STARŠÍ: Jiskra Litomyšl – SK Vysoké Mýto 2:2, Hašek, Pekník. Sestava: Vrbka – Hašek, Pekník, Pecháček, Válek, Kundera, Sršeň, Němec, Král, Jána, Urban. Domácí sice měli trvalou územní převahu, jenže naprosto nezvládli začátek druhého poločasu a nakonec horko těžko vyrovnávali.
SK Třemošnice – TJ Svitavy 1:4, Novák 2, Frolo, Mikolín. Sestava: Uchytil – Gregor, Sedlák, Kubík, Škraňka, Košín, Novák, Chlup, Juřík, Mikolín, Frolo (Křížek, Andrle). I když výsledek vypadá jasně, je třeba pochválit domácí za bojovný výkon. Zápas se rozhodl až těsně před koncem (za stavu 1:2 padly zlomové dvě branky v 83. a 85. minutě).
Jiskra Ústí nad Orl. – Sokol Březová nad Sv. 1:1, Albl. Sestava: Ducháček – Svoboda, Šudoma, Kučera, Albl, Vašíček, Zrno, Mikolín, Kougl, Peterka, Zelený. Senzační bod pro hosty, teprve čtvrtý v sezoně. Vedli díky gólu Albla, ve druhém poločase se však dostávali pod silný tlak a k remíze jim pomohlo také štěstí.
SKP Slovan Mor. Třebová – Tesla Pardubice 1:1. Souboj s předním týmem soutěže měl dobrou úroveň, remíza sedí.
FC Hlinsko – SK MK Polička 4:1. Kvality lídra přeboru se ukázaly být nad síly hostů.
MLADŠÍ: Jiskra Litomyšl – SK Vysoké Mýto 8:1, Popelka 3, Macek 2, Beneš, Koudela, Bednár. Sestava: Hůlka – Kačer, Kundera, Štoudek, Zubček, Bednár, Kristek, Macek, Stejskal, Popelka, Beneš (Sršeň, Rumler, Koudela). Jasný zápas, hosté mohli být rádi, že neodjeli s větším přídělem.
SK Třemošnice – TJ Svitavy 0:3, Mikolín, Juřík, Chlup. Sestava: Štosek – Klusák, Sedlák, Korčák, Kotek, Paclík, Pálka, Křížek, Beneš, Chlup, Juřík (Mikolín, Vašák). Obdoba zápasu starších – domácí houževnatě bránili, hosté rozhodli ve druhém poločase.
Jiskra Ústí nad Orl. – Sokol Březová nad Sv. 7:0. V zápase mladších se šok neopakoval, Sokol držel krok pouze v prvním poločase, poté odpadl.
SKP Slovan Mor. Třebová – Tesla Pardubice 0:2. Bojovný výkon domácích na body nestačil. Tesla vede tabulku a potvrdila, že ne náhodou.
FC Hlinsko – SK MK Polička 2:0. Duel tabulkových sousedů vyšel lépe Hlineckým.

I. TŘÍDA DOROST

TJ Horní Újezd – SK Jevíčko 0:6, Hrazděra 2, Zálešák, Berka, Müller, Wolf. H. Újezd: Kusý – Beneš, Faltys, Fógl, Motyčka, Chadima, Kladivo, Pechanec, Vejrych, P. Průžek, Žďára (Sejkora, Láznický). SK Jevíčko: Přikryl – Klein, Pospíšil, Müller, Němeček, Zálešák, Hrazděra, Berka, Kyša, Müller, Wolf (Hofman). Duel sousedů v tabulce měl být vyrovnaný, ale realita byla jiná. Domácí se zapomněli duchem hodně daleko od hřiště a soupeř jednoznačně dominoval,v útoku byl velmi produktivní.
Sokol Morašice – FK Česká Třebová 1:4, Mach. S tímto protivníkem domácí záchranářské body získat nemohli. Sokol Sebranice – Sokol Pomezí 7:1, Mareš 3, Bednář, Radiměřský, Klusoň, Pavliš – Coufal. Bitvu tonoucích opanovali po nejlepším výkonu sezony domácí dorostenci, ale bude je třeba vícekrát zopakovat. TJ Albrechtice – Metra Linhartice 3:0. Domácí byli po celý zápas lepší. Sokol Dolní Újezd – Moravany 2:2.

DIVIZE ŽÁCI

STARŠÍ: TJ Svitavy – Tesla Pardubice 3:0. Trnečka, Andrle, D. Nekvinda. Zasloužené vítězství po dobrém výkonu, které dává Svitavským téměř jistotu setrvání v republikové soutěži také v příštím ročníku. Tabulka: 1. Liberec 57, 2. Chrudim 52, 3. Cidlina 43, 4. Olympia HK 38, 5. Náchod 35, 6. Kolín 35, 7. FC Hradec B 34, 8. Svitavy 30, 9. M. Boleslav 29, 10. Vysoké Mýto 29, 11. Stará Boleslav 18, 12. Tesla 11, 13. Česká Třebová 6, 14. Pěnčín 4.
MLADŠÍ: TJ Svitavy – Tesla Pardubice 1:1, Válek. Domácí získali další jarní bod, ale proti předposlednímu celku divize se čekalo vítězství. Tabulka: 1. Chrudim 58, 1. Olympia 55, 3. Liberec 48, 4. Náchod 43, 5. Cidlina 39, 6. Kolín 37, 7. FC Hradec B 30, 8. Vysoké Mýto 28, 9. Česká Třebová 23, 10. Mladá Boleslav B 21, 11. Svitavy 20, 12. Pěnčín 10, 13. Tesla Pce, 14. Stará Boleslav 6.

KRAJSKÝ PŘEBOR ŽÁCI

SK Masokombinát Polička – AFK Chrudim B starší 1:1 a mladší 1:0, Staněk. Dva vyrovnané duely, na výhru dosáhli mladší, kteří navíc nedali pokutový kop. TJ Svitavy B – FK Přelouč starší 4:1, Ehrenberger, Křivánek, Moravec, Andrle. Mladší 0:1. Cenný úspěch béčka starších žáků, které ovšem zůstává na sestupové pozici. FK AS Pardubice B – Slovan M. Třebová starší 2:0 a mladší 8:0. Velmi nepodařený zájezd Slovanistů do krajského města.

I. TŘÍDA ŽÁCI

SK Stolany – Sokol Dolní Újezd starší 0:3, Bartoníček 2, Prokop. Znovu potvrzení vedoucí pozice pro újezdské žáky. Mladší 1:1, Láznický. Jiskra Králíky – Jiskra Litomyšl starší 1:10 a mladší 0:5. Mladší žáci Jiskry si hlídají vedení v pořadí své skupiny.