Nebyly ale všechny, jelikož Dobříkov dlel na soustředění, takže jeho měření sil proti Cerekvicí bylo odloženo. Představily se ale další dva týmy ze Svitavska.

FK Agria Choceň – TJ Jiskra Litomyšl 1:1 (0:0)

Branka: Adamča. Sestava: Křemenák – Hladík, Macháček, Hašek, Drahoš, Němec, Košín, M. Marek, Sršeň, Adamča, Urban (M. Malý, Žídek).

Litomyšlská Jiskra vyzvala v sobotním ránu družstvo z pořádajícího klubu v nekompletní sestavě, přesto nesehrála špatné střetnutí. V prvním poločase měla v poli mírně navrch, ale několik náznaků gólových příležitostí nedokázali její hráči dotáhnout do konce. Po přestávce a přeskupení sestavy začala daleko více hrozit Choceň, ale branka padla do její sítě, když se individuálně hezky prosadil Adamča. O konečné remíze rozhodli domácí střelou z přímého kopu. Smírný výsledek není k zahození už proto, že trenér Schejbal neměl v tomto zápase k dispozici nemocného Šibravu a motory záložní řady Černého a Holce.

Sokol Dolní Újezd – Velešov Doudleby nad Orlicí 2:5 (1:1)

Branky: Frňka, M. Vomáčka.
Sestava: Pravec – Doubek, M. Vomáčka, Nádvorník, Mráz, J. Částek, Kolčava, Heinisch, Fulík, Frňka, Mandlík (Veselík, M. Částek, Čejka, Vaňous).

Sokolu se na zimním turnaji zatím vůbec nedaří v defenzivní činnosti, se kterou bude mít nový trenér Jaroslav Ryba ještě spoustu práce. Podruhé za sebou inkasoval pět branek, byť, pravda, vždy od soupeřů z krajských přeborů. Krok drželi Újezdští jen v první půli.