Bodové zisky, které si tentokrát připsali na konto, nepřevýšily průměr a na vině jsou zejména překvapivé výsledky z Cerekvice nad Loučnou a z Opatovce či remízy v Sebranicích a Jevíčku. Vítězem kola se stal JIŘÍ BOŠTÍK z Vidlaté Seče (startovní číslo SY0099), jenž k 11 získaným bodům (což se povedlo ještě čtyřem dalším tipařům) přidal nejpřesnější Supertrefu na celkový počet gólů. Dostane tradiční pivní odměnu, která je pro něho připravena v redakci Svitavského deníku. Na čele celkové klasifikace došlo po dlouhé době ke změně, a to takové, že může mít velký význam pro boj o celkové vítězství. Jiřímu Elčknerovi z Čisté se deváté dějství povedlo, osamostatnil se ve vedení a má v tuto chvíli pěkný devítibodový náskok. Tip liga pokračuje tento týden dalším kolem, do kterého se mohou zapojit i nováčci. Jak oni, tak hráči, kteří jsou již ve výsledkové listině, mohou na jaře hrátvýhradně na originálních kuponech ze Svitavského deníku.Tipy 9. kola: 1 2 1 1 1 1 0 2 0 2.

1. místo

SY0180 Jiří Elčkner ml., Čistá 11 63

2. - 5. místo

SY0205 Ludvík Jachymiák, Bystré 5 54

SY0139 Ludvík Potáček, M. Třebová 5 54

SY0093 František Sedlák, Úsobrno 5 54

SY0131 Anna Brychtová, Kunčina 2 54

6. - 11. místo

SY0203 Jiří Fečko, Opatov 5 51

SY0111 Kateřina Havranová, M. Třebová 5 51

SY0008 Miroslav Kmošek, Polička 5 51

SY0032 Jitka Vajsová, Polička 5 51

SY0119 Tomáš Horák, M. Třebová 2 51

SY0114 Luboš Komprda, M. Třebová 2 51

12. - 15. místo

SY0071 Jana Bartoňková, Hradec n/S 8 48

SY0066 Jarmila Andrlíková, Svitavy 5 48

SY0113 Karel Rádsetoulal, Radkov 5 48

SY0048 Jiří Tobiáš, Polička 5 48

16. - 38. místo

SY0001 František Báča, Rohozná 11 45

SY0036 Petr Blažek, Polička 8 45

SY0097 Jiří Frank, Trstěnice 5 45

SY0194 Luděk Marčík, Osík 5 45

SY0193 Zdeněk Marčík, Dolní Újezd 5 45

SY0192 Marie Marčíková, Dolní Újezd 5 45

SY0207 Julius Premauer, Bystré 5 45

SY0158 Anja Slabá, Svitavy 5 45

SY0149 Alena Slabá, Svitavy 5 45

SY0146 Anna Slabá, Svitavy 5 45

SY0150 Dominik Slabý, Svitavy 5 45

SY0147 Tomáš Slabý, Svitavy 5 45

SY0159 Petr Slabý, Svitavy 5 45

SY0157 Ondřej Slabý, Svitavy 5 45

SY0145 František Slabý, Svitavy 5 45

SY0148 Pavel Slabý ml., Svitavy 5 45

SY0160 Pavel Slabý st., Svitavy 5 45

SY0202 Jaroslav Urban ml., Petrov n/N 5 45

SY0004 Petr Bednář st., Pomezí 2 45

SY0130 Josef Brychta, Kunčina 2 45

SY0108 František Kunc st., Staré Město 2 45

SY0176 Václav Němec, Litomyšl 2 45

SY0137 Marcel Pánik, Rychnov 2 45

39. - 49. místo

SY0178 Martin Jirásek, Janov 8 42

SY0070 Lukáš Hořínek, Hradec n/S 5 42

SY0012 Miroslav Jílek, Polička 5 42

SY0096 Josef Popelka, Polička 5 42

SY0166 Radovan Rumler, Litomyšl 5 42

SY0185 Roman Stibůrek, Čistá 5 42

SY0095 Kristýna Bednaříková, Svitavy 2 42

SY0128 Ondřej Brychta, Kunčina 2 42

SY0129 Tomáš Brychta, Kunčina 2 42

SY0211 Jiří Drábek, Nedvězí 2 42

SY0087 František Boštík, Poříčí -1 42

50. - 51. místo

SY0041 Petr Stoklásek, Polička 2 40

SY0037 Monika Procházková, Polička 0 40

52. - 61. místo

SY0161 Miloš Mergl, Litomyšl 8 39

SY0086 Pavel Drobný, Poříčí 5 39

SY0182 Šárka Elčknerová, Čistá 5 39

SY0056 Martin Jiruše, Opatov 5 39

SY0138 Miroslav Otevřel, Linhartice 5 39

SY0104 František Přichystal, M. Třebová 5 39

SY0013 Olexandra Hrstková, Jedlová 2 39

SY0109 Lukáš Straka, Staré Město 2 39

SY0028 Milan Češka st., Polička -4 39

SY0081 Pavel Schejbal, Svitavy -4 39

62. - 63. místo

SY0047 Tomáš Kubát, Polička 5 37

SY0186 Zdeněk Novák, Litomyšl 2 37

64. - 80. místo

SY0181 Jiří Elčkner st., Trstěnice 8 36

SY0058 Karel Kuběna, Svitavy 8 36

SY0065 Vladimír Havránek, Svitavy 5 36

SY0125 Stanislav Mixán, Boršov 5 36

SY0102 Jindřich Tomiška st., Opatov 5 36

SY0076 Marek Beneš, Trstěnice 2 36

SY0206 Miroslav Čori, Bystré 2 36

SY0059 Roman Dostál, Svitavy 2 36

SY0011 Andrea Gibiecová, Polička 2 36

SY0183 Jiřina Kmošková, Čistá 2 36

SY0105 Jindřich Nárožný, Březina 2 36

SY0084 Jana Oujezdská, Rozhraní 2 36

SY0049 Iva Tobiášová, Polička 2 36

SY0123 Tomáš Bílý, M. Třebová -1 36

SY0110 Jakub Straka, Staré Město -1 36

SY0053 Martin Zedník st., Svitavy -1 36

SY0209 Helena Novotná, Nedvězí -4 36

81. - 83. místo

SY0179 Václav Benda, Litomyšl 5 35

SY0073 Miloš Drmola, Svitavy 5 34

SY0153 David Roušar, Svitavy 2 34

84. - 96. místo

SY0029 Alena Češková, Polička 5 33

SY0035 Markéta Krystýnková, Polička 5 33

SY0208 Jaroslava Premauerová, Bystré 5 33

SY0010 Pavel Zahradník, Polička 5 33

SY0019 František Bidmon, Polička 2 33

SY0142 Věra Dosedělová, M. Třebová 2 33

SY0162 Monika Merglová, Litomyšl 2 33

SY0054 Martin Zedník ml., Svitavy 0 33

SY0164 Klára Merglová, Litomyšl -1 33

SY0016 Jaroslav Scheib, Polička -1 33

SY0101 Antonín Slaník, Svitavy -1 33

SY0088 František Smolej, Kamenná Horka -1 33

SY0033 Vladimír Vajs, Polička -4 33

97. - 110. místo

SY0198 Josef Novák, Litomyšl 11 30

SY0135 Zdeňka Štefánková, M. Třebová 11 30

SY0072 Tereza Bartoňková, Hradec n/S 5 30

SY0173 Jiří Stibůrek, Čistá 5 30

SY0174 Irena Stibůrková st., Čistá 5 30

SY0007 Jaroslav Dittrich, Polička 2 30

SY0006 Karel Geba, Polička 2 30

SY0085 František Hemerka, Svitavy 2 30

SY0079 Josef Lednický, Svitavy 2 30

SY0075 Jindřich Tomiška ml., Opatov -1 30

SY0134 Vladimír Vacek, M. Třebová -1 30

SY0126 Olga Hrubá, M. Třebová -4 30

SY0127 Zdeněk Hrubý, M. Třebová -4 30

SY0204 Jarmila Jachymiáková, Bystré -4 30

111. - 115. místo

SY0217 Jan Valenta, Jaroměřice 8 29

SY0040 Radka Cihlářová, Polička 5 28

SY0196 Matěj Šilar, Jarošov 5 28

SY0197 Šimon Šilar, Jarošov 2 28

SY0077 Helena Benešová, Trstěnice 0 28

116. - 130. místo

SY0098 Bohumil Čížek, Svitavy 5 27

SY0106 František Kunc ml., Staré Město 5 27

SY0061 Bohuslava Hubinková, Čistá 2 27

SY0009 Petr Jílek, Polička 2 27

SY0092 Josef Künzel, Svitavy 2 27

SY0118 Jitka Ranftnerová, M. Třebová 2 27

SY0089 Marie Smolejová, Kamenná Horka 2 27

SY0103 Jan Soldán, M. Třebová 2 27

SY0167 Karel Štorek, Cerekvice 2 27

SY0124 Bohuslav Štrajt, Boršov 2 27

SY0168 Roman Greguš ml., Litomyšl -1 27

SY0184 Pavel Kmošek st., Čistá -1 27

SY0163 Josef Mergl, Litomyšl -1 27

SY0014 Jiří Vávra, Polička -1 27

SY0083 Ludmila Veličková, Vendolí -1 27

131. - 135. místo

SY0099 Jiří Boštík, Vidlatá Seč 11 26

SY0169 Markéta Gregušová, Litomyšl 5 25

SY0044 Václav Obolecký ml., Polička 0 25

SY0191 Jaroslav Švec, Čistá -1 25

SY0195 Jaroslav Zeman, Jarošov -1 25

136. - 151. místo

SY0210 Michal Novotný, Nedvězí 8 24

SY0120 Aleš Hrubý, M. Třebová 5 24

SY0022 Vlasta Jelínková, Morašice 5 24

SY0094 Petr Sedlák, Staré Město 5 24

SY0080 Jan Sehnal, Svitavy 5 24

SY0187 Lucie Hořínková, Litomyšl 2 24

SY0003 Gustav Kovář, Vítějeves 2 24

SY0107 Barbora Kuncová, Staré Město 2 24

SY0136 Bedřich Štefánek, M. Třebová 2 24

SY0039 Lenka Urbanová ml., Polička 0 24

SY0038 Lenka Urbanová st., Polička 0 24

SY0121 Jiří Bílý, M. Třebová -1 24

SY0140 Bedřich Doseděl, M. Třebová -1 24

SY0122 Jaroslav Mahdal, M. Třebová -1 24

SY0141 Jan Schneider, M. Třebová -1 24

SY0015 Karel Švec, Polička -1 24

152. - 159. místo

SY0051 Gabriela Tobiášová, Polička 5 23

SY0224 David Kotlář, Svitavy 8 22

SY0200 Tomáš Urban, Litomyšl 2 22

SY0175 Lubomír Klusoň, Chotěnov 0 22

SY0046 Václav Obolecký st., Polička 0 22

SY0062 Stanislav Štyndl, Čistá 0 22

SY0218 Jiří Navrátil, Dětřichov -1 22

SY0043 Kamil Koníček, Polička -4 22

160. - 169. místo

SY0091 Jiří Hárych ml., Koclířov 8 21

SY0045 Milan Pazlar, Polička 5 21

SY0090 Ladislav Slaník, Svitavy 5 21

SY0117 Alois Komprda, M. Třebová 2 21

SY0115 Libuše Komprdová, M. Třebová 2 21

SY0005 Petr Bednář ml., Pomezí 0 21

SY0212 Karel Drábek, Nedvězí -1 21

SY0052 Pavla Greplová, Koclířov -4 21

SY0152 Patrik Roušar, Svitavy 2 20

SY0154 Eva Roušarová, Svitavy 2 20

170. - 180. místo

SY0223 Jiří Premauer, Litomyšl 2 19

SY0030 Ladislav Hladký, Sebranice 0 19

SY0199 Pavel Urban, Litomyšl -1 19

SY0078 Miroslav Kotlář, Svitavy 5 18

SY0100 Josef Ambros, Křenov 2 18

SY0034 Vladimír Smejkal, Pomezí -1 18

SY0112 Eduard Čehovský, Rozstání -4 18

SY0060 Jaroslav Šlesinger, Čistá -4 18

SY0156 Radek Roušar, Svitavy 2 17

SY0151 Marina Brázdová, Svitavy 0 17

SY0155 Václav Roušar, Svitavy -1 17

181. - 193. místo

SY0027 Milan Češka ml., Polička 0 16

SY0201 Jaroslav Urban, Litomyšl -1 16

SY0215 Jiří Urbánek, Polička -1 16

SY0228 Lucie Hárychová, Koclířov 5 15

SY0171 Andrea Stibůrková, Čistá 5 15

SY0172 Irena Stibůrková ml., Čistá 5 15

SY0074 Antonín Uhlíř, Svitavy 5 15

SY0082 Miloslav Juza, Vendolí 2 15

SY0017 Jaroslav Švanda, Polička -1 15

SY0230 Martin Jirout, Litomyšl 2 14

SY0116 František Bušina, Sušice 5 13

SY0050 Martin Tobiáš, Polička 2 13

SY0055 Kamila Zedníková, Svitavy 0 13

194. - 204. místo

SY0188 Miroslav Horský, Litomyšl 5 12

SY0177 Miroslav Doležal, Trstěnice -1 12

SY0042 Libor Kvapil, Sádek -1 12

SY0170 Roman Greguš st., Litomyšl 2 11

SY0020 Emilie Bidmonová, Polička 2 9

SY0227 Zdeněk Drobný, Litomyšl 2 9

SY0213 Eduard Brázda, Svitavy 0 9

SY0026 Stanislav Kučera, Polička 0 9

SY0021 Pavel Kmošek, Morašice -4 9

SY0067 Petr Cink, M. Třebová 0 8

SY0219 Antonín Štěpánek, M. Třebová -4 8

205. - 217. místo

SY0133 Leona Doleželová, Radkov 0 7

SY0031 Veronika Hladká, Sebranice 0 7

SY0222 Zdeněk Jirout ml., Litomyšl -1 7

SY0216 Bohuslav Hubinka, Čistá -4 7

SY0229 Anna Hořínková, Litomyšl 5 6

SY0018 Petr Navrátil, Jedlová 2 6

SY0132 Miroslav Doležel, Radkov 0 6

SY0064 Dráža Štyndlová, Čistá 0 6

SY0226 Adam Jirout, Litomyšl -4 6

SY0225 Miloslava Čermáková, Osík 5 5

SY0144 Josef Jirmásek, Polička 0 5

SY0220 Zdeněk Jirout st., Litomyšl 2 4

SY0231 Kristýna Brázdová, Svitavy -1 4

218. - 232. místo

SY0190 Sandra Horská, Litomyšl 2 2

SY0165 Zdeněk Němec, Litomyšl 0 2

SY0143 Vlastimil Pechanec, Karviná 0 2

SY0063 David Štyndl, Čistá 0 2

SY0068 Milan Záleský, Janov 0 2

SY0189 Veronika Hořínková, Litomyšl -4 2

SY0057 Lubomír Fuxa, Svitavy 0 -1

SY0023 Lukáš Harašta, Polička 0 -1

SY0025 Marie Haraštová, Polička 0 -1

SY0214 Marie Hladká, Sebranice 0 -1

SY0232 Josef Labuda, Tržek -1 -1

SY0221 Jaroslav Jirout, Litomyšl -1 -2

SY0069 Pavlína Gregorová, Svitavy 0 -4

SY0024 Vladimír Harašta, Polička 0 -4

SY0002 Tomáš Rokos, Pomezí 0 -5

(řazení údajů: startovní číslo, jméno a příjmení hráče, město či obec, body získané v posledním kole, celkový bodový zisk. Případné reklamace vašich bodových kont přijímáme nejpozději do pátku na tel. čísle 461 540 184. Uzávěrka 10. kola je 1. června v 16 hodin).