KRAJSKÝ PŘEBOR DOROST

STARŠÍ: Jiskra Ústí nad Orlicí – TJ Jiskra Litomyšl 1:3, branky: Zerzán 2, Malý. Sestava: Koudela – Mar. Kačer, Hašek, Štoudek, Matoušek, Paclík, Kundera, Kristek, Nováček, Hermann, Zerzán (Malý). Výkony Jiskry se začínají přibližovat těm z první poloviny sezony. Na umělé trávě v Ústí sice prohrávala, ale do poločase jí podařilo vyrovnat a po změně stran zakončili Zerzán a Malý rychlé úniky.

TJ Svitavy – FC Hlinsko 4:0, Mikolín 2, Chladil 2. Sestava: Jílek – Petrila, Chladil, Bulva, Šmíd, Klusák, Ryšavý, Novák, Procházka, Nekvinda, Mikolín (Raplík, Štěrba). První poločas kvalitního střetnutí se nesl ve znamení obezřetných obran. Po změně stran domácí zvýšili aktivitu a začali se prosazovat. Nejprve se trefil Mikolín, poté parádním „angličanem“ Chladil. Stejný hráč poté propálil brankáře z hranice vápna a na závěr zachoval Mikolin klid při sólovém úniku.

SK Chrudim – SKP Slovan Moravská Třebová 7:0. Sestava: Komoň – Trefil, Muselík, Zobač, Zouhar, Chromý, Coufal, Hofman, Mrázek, Žouželka, Krepl. „Musím sportovně uznat, že vedoucí celek přeboru byl ve všech činnostech lepší. My jsme vůbec nestačili, gólman ještě chytil penaltu,“ uvedl trenér Martin Komoň.

SK Masokombinát Polička – Jiskra Králíky–Červená Voda 2:4, Švec (PK), Vaško. Sestava: Hejtmánek – Harašta, Dostál, Poul, Švec, Schaffer, Boháček, J. Scheib, Vaško, Mach, Klein (Zavadil, Nespěšný, Štoudek). Domácí brzy inkasovali, stav dokázali otočit, ale ve druhém poločase se po vyrovnání z penalty a následně třetím inkasovaném gólu po neodpískaném faulu naprosto sesypali.

MLADŠÍ: Jiskra Ústí nad Orlicí – TJ Jiskra Litomyšl 0:3, M. Lněnička, Matoušek, Malý. Sestava: Koudela – Červenka, Korduliak, M. Lněnička, Hašek, Pražák, Kramář, Frank, Kadidlo, Malý, Zrůbek (Matoušek). Hosté, zejména ofenzivní duo Malý – Zrůbek, se předháněli v zahazování jasných šancí, takže o zasloužené vítězství museli bojovat až do konce.

TJ Svitavy – FC Hlinsko 1:4, Petrila. Sestava: Malinský – Zvára, Petrila, Skalský, Štěrba, Škeřík, Cimburek, Raplík, Kříž, J. Šmíd, Chladil (Válek, L. Šmíd, Bartoš). Domácí platili za hrubé chyby a nesoustředěnost v obranné činnosti, což silný soupeř trestal.

SK Masokombinát Polička – Jiskra Králíky–Červená Voda 1:1, Ehrenberger (PK). Sestava: Lánský – Ptáček, Dvořák, Melišík, Škrabka, Bednář, Nespěšný, Kučera, Ehrenberger, Střítežský, Košek (Staněk, Balabán, Štoudek). Od nečekané prohry zachránila domácí penalta minutu před koncem.

SK Chrudim – SKP Slovan Moravská Třebová 2:1, Grund. Ve vyrovnaném klání byli domácí spíše šťastnější než lepší.

I. TŘÍDA DOROST

Sokol Řetová – Sokol Dolní Újezd 2:0. O osudu vyrovnaného zápasu rozhodly dvě hrubky hostů. Sestava: Pavliš – M. Vaňous, Frank, Kubeš, D. Vaňous, Madejewský, Rožek, M. Kabrhel, Bureš, Nováček, Bartoníček (D. Kabrhel, Jebousek, Klička, Čejka). TJ SK Jevíčko – Sokol Bystré 0:7, Oravec 3, Šidlo 2, Novotný, Andrlík. Lídr tabulky si na Malé Hané otevřel střelnici. Už v poločase to bylo o pět branek. TJ Jablonné nad Orlicí – TJ Jaroměřice 3:0. Hosté sehráli na Ústecku nepovedené utkání. FC Žamberk – TJ Horní Újezd 2:2. Cenná remíza udržela Újezd na druhé pozici. FK Česká Třebová – Sokol Březová nad Svitavou 3:0. Kvalita domácího celku byla nad síly zachraňujících se hostujících dorostenců.

DIVIZE ŽÁCI

STARŠÍ: TJ Svitavy – FC Hradec Králové B 0:4. Sestava: Cabal – Kala, Czehowský, Bartoš, Morávek, Juřík, Slezák, Čížek, Šenkýř, Ertl, Říha (Kalas, Vrabec, Bubák, Mužík). Domácí si po sérii dobrých výkonů troufali na vedoucí družstvo divize, to ale na hlavní ploše Svitavského stadionu prokázalo svoje kvality. O výsledku utkání nebylo pochyb.

MLADŠÍ: TJ Svitavy – FC Hradec Králové B 6:3, Mužík 3, Huf 2, Novák. Sestava: Laky – Nemšovský, Petržela, Drašar, Petr Mooz, Vymazal, Mokrejš, Kovář, Pavel Mooz, Huf, Novák (Mužík, Šplíchal, Šperka). Svitavští měli skvělý nástup a ve 22. minutě vedli 4:0. Tento náskok si v dalším průběhu pohlídali a zaslouženě vyhráli.

KRAJSKÝ PŘEBOR ŽÁCI

Výsledky: Jiskra Ústí nad Orlicí – TJ Jiskra Litomyšl starší 5:1 (Valenta) a mladší 1:4 (Šulc 2, Kadidlo, Ondráček), FK Pardubice C – SK Masokombinát Polička 4:3 (A. Pazdera, Kalášek, Stodola) a 1:1, SKP Slovan Moravská Třebová – SK Chrudim 5:2 a 19:0.

I. TŘÍDA ŽÁCI

Výsledky: Sokol Dolní Újezd – AFK Horní Jelení starší 5:4 a mladší 9:1 (Drahoš 2, Demel 2, Kladiva, Mokrejš, Váně, Kopecký, Havlík), TJ Jablonné nad Orlicí – TJ Svitavy B 10:0 a 1:2 (Fric, Šplíchal).