Jiskra venku zazářila a má stále naději na záchranu

LITOMYŠL -Fotbalisté Jiskry sehráli v nedělí klíčové utkání jarní části krajského přeboru. na trávníku stejně ohrožených Moravan se bojovalo doslova a do písmene o šest bodů.

4.6.2007

Ilustrační foto.Foto: DENÍK/René Svoboda

Moravany– Litomyšl 1:4

Klíčové záchranářské střetnutí dvou akutně ohrožených družstev domácí naprosto nezvládli, naproti tomu Jiskra na trávníku soupeře zazářila. Hned v úvodní minutě si nerozumněli Houžvíček se Štěpánkem a Vaníček načal svoje galapředstavení pohotovým vedoucím gólem. Hosté ovládli hřiště, ve 20. minutě potrestali další kiks moravanské obrany, vynucený faul měl za následek nařízenou penaltu, kterou proměnil spolehlivý exekutor Kroulík – 0:2. Hned za minutu skončil další Vaníčkův důrazný průnik třetím zásahem do moravanské svatyně a bylo prakticky po utkání. Šokovaní domácí se vzmátořili až po přestávce, kdy po akci Kličky s Vaňkem korigoval T. Kříž na 1:3. Pak nastřelil Klička břevno, ale v 66. minutě chyboval Tošovský a Vaníček dosáhl na hattrick. Posledním hřebíkem do moravanské rakce bylo vyloučení Tošovského.

Moravská Třebová - Dobříkov (ODLOŽENO)

Někomu nahoře se zřejmě znelíbila Moravská Třebová a tak na ni v sobotu odpoledne seslal prudký liják, který proměnil hrací plochu v koupaliště. Soupeři se dohodli na náhradním termínu ve středu 13. června od 17.30.

4.6.2007 VSTUP DO DISKUSE

Videosouhrn Deníku – pondělí 22. ledna 2018

Moře trávy, tři zahradníci za mřížemi a Drahoš i Pavlásek na Slovácku: videa dne

Jeviště je nachystáno pro sportovní šlechtu

Hod vánočním stromkem a stovky maličkých běžkařů: prohlédněte si videa víkendu

Podívejte se na krátký sestřih toho nejzajímavějšího, co zaznamenali redaktoři Deníku o víkendu 20. až 21. ledna 2018.

Důležitý skalp. Tuři v koncovce urvali vítězství

Svitavy /KOOPERATIVA NBL/ – Skupina A1 se znovu přiblížila. V našlapaném pořadí nejvyšší soutěže má sobotní svitavská výhra mimořádně vysokou cenu. Dramativkou bitvu rozsekli Dekstone Tuři v samotném závěru.

OBRAZEM: Právě jsme se narodili

Svitavy - Díky vstřícnosti svitavské porodnice vám na našich stránkách pravidelně přinášíme fotografie nově narozených miminek.