Sokol Dolní Újezd – TJ Jiskra Litomyšl 2:5 (0:2). Branky: J. Částek, Pravec – A. Bednář 2, P. Kundera 2, Urban. Sestavy – Dolní Újezd: Hondl – Rožek, Kučera, M. Vomáčka, Kabrhel, Kolčava, Frňka, Čejka, O. Klusoň, J. Částek, Nováček (Havran, M. Částek, Pravec). Litomyšl: Křemenák – O. Kundera, Radimecký, Hašek, Štoudek, Holec, Černý, P. Kundera, Urban, A. Bednář, P. Malý (Žídek, M. Malý).

Utkání mělo solidní tempo především v prvním poločase. Šance se střídaly na obou stranách. Hosté se prosadili v samém závěru první a na začátku druhé půle, když navíc nedali penaltu. Domácí sice po přestávce vyrovnali na 2:2, ale závěr patřil Jiskře, která dalšími góly zvýraznila výhru.

SK Polička – FK Nová Ves 6:1 (5:1). Branky: Navrátil 2, Netolický, Vaško, Jiří Mužík, Scheib. Sestava: Slaný – Nekvinda, Opina, Jílek, Scheib, Navrátil, Jiří Mužík, T. Švec, Jan Mužík, Poul, Netolický (F.Švec, Dobeš, Vaško, Mička).

Poličští si k prvnímu zápasovému testu pozvali soupeře z přeboru Kraje Vysočina, jemuž vloni podlehli 1:3, ale tentokrát s ním udělali krátký proces. Domácí nutili hráče Nové Vsi neustále k chybám, dostávali se do řady gólových šancí a pět z nich ještě v prvním poločase využili. Hrálo se po celou dobu v jejich režii.

SK Polička – SFK Vrchovina B 3:0 (0:0). Branky: Navrátil 3.

Sokol Sebranice – AFK Horní Jelení 3:4 (1:2). Branky: Kalánek, Červ, Opršál. Sestava: Pavliš – T. Klusoň, Červ, T. Patočka, J. Patočka, Mitáš, Opršál, J. Horníček, Z. Horníček, Kalánek, Malý (Kárský, Chadima, M. Klusoň, Radiměřský).

Přípravné utkání s účastníkem I. B třídy skupiny A. V zápase slušné úrovně domácí pořád dotahovali náskok soupeře a naposledy se jim to už nepodařilo. Hosté byli herně o jeden gól lepší a vítězství si zasloužili. Dobře se uvedl Mitáš, možná posila z Bystrého.