038 Pavel Kmošek ml., Čistá 2 8
SY0215 Olga Lněničková, Svitavy 2 8
SY0009 Radovan Rumler, Litomyšl 2 8
SY0284 Pavel Sotorník, M. Třebová 2 8
SY0018 Jan Šilar, Jarošov 2 8
SY0231 Jindřich Tomiška st., Opatov 2 8
SY0103 Pavel Zahradník, Polička 2 8
SY0015 Jaroslav Zeman, Jarošov 2 8
SY0165 Jakub Pešina, Janov 0 8
SY0289 František Boštík, Poříčí -1 8
SY0199 Petr Cink, M. Třebová -1 8
SY0124 Alena Češková, Polička -1 8
SY0206 Jiří Fečko, Opatov -1 8
SY0042 Roman Greguš ml., Nedošín -1 8
SY0008 Sandra Horská, Litomyšl -1 8
SY0101 Miroslav Kmošek, Polička -1 8
SY0265 Luboš Komprda, M. Třebová -1 8
SY0152 David Kotlář, Svitavy -1 8
SY0312 Martin Krč, Horní Štěpánov -1 8
SY0047 Miloš Mergl, Nedošín -1 8
SY0302 Michal Minář, Sebranice -1 8
SY0191 Libor Oujezdský ml., Rozhraní -1 8
SY0366 Marcel Pánik, Rychnov -1 8
SY0030 Jiří Stibůrek, Čistá -1 8
SY0321 Irena Stibůrková st., Čistá -1 8
SY0285 Pavel Urban, Litomyšl -1 8
SY0123 Lenka Urbanová st., Polička -1 8
SY0315 Petr Valenta, Jaroměřice -1 8
SY0064 Tereza Bartoňková, Hradec n/S -4 8
SY0140 Emilie Bidmonová, Polička -4 8
SY0268 Tomáš Brychta, Kunčina -4 8
SY0104 Andrea Gibiecová, Polička -4 8
SY0127 Marie Haraštová, Polička -4 8
SY0105 Miroslav Jílek, Polička -4 8
SY0161 Božena Rakašová, Svitavy -4 8
SY0068 Alena Slabá, Svitavy -4 8
SY0072 Anna Slabá, Svitavy -4 8
SY0067 Anja Slabá, Svitavy -4 8
SY0073 František Slabý, Svitavy -4 8
SY0074 Ondřej Slabý, Svitavy -4 8
SY0083 Dominik Slabý, Svitavy -4 8
SY0075 Petr Slabý, Svitavy -4 8
SY0070 Tomáš Slabý, Svitavy -4 8
SY0071 Pavel Slabý ml., Svitavy -4 8
SY0069 Pavel Slabý st., Svitavy -4 8
SY0016 Jana Zemanová, Jarošov -4 8

226. – 233. místo
SY0393 Ladislav Khýr, Staré Město 2 7
SY0376 Zdeněk Klouda, Radiměř 2 7
SY0391 Josef Mastík, Sebranic 2 7
SY0375 Zdeněk Tesař ml., Vendolí 2 7
SY0377 Zdeněk Tesař st., Vendolí 2 7
SY0203 Josef Dvořák, Svitavy 0 7
SY0168 František Pešina, Janov (247) 0 7
SY0277 Věra Dosedělová, M. Třebová -1 7

234. – 240. místo
SY0365 Martina Češková, Polička 8 6
SY0007 Veronika Hořínková, Litomyšl 2 6
SY0332 Karolina Kořistková, Svitavy 2 6
SY0258 Marek Maleňák, Křenov 0 6
SY0328 Tomáš Satrapa, Radiměř -1 6
SY0272 Miroslav Rolínek, M. Třebová -4 6
SY0271 Ivan Vala, M. Třebová -4 6

241. – 270. místo
SY0409 Ladislav Slaník, Praha 5 5
SY0149 Jana Bahenská, Svitavy 2 5
SY0243 Marek Matocha, Jaroměřice 2 5
SY0252 Petr Otevřel, Lhota u Konice 2 5
SY0308 Kateřina Písková, Jaroměřice 2 5
SY0166 František Pešina st., Janov 0 5
SY0299 Miroslav Čori, Bystré -1 5
SY0303 Jaroslav Koutný, Jaroměřice -1 5
SY0095 Karel Němec, Korouhev -1 5
SY0118 Jan Procházka, Polička -1 5
SY0059 Jaroslava Sajdlová, Svitavy -1 5
SY0017 Jana Šilarová, Jarošov -1 5
SY0088 Antonín Uhlíř, Svitavy -1 5
SY0172 Jaroslav Valach ml., Hartmanice -1 5
SY0142 Petr Bednář st., Pomezí -4 5
SY0267 Josef Brychta, Kunčina -4 5
SY0266 Anna Brychtová, Kunčina -4 5
SY0113 Radka Cihlářová, Polička -4 5
SY0297 Ludvík Jachymiák, Bystré -4 5
SY0235 Josef Kovář, Svitavy -4 5
SY0202 Karel Kuběna, Svitavy -4 5
SY0133 Ludmila Kudová ml., Pomezí -4 5
SY0012 Zdeněk Marčík, Dolní Újezd -4 5
SY0011 Luděk Marčík, Osík -4 5
SY0013 Marie Marčíková, Dolní Újezd -4 5
SY0244 Robin Matocha, Jaroměřice -4 5
SY0147 Romana Moravcová, Banín -4 5
SY0238 Jan Slaník, Svitavy -4 5
SY0057 Lubomír Fuxa, Svitavy -7 5
SY0226 Jaroslava Premauerová, Bystré -7 5
271. – 275. místo
SY0380 Jitka Bláhová, Vendolí 5 4
SY0388 František Bis, Karviná 2 4
SY0392 Aleš Zaoral, Staré Město 2 4
SY0189 Zdeněk Dvořák, Knapovec 0 4
SY0319 Jaroslav Jirout, Litomyšl 0 4

276. – 284. místo
SY0347 Ladislav Cesnek, Lipník -1 3
SY0333 Adéla Kořistková, Svitavy -1 3
SY0228 Jakub Olšán, Brněnec -1 3
SY0329 Nikola Satrapová, Radiměř -1 3
SY0359 František Sedlák, Úsobrno -1 3
SY0290 Tomáš Vápeník, Pomezí -1 3
SY0364 Lenka Klouzalová, Polička -4 3
SY0361 Jan Měšťan, Borovnice -4 3
SY0353 Michal Racl, M. Třebová -7 3

285. – 314. místo
SY0150 Karel Weber, Svitavy 5 2
SY0207 Libor Bednář, Pomezí 2 2
SY0052 Helena Benešová, Trstěnice 2 2
SY0411 Miloslava Čermáková, Osík 2 2
SY0410 Anna Hořínková, Litomyšl 2 2
SY0400 Jaroslav Mlčoch, Svitavy 2 2
SY0093 Gabriela Tobiášová, Polička 2 2
SY0128 Vladimír Harašta, Polička -1 2
SY0085 Vladimír Havránek, Svitavy -1 2
SY0177 Jan Kaderka, Svitavy -1 2
SY0153 Miroslav Kotlář, Svitavy -1 2
SY0254 Ivana Mixánová, Boršov -1 2
SY0259 Jindřich Nárožný, Březina -1 2
SY0061 Zdeněk Odehnal st., Hradec n/S -1 2
SY0237 Antonín Slaník, Svitavy -1 2
SY0091 Iva Tobiášová, Polička -1 2
SY0143 Petr Bednář ml., Pomezí -4 2
SY0138 Petr Blažek, Polička -4 2
SY0269 Ondřej Brychta, Kunčina -4 2
SY0270 Dana Brychtová, Kunčina -4 2
SY0293 Karel Drábek, Nedvězí -4 2
SY0213 Ludmila Holomková, Makov -4 2
SY0255 Stanislav Mixán, Boršov -4 2
SY0145 Miroslav Moravec, Banín -4 2
SY0160 David Nekvinda, Svitavy -4 2
SY0029 Irena Stibůrková, Čistá -4 2
SY0028 Andrea Stibůrková, Čistá -4 2
SY0306 Jindřich Tihlařík, Jaroměřice -4 2
SY0305 Jan Pazdírek, Jaroměřice -7 2
SY0025 David Štyndl, Čistá -7 2

315. – 320. místo
SY0389 Zdeněk Jílek, Polička 2 1
SY0387 Hynek Vávra, Svitavy 2 1
SY0367 Zdeněk Drobný, Poříčí 0 1
SY0384 Růžena Lebedová, Svitavy -1 1
SY0374 Vladislav Mazák, Opatov -4 1
SY0372 Jiří Premauer, Litomyšl -4 1

321. – 331. místo
SY0337 Jan Bis, Svitavy 5 0
SY0338 Josef Bis, Karle 5 0
SY0336 Marie Bisová, Svitavy 5 0
SY0339 Anna Bisová, Karle 5 0
SY0356 Oldřich Dosedla, M. Třebová 2 0
SY0368 Bohuslav Marek, Jaroměřice 2 0
SY0394 Vladimír Vacek, M. Třebová 2 0
SY0327 Lubomír Záruba, Svitavy 2 0
SY0351 Petr Dudek, Svitavy -1 0
SY0053 Jaroslav Švec, Čistá -1 0
SY0340 Anna Cesneková, Lipník -4 0

332. – 355. místo
SY0174 Romana Červená, Polička 2 -1
SY0099 Petr Navrátil, Jedlová 2 -1
SY0381 Pavel Fedrzel, Svitavy 0 -1
SY0390 Adrián Nemšovský, Svitavy 0 -1
SY0167 František Pešina ml., Janov 0 -1
SY0407 Michal Daranský, Svitavy -1 -1
SY0398 Zdeněk Drábík, Opatov -1 -1
SY0311 Milan Hlaváč, Jaroměřice -1 -1
SY0241 Slávka Hubinková, Čistá -1 -1
SY0408 Jiří Janda, Svitavy -1 -1
SY0178 Lenka Kaderková, Svitavy -1 -1
SY0405 Rostislav Liška, Študlov -1 -1
SY0251 Miroslav Otevřel, M. Třebová -1 -1
SY0406 Marie Tesařová, Vendolí -1 -1
SY0313 Irena Krčová, Horní Štěpánov -4 -1
SY0094 Jiří Laštovica, Polička -4 -1
SY0180 Milan Sajdl, Svitavy -4 -1
SY0120 Lenka Urbanová ml., Polička -4 -1
SY0193 František Hemerka, Svitavy -7 -1
SY0078 Václav Roušar, Svitavy -7 -1
SY0079 Radek Roušar, Svitavy -7 -1
SY0077 David Roušar, Svitavy -7 -1
SY0081 Patrik Roušar, Svitavy -7 -1
SY0080 Eva Roušarová, Svitavy -7 -1

356. – 362. místo
SY0316 Adam Jirout, Litomyšl 0 -2
SY0317 Zdeněk Jirout ml., Litomyšl 0 -2
SY0322 Věra Fulíková, Dolní Újezd -1 -2
SY0379 Miloš Andrle, Svitavy -4 -2
SY0386 Anna Bisová, Lukavec -4 -2
SY0323 Petr Fulík, Dolní Újezd -4 -2
SY0382 Miroslav Jílek, Svitavy -7 -2

363. – 370. místo
SY0354 Jan Valenta, Jaroměřice 2 -3
SY0343 Michal Brázda, Svitavy -1 -3
SY0344 Kristýna Brázdová, Svitavy -1 -3
SY0363 František Klouzal, Polička -1 -3
SY0370 Luděk Knoll st., Jaroměřice -1 -3
SY0331 Marta Fišerová, Vendolí -4 -3
SY0371 Luděk Knoll ml., Jaroměřice -4 -3
SY0216 Ladislav Lněnička, Pomezí -7 -3

371. – 381. místo
SY0006 Lucie Hořínková, Litomyšl 2 -4
SY0204 Roman Sklenář, Opatov -1 -4
SY0234 František Báča, Rohozná -4 -4
SY0129 Lukáš Harašta, Polička -4 -4
SY0185 Jana Jirmásková, Polička -4 -4
SY0403 Miloš Kafuněk, Svitavy -4 -4
SY0404 Milada Novotná, Mělník -4 -4
SY0082 Karel Svojanovský, Svitavy -4 -4
SY0232 Jindřich Tomiška ml., Opatov -4 -4
SY0021 Zdeněk Novák, Nedošín -7 -4
SY0276 Kateřina Havranová, M. Třebová -10 -4

382. – 387. místo
SY0318 Zdeněk Jirout st., Litomyšl 0 -5
SY0395 Michal Žvátora, M. Třebová -1 -5
SY0378 Jaroslav Bláha, Vendolí -4 -5
SY0383 Radek Czehowský, Svitavy -4 -5
SY0373 Miroslav Čejka, Svitavy -4 -5
SY0385 Václav Bis, Lukavec -7 -5

388. – 393. místo
SY0348 Martin Cesnek, Lipník 5 -6
SY0341 Marina Brázdová, Svitavy -1 -6
SY0362 Josef Peřina, Sádek -1 -6
SY0360 Jaroslav Scheib, Polička -1 -6
SY0350 Klára Udržalová, Svitavy -1 -6
SY0355 Alena Galliková, M. Třebová -4 -6

394. – 404. místo
SY0024 Miroslav Ševčík, Litomyšl -1 -7
SY0175 Jindřich Červený, Polička -4 -7
SY0239 Jaroslav Šlesinger, Čistá -4 -7
SY0401 Josef Bachman, Březová -7 -7
SY0397 Blanka Drábíková, Opatov -7 -7
SY0163 Pavla Greplová, Koclířov -7 -7
SY0402 Růžena Hrdličková, Svitavy -7 -7
SY0399 Jaroslav Klučka, Vendolí -7 -7
SY0076 Lucie Kořistková, Svitavy -7 -7
SY0396 Petr Zouhar, Hradec n/S -7 -7
SY0324 Pavel Fulík, Dolní Újezd -4 -8

405. – 408. místo
SY0330 Milan Kořistek, Svitavy 2 -9
SY0346 Marie Homolová, Svitavy -4 -9
SY0325 Václav Zavřel, Dolní Újezd -4 -9
SY0345 Leoš Mihola, Svitavy -7 -9

409 – 411. místo
SY0342 Eduard Brázda, Svitavy -7 -12
SY0335 Martin Fišer, Vendolí -7 -15
SY0334 Miroslav Gestinger, Ostrý Kámen -7 -18

(řazení údajů: startovní číslo, jméno a příjmení hráče, město či obec, bodový zisk v uplynulém kole, celkové body. Případné reklamace vašich bodových kont přijímáme nejpozději do pátku 29. dubna v redakci Svitavského deníku, tel. 461 540 184).