Moravany– Litomyšl 1:4

Klíčové záchranářské střetnutí dvou akutně ohrožených družstev domácí naprosto nezvládli, naproti tomu Jiskra na trávníku soupeře zazářila. Hned v úvodní minutě si nerozumněli Houžvíček se Štěpánkem a Vaníček načal svoje galapředstavení pohotovým vedoucím gólem. Hosté ovládli hřiště, ve 20. minutě potrestali další kiks moravanské obrany, vynucený faul měl za následek nařízenou penaltu, kterou proměnil spolehlivý exekutor Kroulík – 0:2. Hned za minutu skončil další Vaníčkův důrazný průnik třetím zásahem do moravanské svatyně a bylo prakticky po utkání. Šokovaní domácí se vzmátořili až po přestávce, kdy po akci Kličky s Vaňkem korigoval T. Kříž na 1:3. Pak nastřelil Klička břevno, ale v 66. minutě chyboval Tošovský a Vaníček dosáhl na hattrick. Posledním hřebíkem do moravanské rakce bylo vyloučení Tošovského.

Moravská Třebová - Dobříkov (ODLOŽENO)

Někomu nahoře se zřejmě znelíbila Moravská Třebová a tak na ni v sobotu odpoledne seslal prudký liják, který proměnil hrací plochu v koupaliště. Soupeři se dohodli na náhradním termínu ve středu 13. června od 17.30.